Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

SAVJET- ne odgovaranje korisnika na poruke

Ma, ja razumijem i ljutnju i povrijeđenost, i meni bude nelagodno ako mi netko ne odgovori, ali svi mi imamo neke svoje musice i ne zasluzujemo da nam netko napakosti zbog povrijeđenog ega, kao da ce se bolje osjecati nakon toga.Jedino prevara zasluzuje i to salvu negativnih. Meni se zna desiti da mi netko odgovori za mjesec dana jer nije registrirala poruku. Ovdje sam toliko dobrih stvari kupila i lijepih suradnji imala da to ponistava sve negativno.
2022 03 07
> PetrinOrmarrr: > Ja sam tako zapela za jednu aviator jaknu, doslovno se poklopilo sve velicina, nijansa boje, duzina i ja saljem 10 puta cak se ISPRICAVAM ako smetam toliko, da bi cura odg nakon 13.tog upita, PA PRODANA JE, a idalje dostupna na profilu dan danas nepise ni u opisu ni u naslovu ni nigdi da je prodana jer san bas gledala neki dan, a upit san slala u 10. misecu...toliko o tome.. Mislim da za uzimanje podataka bez odgovora bez problema mozete ostaviti i povratnu o tom korisniku. Puno cura to prakticira.
2022 03 07
> Nitospitos: > Ma, ja razumijem i ljutnju i povrijeđenost, i meni bude nelagodno ako mi netko ne odgovori, ali svi mi imamo neke svoje musice i ne zasluzujemo da nam netko napakosti zbog povrijeđenog ega, kao da ce se bolje osjecati nakon toga.Jedino prevara zasluzuje i to salvu negativnih. Meni se zna desiti da mi netko odgovori za mjesec dana jer nije registrirala poruku. Ovdje sam toliko dobrih stvari kupila i lijepih suradnji imala da to ponistava sve negativno. Ma ne govorim zbog ega, niti cu se osjecati bolje zbog lose povratne, bas suprotno. Nisam nikome do sad ostavila negativnu, bas zato jer razmisljam o drugima i uvijek nadem opravdanje zasto mozda netko nije odgovorio na moj upit. Hvala bogu ima nas dosta na krpicama, i isti ili slican artikl se uvijek moze naci kod neke druge korisnice. Ali kazem da smatram da je to nepostovanje i zanimaju me tuda razmisljanja. I da bi se trebalo uvesti ocijenjivanje komunikacije.
2022 03 07
Razumijem da je ovo veliki problem i izgleda da je postalo opće prihvaćeno ignorirati upite, ali... Previše se živciramo oko stranice koja polako propada. Ako vlasnici ne mare za poboljšanje krpica (već godinama), admina nema, ili kad je tu, katastrofalno obavlja posao, a korisnice nisu za odgovaranje na poruke, bilo da prodaju ili kupuju, većina je odustala i od foruma...zašto bi se mi brinuli oko toga?
2022 03 07
> embrace: > Razumijem da je ovo veliki problem i izgleda da je postalo opće prihvaćeno ignorirati upite, ali... > Previše se živciramo oko stranice koja polako propada. Ako vlasnici ne mare za poboljšanje krpica (već godinama), admina nema, ili kad je tu, katastrofalno obavlja posao, a korisnice nisu za odgovaranje na poruke, bilo da prodaju ili kupuju, većina je odustala i od foruma...zašto bi se mi brinuli oko toga? Slazem se. Mislim da stranica ima puno neiskoristenog potencijala. Jos bi popularnija bila aplikacija koja bi se tako lijepo dala organizirati. Ne znam kolko je to isplativo i izvedivo i hoće li ikada bar stranicu unaprijediti. Ne kažem da moramo brinuti, ali zašto mi koji koristimo stranicu ne bi sami sebi probali napraviti da nam bude što organiziranije i ugodnije korištenje? Iako je velik broj odustao od krpica, puno nas je jos aktivno.
2022 03 07
Kasaprasa vi imate 4 suradnje, nekako mi je to premalo iskustva za ovako ljutito reagiranje, cure sa par stotina suradnji su puno tolerantnije
2022 03 07
Ja osobno ne bi ostavljala negativnu, nego neutralnu di bi napisala sto mi smeta a mozda ne ni to zavisi u tom trenu sto san odlucila, iskreno dosad jos nisam na takve situacije tako reagirala sto ne znaci da necu, i samoj mi se desilo da mi se ne bi odgovorilo danima, al po meni je za to neutralna, ali svak ima svoje misljenje i to postujem :)
2022 03 07
Jednostavno po pravilima ne možete ostaviti negativnu ako do suradnje nije došlo. Takve se moraju brisati. Puno je cura dobilo nezaslužene ili osvetničke negativne, pa su im brisane. J ja s druge strane imam puno bolje iskustva, od 10 upita samo 1 bude neodgovoren. Često dobijem odgovor da nisu za zamjene, jer ja više idem na zamjene, ali i to je pristojan odgovor.
2022 03 07
> Nitospitos: > Kasaprasa vi imate 4 suradnje, nekako mi je to premalo iskustva za ovako ljutito reagiranje, cure sa par stotina suradnji su puno tolerantnije Nisam ljutita uopce. Samo ne volim kad netko nema postovanja i pristojnosti. Mislim da moje suradnje nemaju s time veze. Jako sam dugo na krpicama i imala sam jos jedan profil koji sam nazalost izgubila. Suradnje ovise i o artiklima koje prodajete, eto mozda se krpičarkama moje stvari ne svidaju, mozda su cijene previsoke.. Pa eto nisam uspjela vise toga prodati. Nebitno, ja to postujem, svatko ima pravo izbora. I postujem i izbor da netko ne odgovori na poruku. Samo kazem da je po mom misljenju to nepristojno i da bi ja takvo sto uvrstila u recenzije korisnika,jer isto govori o prodavaču. I nije mi poanta pljuvati cure koje ne odgovaraju, vec da razmijenimo razlicita misljenja o tome. Bas radi mozda svog "neiskustva" sam otvorila temu, a nisam odmah krenula ostavljati negativne. I slazem se s korisnicom petrin ormar da bi neutralna povratna bila idealna.
2022 03 07
> VeraM36: > Jednostavno po pravilima ne možete ostaviti negativnu ako do suradnje nije došlo. Takve se moraju brisati. Puno je cura dobilo nezaslužene ili osvetničke negativne, pa su im brisane. J > ja s druge strane imam puno bolje iskustva, od 10 upita samo 1 bude neodgovoren. Često dobijem odgovor da nisu za zamjene, jer ja više idem na zamjene, ali i to je pristojan odgovor. Nisam ni tip za osvetničke negativne. Kazem, imala sam i losih iskustva pa nisam ostavila negativnu, jer eto nije doslo do suradnje. Bas to, bilo kakav odgovor opet je odgovor. Stvarno nemam nista protiv da netko odbije moj upit jer imam malo povratnih. I stvarno mislim da sam maksimalno korektna prema svima koji su mi se javili.
2022 03 07
Na svu sreću ipak je ovdje puno divnih ljudi, zato i volim krpice. Govorim iz dugogodišnjeg iskustva. Ovih drugih je malo. Ali to je tako u životu.
2022 03 07
Ma, ima nas svakakvih, ali istina je da su krpice jedno divno mjesto, OBOZAVAM ovdje kupovati! 😁😁😁
2022 03 07
> kasaprasa: > > VeraM36: > > Jednostavno po pravilima ne možete ostaviti negativnu ako do suradnje nije došlo. Takve se moraju brisati. Puno je cura dobilo nezaslužene ili osvetničke negativne, pa su im brisane. J > > ja s druge strane imam puno bolje iskustva, od 10 upita samo 1 bude neodgovoren. Često dobijem odgovor da nisu za zamjene, jer ja više idem na zamjene, ali i to je pristojan odgovor. > Nisam ni tip za osvetničke negativne. Kazem, imala sam i losih iskustva pa nisam ostavila negativnu, jer eto nije doslo do suradnje. > Bas to, bilo kakav odgovor opet je odgovor. Stvarno nemam nista protiv da netko odbije moj upit jer imam malo povratnih. I stvarno mislim da sam maksimalno korektna prema svima koji su mi se javili. Ma nisam ni mislila na vas sad konkretno, nego općenito što se sve događa. Čisto zato što ste novi, pa da znate da ako se korisnica pobuni na povratnu bez suradnje, admin će ju brisati.
2022 03 07
Ma da, cure slazem se sa vama. Uvijek ima losih iskustva i trebamo gledati da nam ono pozitivno prevagne.
2022 03 08
Imam pun inbox poruka sa onima koji su se javili da su zainteresirani za nešto, ja im odgovorim i onda ništa. Nikad nisu uzvratili poruku.
2022 03 08