Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Ako odlučite ići u Baranju

Drage žene,evo jedne tople preporuke ako se odlučite doći u Baranju. Prošlo ljeto nisam imala pojma što bi dečku poklonila za rođendan, a kako sam kroz godine ispucala sve basic stvari, odlučila sam se da odemo za vikend na relativno bližu lokaciju da ne gubimo vrijeme na vožnju. Dok sam pretraživala booking, naišla sam na Vinariju Kolar te preko facebooka dogovorila jedno noćenje s doručkom. Imate mogućnost i da odabere bez doručka,tada je nešto povoljnije, ali svakako ga uzmite jer je top. Dakle nemam što reći nego apsolutne riječi pohvale za domaćine i sam način komunikacije. Sobe su uredne, imaju klimu (bila nam je potrebna jer je bilo pakleno vruće taj dan), sve ih povezuje ogromna terasa s pogledom na polja. Dobili smo piće džabe za dobrodošlicu, kušali smo njihova vina i bocu dobili za sobu također besplatno! Eto ja volim pronjuškati recenzije o mjestu gdje idem pa čisto ako razmišljate gdje bi mogli otići znate da od mene imate sve preporuke. Sto se tiče hrane, rade samo doručke pa smo na večeru išli u Kovač čardu, parsto metara udaljeno i ostali smo oduševljeni hranom! Tople preporuke za divnu Baranju ☺
2022 03 03
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f05a488af24fdeac15d76eaca1824e1e.jpg) Evo i slike kako izgleda ☺
2022 03 03
Prekrasno 🤩 voljela bi tamo ići
2022 05 15