Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što je s prodajom?!

Mislim da stalno treba stavljati nove stvari na prodaju ili starije oglase obnavljati jer se zagube u moru istih. Možda i sam algoritam podiže vidljivost aktivnih korisnica. Eto to su moja neka nagađanja. U zadnjih par dana sam prodala čak 10ak stvari a prije toga sam svaki dan jedan artikl objavila. Eto možda je u tome trik. A sigurno je i faktor cijena, jer skupe profile kao studentica niti ne gledam, a u skladu s tim određujem i svoje cijene. Svakako sretno svima dalje u prodaji. Ne treba krpice shvatiti preosobno jer zarade tu nema. Koliko zaradim toliko i potrošim tu i ja sam zadovoljna. 🤗
2022 03 01
> EleonoraK.: > Mislim da stalno treba stavljati nove stvari na prodaju ili starije oglase obnavljati jer se zagube u moru istih. Možda i sam algoritam podiže vidljivost aktivnih korisnica. Eto to su moja neka nagađanja. U zadnjih par dana sam prodala čak 10ak stvari a prije toga sam svaki dan jedan artikl objavila. Eto možda je u tome trik. A sigurno je i faktor cijena, jer skupe profile kao studentica niti ne gledam, a u skladu s tim određujem i svoje cijene. Svakako sretno svima dalje u prodaji. Ne treba krpice shvatiti preosobno jer zarade tu nema. Koliko zaradim toliko i potrošim tu i ja sam zadovoljna. 🤗 Daa, ali bez prodaje starih nema ni novih krpica ;)
2022 03 01
U tom slučaju treba poboljšati stari oglas.. znam i sama da imam dosta toga gdje bi možda trebala bolja slika ili sniziti dodatno cijenu. I 20kn je bolje nego 0 i da mi zauzima mjesto u ormaru.
2022 03 01
A i vidim da ste novi.. mogu reći da mi je tek nakon 30te povratne brže malo krenulo. Tako da samo strpljivo 💖
2022 03 01
> EleonoraK.: > U tom slučaju treba poboljšati stari oglas.. znam i sama da imam dosta toga gdje bi možda trebala bolja slika ili sniziti dodatno cijenu. I 20kn je bolje nego 0 i da mi zauzima mjesto u ormaru. Da slazem se :)
2022 03 01
> Daa, ali bez prodaje starih nema ni novih krpica ;) Pokušajte sa zamjenama. Od nekoliko upita valjda će netko pristati. Riješite se onog što vam ne odgovara, a dobijete nešto drugo. Budite aktivniji, tu i tamo obnovite oglase pa možda i prodate nešto. Ako imate nekog u okolini s kim se isto možete mijenjati, zašto ne? Ja se tako znam s jednom kolegicom promijeniti za neke stvari i kozmetiku..Razveseli se ona, a i ja 😊 Ono što stvarno ne paše, završi ovdje pa kako bude. To su vam neke od opcija 😊 Uz to, pokušajte štediti, dobro pogledajte je li vam nešto odgovara i zaista treba, jer na taj način nećete gomilati višak u ormaru. Kao što sam i u prethodnoj temi napisala, veliku ulogu tu ima i plaćanje poštarine plus provizija kod uplata. Cijene onda ispadnu veće i mnogima se to ne isplati. Neki brendovi su popularniji pa prije odu. Većina kupuje samo ono što mora.
2022 03 01
Ja sam se pocela "aktivno" baviti krpicama prije nekih 30ak dana. Svakodnevno bi objavljivala po koji novi artikal, trudila se i sto bolje opisati i uslikati, i nikako ni jednog upita, a i pogledi slabi. A evo sad sam za vikend prodala 4 stvari, trima razlicitim osobama. 2 artikla su bila nekog random branda, a 2 su bila markirana ( Tommy I Lacoste ). Tako da se nadam da ce se tako nekako i nastaviti.. Sretno svima!
2022 03 01
Moram stvarno priznati da jedino kroz zamjene nešto ode. Danas sam dogovorila 2 zamjene na moju inicijativu. Cure dobiju što im je u omiljenima, a ja našem kod njih nešto što mogu iskoristit. Iako većinom surađujem sa ženama s djecom, razmjena robice i igračaka. Evo na primjer, zamijenila sam 3 knjige za djecu, lektire, za 2 para Papuča za cure moje.
2022 03 01
Dosta se krpica objavljuje na dnevnoj bazi, izgube se stare u moru. Mislim da je dobro obnavljati oglase, i eventualno spustati cijene koliko se moze :)
2022 03 01
Inače sam tu kao kupac, prije par mjeseci stavila sam i ja jednu stvarčicu za prodati. Kupila sam za 700kn,nosila i očuvala. Ne bih je mogla prodati za baš nisko, ima odprilike 844 pregleda. Čudno je to što ima mnogo pregleda, a 0 omiljenih i nitko se ne javlja. Zapravo, na početku mi se javila jedna osoba, no to je bio fake, trol profil. 🤣🙈🙄
2022 03 02
> Iness83: > Inače sam tu kao kupac, prije par mjeseci stavila sam i ja jednu stvarčicu za prodati. Kupila sam za 700kn,nosila i očuvala. Ne bih je mogla prodati za baš nisko, ima odprilike 844 pregleda. Čudno je to što ima mnogo pregleda, a 0 omiljenih i nitko se ne javlja. Zapravo, na početku mi se javila jedna osoba, no to je bio fake, trol profil. 🤣🙈🙄 Očito je ljudima preskupo.
2022 03 02
Evo, ako mogu nekom pogurati prodaju, tražim duksu, oversize, s nekim zanimljivim printom, da nije najobičnija :D Linkajte mi u razgovor!
2022 03 03
> Iness83: > Inače sam tu kao kupac, prije par mjeseci stavila sam i ja jednu stvarčicu za prodati. Kupila sam za 700kn,nosila i očuvala. Ne bih je mogla prodati za baš nisko, ima odprilike 844 pregleda. Čudno je to što ima mnogo pregleda, a 0 omiljenih i nitko se ne javlja. Zapravo, na početku mi se javila jedna osoba, no to je bio fake, trol profil. 🤣🙈🙄 Vidim na profilu haljinu pa probajte po facebook grupama, tamo djevojke cesto traze duge haljine i nece im biti skupa u odnosu na cijene novih u ducanima 😀
2022 03 03
ne radi sajt kako spada zato je teško bilo šta prodat kupit na strani...evo treći put pišem poruku i ne kužim zašto mi nije dalo poslat napisanu poruku... sve šteka :-(
2022 03 04
> marbil: > ne radi sajt kako spada zato je teško bilo šta prodat kupit na strani...evo treći put pišem poruku i ne kužim zašto mi nije dalo poslat napisanu poruku... sve šteka :-( da :(
2022 03 05