Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što je s prodajom?!

> klarita3110: > Mene zanima i što je s kupnjom? U zadnje vrijeme sam se javila na toliko oglasa, ozbiljni sam kupac, a od prodavača ili odmah ignor ili ignor nakon par poruka :') :') > Osim što se jako teško prodaje, izgleda da se nešto teško i kupi :') imala sam i ja takvu fazu prije mjesec dva... na jedno 4 upita mi nitko nije odgovorio, a ulogiravale su se.. čudno
2022 02 28
Isto i kod mene, niti upita niti iceg vec par mjeseci.... :| :|
2022 02 28
> AshleyAstrid: > Isto i kod mene, niti upita niti iceg vec par mjeseci.... :| :| Više ni oni botovi ne šalju upite x-)
2022 02 28
Ja msm da je live prodaja na fb uzela maha. Ja isto vecinom tamo kupujem i puno mi je jednostavnije..prodaja takodjer ide super 🥰
2022 02 28
U zadnje dane jako slabo. Inače se često mijenjam i prodam i kupim ali ovih dana ništa. Sama sam sva u stresu zbog trenutnih događanja u svijetu i sigurno mi uopće nije do krpica iako sam danas pokušala nešto slikati da si razvratim misli. Ne mora značiti da je kod svih tako ali evo recimo kod mene misli su negdje drugdje i nimalo u krpicama iako mi je to bila uvijek super opcija za ubiti vrijeme. Drugo moguće jer su sniženja bila pa možda su se ženskice tu obnovile sa krpicama.
2022 02 28
> EleonoraK.: > > klarita3110: > > Mene zanima i što je s kupnjom? U zadnje vrijeme sam se javila na toliko oglasa, ozbiljni sam kupac, a od prodavača ili odmah ignor ili ignor nakon par poruka :') :') > > Osim što se jako teško prodaje, izgleda da se nešto teško i kupi :') > imala sam i ja takvu fazu prije mjesec dva... na jedno 4 upita mi nitko nije odgovorio, a ulogiravale su se.. čudno Obično bude situacija da netko postavi pitanje - ti odgovoriš - i onda više ni bu ni be... Da, jako slabo ide prodaja... ja u ponudi nemam odjeću nego kozmetku - ali isto ide jako slabo... :(
2022 02 28
Ja sam relativno nova i nikako da prodam svoj prvi artikl ovdje. Dosad sam samo kupovala. ☺️ Jedino sam prodala nešto preko jedne Facebook grupe... Uglavnom se riješavam viškova, nije da imam ne znam koliko toga za prodati, ali izgubim volju slikati artikl, opisivati ga, muku mučiti prilikom podizanja objave putem mobitela i onda muk... Ništa... Meni osobno je stranica dosta nepregledna i primjetila sam da se najčešće prodaju stvari u par dana po objavi. U protivnom se izgube u moru oglasa i ostaju neprodane. Ne znam, možda bude bolje... A do tada, krpice mi dođu kao razbibriga.☺️
2022 02 28
Jest prodaja je slaba, ja više zamjena radim. Istina, trebaš se aktivirati, a ne čekati. Šaljem upite onima kojima piše da su za zamjene, a imaju nešto što mi se sviđa. Od 5 upita 2 realiziram. Danas sam slala 2 paketa za zamjenu, jedna kuverta kupona za popuste koje sam poklanjala, 2 kuverte u poštu za zamjenu sličica iz konzuma. Zeza me muž da stvarno nemam pametnijeg posla. Ali samo čistim kuću od viškova.
2022 02 28
Jako, jako loše. Neki se čak jave sa upitom i onda više nikad ne odgovore. Nije da se mora kupiti, ali jedno “ne odgovara mi” zaista nije teško poslati.
2022 02 28
Nadam se da moje pitanje nije totalno off-topic ,ali kako naplaćujte robu koju prodate? Preko pošte, Pay Pala, uživo vam donesu novce ili neki drugi način. Unaprijed hvala na odgovoru, lp!😊
2022 02 28
> Anđelkalady<3: > Nadam se da moje pitanje nije totalno off-topic ,ali kako naplaćujte robu koju prodate? Preko pošte, Pay Pala, uživo vam donesu novce ili neki drugi način. Unaprijed hvala na odgovoru, lp!😊 Kupac vam uplati novce na racun (tekuci), kada vam je vidljiva uplata saljete.Ili primopredaje ako se oboje slazete s tim.
2022 02 28
> InesLagancic: > > AshleyAstrid: > > Isto i kod mene, niti upita niti iceg vec par mjeseci.... :| :| > Više ni oni botovi ne šalju upite x-) ahahahahahaha...
2022 03 01
Imala sam samo jednu primopredaju jer sam u malom gradu. Uplata na račun pa slanje ako je prvi put. Za one koji se vraćaju, mogu poslat i prije uplate, ako smo već imali dobro iskustvo. Moje ništa nije preko 50 kn, nije neki rizik veliki.
2022 03 01
Stalo je nekako.. zene nemaju novaca i bas je neki krizni period mi se cini :/
2022 03 01
> Ivona909: > Pozdrav ekipa, pitanje koje me zanima je li samo meni prodaja šteka? > Ne znam griješim li ja, ili što se događa, ali mislim da su mi cijene i više nego prihvatljive, a niiiiišta se ne događa... > Je li još kod koga tako ili je problem u meni? :') Pozdrav, ja sam prodala samo Zara artikle i nove srebrne naušnice.. ostalo ocito nikogg ne zanima
2022 03 01