Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

SAVJET- ne odgovaranje korisnika na poruke

> maxineQ: > Imam pun inbox poruka sa onima koji su se javili da su zainteresirani za nešto, ja im odgovorim i onda ništa. Nikad nisu uzvratili poruku. I ja :D jednostavno zanemarim i ne trošim više ni sekunde na razmišljanje o razlozima. Ali ima tu i simpatičnih situacija, jedna mi se korisnica javila nakon dva tjedna s isprikom i objašnjenjem da mi je posve zaboravila javiti da ipak ne bi kupila :) a jednom je jedna odustala već idući dan (prethodnu večer se raspitivala za više artikala) s obrazloženjem da je sinoć malo previše popila pa joj se sve to činilo zgodno i neophodno, ali da sad kad je mamurluk prošao, vidi da joj ništa ne treba :') :') :') Možda se to događa češće, samo je nekima neugodno priznati da su se zaletjele... pa zato ima toliko prekinutih razgovora ,:)
2022 03 08
😂😂😂Zato ja navecer nista ne kupujem, ne pijem, ali sam nekak luda i sve hocu, ujutro sam pametnija!
2022 03 08
> maxineQ: > Imam pun inbox poruka sa onima koji su se javili da su zainteresirani za nešto, ja im odgovorim i onda ništa. Nikad nisu uzvratili poruku. Jos kad traze dodatne slike ili mjere pa nikad ne odgovore 🤦‍♀️
2022 03 08
> NadaMihaljevic: > > maxineQ: > > Imam pun inbox poruka sa onima koji su se javili da su zainteresirani za nešto, ja im odgovorim i onda ništa. Nikad nisu uzvratili poruku. > I ja :D jednostavno zanemarim i ne trošim više ni sekunde na razmišljanje o razlozima. > Ali ima tu i simpatičnih situacija, jedna mi se korisnica javila nakon dva tjedna s isprikom i objašnjenjem da mi je posve zaboravila javiti da ipak ne bi kupila :) > a jednom je jedna odustala već idući dan (prethodnu večer se raspitivala za više artikala) s obrazloženjem da je sinoć malo previše popila pa joj se sve to činilo zgodno i neophodno, ali da sad kad je mamurluk prošao, vidi da joj ništa ne treba :') :') :') > Možda se to događa češće, samo je nekima neugodno priznati da su se zaletjele... pa zato ima toliko prekinutih razgovora ,:) Eto barem vam je javila i razlog je simpatican 😂 Trebali ste joj reci da ipak razmisli, jer pijan govori sto trijezan misli 😂😂😂
2022 03 08
Meni je najgore kad nađem savršen artikl, a korisnica se nije ulogirala od 2019. 😅😅😅 Mislim da bi trebalo uvesti da u opisu profila piše mail ili nešto, jer ako je netko zaboravio lozinku ili nešto neće nikad vidjeti poruku
2022 03 08
Ja sam cekala jednu curu pol godine i kupila te tenisice...
2022 03 08
> Nitospitos: > Ja sam cekala jednu curu pol godine i kupila te tenisice... Svaka cast na strpljenju 👍
2022 03 09
😂😂😂
2022 03 09
Tako i ja čekam jednu suknju i visoke čizme :D
2022 03 09
> maxineQ: > Imam pun inbox poruka sa onima koji su se javili da su zainteresirani za nešto, ja im odgovorim i onda ništa. Nikad nisu uzvratili poruku. Isto i kod mene. Čak i ako ih pitam (nakon par dana) - jesu li još zainteresirane ili su odustale - obično ni na to ne dobijem odgovor. Eh. Usput - obično brzo odgovorim, ali eto - desilo se sad da mi nije došla obavijest na mail, pa je prošao cijeli dan dok sam vidjela poruku (i odgovorila). Tako da - i to se može desiti.
2022 03 10
Uvijek kada želim kupiti neki artikl, pogledam je li korisnica bila aktivna u zadnje vrijeme. Od desetak poslanih poruka, samo su mi 3 korisnice odgovorile, ostale su aktivne, redovno se logiraju no ne odgovaraju. Ne znam zašto je problem napisati ako je artikl prodan, ako ste se predomislili oko prodaje, jednostavno kao povratna informacija osobi kojoj se sviđa artikl.
2022 03 10
> AlexBow: > Gore od takvih su one kojima dam podatke za uplatu i onda netragom nestanu i više se nikad ne jave. 🤣 Ja bih za to počela ostavljati negativne, ako smijem.. Ja mislim da se takvima i ostavlja negativna jer za to i sluze. Neka me netko ispravi ako grijesim.
2022 03 10
Evo - ja dobila upit za proizvod - odgovorim 20-ak sati kasnije jer mi nije došao mail da imam poruku (i još se ispričam što nisam odgovorila ranije...) i što mislite? Jesam li dobila ikakav odgovor na to? Ono - sorry, predomislila sam se, neću kupiti... a žena se normalno ulogirala... E to je ono što ne volim. Ja sam već razmišljala da bi trebala ovdje tema o profilima koji NE ODGOVARAJU na poruke (bilo da se radi o kupcu ili prodavaču). :D
2022 03 12
> lilarose: > Evo - ja dobila upit za proizvod - odgovorim 20-ak sati kasnije jer mi nije došao mail da imam poruku (i još se ispričam što nisam odgovorila ranije...) i što mislite? Jesam li dobila ikakav odgovor na to? Ono - sorry, predomislila sam se, neću kupiti... a žena se normalno ulogirala... E to je ono što ne volim. Ja sam već razmišljala da bi trebala ovdje tema o profilima koji NE ODGOVARAJU na poruke (bilo da se radi o kupcu ili prodavaču). :D Ah,pa to je vecini kao dobar dan Vecinom su to upiti Jel dostupno? Koja je zadnja cijena? Zamjena,a nema nista na profilu,pa sta bi mjenjala onda Ili se jave za nesto,pa kasnije su potrosili novce i nek sacuvam mjesec dana Jedna se javila za 3 stvari,i ni a ni b kasnije Valjda tesko napisat,ipak nebi kupila Pa valjda ne grizemo i ne tjeramo nikoga na kupovinu Stvarno mi nije jasno zasto je nekome tesko zavrsit zapoceti razgovor
2022 03 12
Prije par godina to neodgovaranje je bilo rijetko (barem kod mene) ...a danas je očito postalo normalno.
2022 03 13