Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Villa Magdalena

Za sve cure koje je zanimalo! Za svaku preporuku! Pisala sam post,ali je bio predugacak na temu Magdalene! Ugl dobila sam zarucnicki prsten nakon 12 god veze! Da bar mogu podjelit slike s vama! Najjljepse uspomene stvorene u Magdaleni! Iskrene preporuke!
2022 02 21
😊😊 Suuuper, cestitam! Lijepo, nema veze nakon koliko vremena 😉 Kakva je hrana, cijene, gdje ste jeli? 😁 I sve je bilo blizu pretpostavljam? Pretpostavljam da ste sve mogli koristiti, zajednicki bazen i jacuzzi unutar sobe? Hvala na javljanju, da niste zaboravili 😇
2022 02 21
Hrana savrsenstvo,jeli smo u hotelu,imali dorucak i veceru u 5 sljedova! Imate mogucnost dorucka tj posluge u sobu,koju morate dan prije narucit tj ispuniti jedan online obrazac. Mogucnost koristenja bazena,saune,veliki jacuzzi i naravno jacuzzi u sobi,te masaza,ako uzmete taj romanticni paket. I 10 % popusta na toplice koje se nalaze odma popreko Magdalene. Ne mogu reci cjenu jer ne znam,posto je decko uzeo taj zarucnicki paket pa je tajna!
2022 02 22
> SanjaMravlek: > Hrana savrsenstvo,jeli smo u hotelu,imali dorucak i veceru u 5 sljedova! Imate mogucnost dorucka tj posluge u sobu,koju morate dan prije narucit tj ispuniti jedan online obrazac. Mogucnost koristenja bazena,saune,veliki jacuzzi i naravno jacuzzi u sobi,te masaza,ako uzmete taj romanticni paket. I 10 % popusta na toplice koje se nalaze odma popreko Magdalene. Ne mogu reci cjenu jer ne znam,posto je decko uzeo taj zarucnicki paket pa je tajna! Svaka cast decku i na tajnovitosti! Hvala, znaci nema dileme oko izbora, isplati se otici,zvuci super. Vidjet cu neki slobodan vikend ako ga bude😅
2022 02 22
> sonja90: > > SanjaMravlek: > > Hrana savrsenstvo,jeli smo u hotelu,imali dorucak i veceru u 5 sljedova! Imate mogucnost dorucka tj posluge u sobu,koju morate dan prije narucit tj ispuniti jedan online obrazac. Mogucnost koristenja bazena,saune,veliki jacuzzi i naravno jacuzzi u sobi,te masaza,ako uzmete taj romanticni paket. I 10 % popusta na toplice koje se nalaze odma popreko Magdalene. Ne mogu reci cjenu jer ne znam,posto je decko uzeo taj zarucnicki paket pa je tajna! > Svaka cast decku i na tajnovitosti! Hvala, znaci nema dileme oko izbora, isplati se otici,zvuci super. Vidjet cu neki slobodan vikend ako ga bude😅 Isplati se otic,ali savjetujem vam da probate rezervirati sobu mj prije odredjenog datuma,posto su bukirani kroz cijelu godinu! Mi smo zadovoljni sa svime,od posluge do sobe,hrane,cistice,ljubaznosti! Ma savrsenstvo!
2022 02 22