Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

SAVJET- ne odgovaranje korisnika na poruke

> lilarose: > Evo - ja dobila upit za proizvod - odgovorim 20-ak sati kasnije jer mi nije došao mail da imam poruku (i još se ispričam što nisam odgovorila ranije...) i što mislite? Jesam li dobila ikakav odgovor na to? Ono - sorry, predomislila sam se, neću kupiti... a žena se normalno ulogirala... E to je ono što ne volim. Ja sam već razmišljala da bi trebala ovdje tema o profilima koji NE ODGOVARAJU na poruke (bilo da se radi o kupcu ili prodavaču). :D Istina, ima i kupaca koji također ne odgovaraju. Nikada mi nece biti jasno koliko je teško napisati da (zelim kupiti) ili ne (ne svida mi se).
2022 03 15
> kasaprasa: > > lilarose: > > Evo - ja dobila upit za proizvod - odgovorim 20-ak sati kasnije jer mi nije došao mail da imam poruku (i još se ispričam što nisam odgovorila ranije...) i što mislite? Jesam li dobila ikakav odgovor na to? Ono - sorry, predomislila sam se, neću kupiti... a žena se normalno ulogirala... E to je ono što ne volim. Ja sam već razmišljala da bi trebala ovdje tema o profilima koji NE ODGOVARAJU na poruke (bilo da se radi o kupcu ili prodavaču). :D > Istina, ima i kupaca koji također ne odgovaraju. Nikada mi nece biti jasno koliko je teško napisati da (zelim kupiti) ili ne (ne svida mi se). Ja sam neki dan dobila upit za jaknu i žena me tražila mjere i nakin što sam uložila vremena, premjerila sve što je tražila i još poslala traženu sliku kako stoji nisam dobila odgovor 😅
2022 03 21
Pridruzujem se ovoj temi 🙋‍♀️ uzasno me to nervira, ne zato jer nisam uspjela prodat nesto, nije pitanje zivota i smrti nego jednostavno ne podnosim tu nekulturu. Jednostavno odgovori ne zelim, nisam zainteresirana, gledam dalje itd.da znam na cemu sam.
2022 03 23
Dobri su mi i oni koji u opis svog profila stave da za uzimanje podataka za uplatu i nejavljanje nakon toga - pišu negativnu. A onda uzmu podatke za uplatu - i onda se ne jave (prošla recimo 2 dana...):') :') U međuvremenu su se bar dvaput logirali, btw...
2022 03 24
> lilarose: > Dobri su mi i oni koji u opis svog profila stave da za uzimanje podataka za uplatu i nejavljanje nakon toga - pišu negativnu. A onda uzmu podatke za uplatu - i onda se ne jave (prošla recimo 2 dana...):') :') > U međuvremenu su se bar dvaput logirali, btw... I meni nisu jasni ovi sto uzmu podatke pa nestanu🤔nije sramota reci da si se predomislio, sve je stvar kulture
2022 03 24
1 2 3 4