Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pokušaj prevare ili?

Ostavit ću razgovor, ali mi je bilo sumnjivo i smatram da je žena možda prevarantica. Što vi mislite ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/38dccebdec81a9a3f19cafa9181b16d6.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/07bbccf43a9b37e09635649ab7056c3b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c1a09a65fd8a32e7a48c5d59f6184e66.jpg)
2022 03 10
Dobro ste postupili. Ništa ne šaljite prije vidljive uplate. Osoba s nula povratnih ne bi trebala tako slobodno imati svoje zahtjeve i postavljati uvjete slanja.
2022 03 10
Možda je bilo APP (ako prođe-prođe), jer ako plaća po preuzimanju iliti pozećem svatko tko posluje ovdje (a mislim i općenito) zna da tisak nema tu mogućnost nego isključivo onda poštom. Kad je skužila da ste vi skužili onda kao odustaje....ne bi rekla da je pokušaj prevare nego je samo probala pa šta bude :) I bolje vam je ne poslovati s takvima
2022 03 10
Kako je domisljata,nova na krpicama,bez povratnih A hoce tiskom bez da prvo uplati novac Takvima niti pouzecem nebih poslala,jer nebi preuzeli Prvo uplata onda slanje,ili hoce ili nece
2022 03 10
Neki ljudi ne znaju da tisak paket ne moze biti placen pouzecem pa ljudi i pitaju i sama sam prije nego sam 1. put slala/primala paket tiskom pitala moze/ne moze, mozda je rekla da tako prima narudzbe jer bas nedavno je meni DPD ostavio paket na tisak (nitko nije bio kod kuce, a platiti pouzecem se moralo) gdje sam uredno zeni platila bez problema tako da ne mora nuzno biti da laze sto se tog tice da narudzbe prima na tisak i uredno plati, DA NAGLASIM covjek mi je sam rekao, "mozete li da Vam na tisku ostavim i vi platite" nista sama nisam predlagala, sad ne znam je li im to nesto novo ili je bila njegova dobra volja uglavnom dogovorili smo koji tisak i sve je bilo bez problema uredno stigla potvrda na mail o placanju i sve...
2022 03 10
To je meni osobno baš prozirno i nikad nebih pristala na takvu suradnju, a mislim tko si ne želi probleme sigurno neće. :P
2022 03 10
Ako budete imali potrebu za nekom transakcijom u Metkoviću, tipa primopredaja u vaše ime ili da vam nešto provjerim, samo se javite. Vrijedi za bilo koga. Naravno, ako mi želite vjerovati.
2022 03 10
Mislim da postoji mogucnost placanja paketa na tisku. Preuzimala sam za nekog par puta paket, pa bi prodavacici izbacilo kolika je naplata (bez placanja ne mozete preuzeti) i trazila bi potpis tko je preuzeo paket. Osobno nisam nikad tako slala paket i ne bi se usudila nekome tko nema povratnih uopće. Mislim da i većina prodavačica ovdje traži prvo novac, pa tek onda šalje paket, tako da sretno curi koja Vam se javila, jer mislim da joj nitko neće prodati ništa na ovakav način. I nije baš u poziciji da postavlja uvjete. :/
2022 03 10
Odgovorila mi je ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/15ee5118ad7403572b32bf4351d3ad3c.jpg)
2022 03 10
Da je moguće platiti pouzećem putem tiska onda bi to bila opcija za izabrati prilikom rađenja obrasca...morala bi biti opcija za naplatu prilikom podizanja paketa, ali ta opcija ne postoji i kako ja mogu prodavačici na tisku reći da želim da se paket naplati i da žena koja prima plati slanje. Da je htjela slanje poštom to bih tako napravila
2022 03 10
A i najbolje su mi one koje traže slanje tiskom i od svojih podataka mi ostave samo ime i prezime ...i još me žena pita “ak mi treba još nešto da joj javim”... ak tak često naručuje pakete preko tiska trebala bi znati da mi trebaju i adresa, mjesto stanovanja i mail...zašto se prave lude, znaju da moram sve podatke ispunit
2022 03 10
Jao koja muljaza. Cuj ona bi platila kod preuzimanja na Tisku. Samo za nju ce Tisak uvesti opciju placanje prilikom preuzimanja. Pravi se blesava ocito., i nada se da ce proci prica. I ovo sa sirotistem mi je zapelo za oko. Sveoukupno jedan veliki blam. 😬😬
2022 03 10
> AntonijaP90: > Odgovorila mi je > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/15ee5118ad7403572b32bf4351d3ad3c.jpg) Da, jer inace dobri ljudi imaju potrebu govoriti da su toliko dobri... kako da ne, i da je tako nema ona pravo tako se ponasati. Nova si ovdje, i onda se prilagodi. Vi mozete biti osteceni za dvostruku cijenu, ako je isto kao i sa postom. Nikada nikome ne bih slala prije uplate, ma dajte molim vas, jos se ona nesto prepire/opravdava. Ako se tako kune da nebi prevarila sto vam onda nije odmah uplatila i vi biste joj poslali i to je to..... uzas.
2022 03 10
Bilo bi zgodno kad je toliko puta tako naručivala da objasni na koji način se može platiti paket prilikom preuzimanja.
2022 03 10
Inače, nemojte nikad tražiti podatke za slanje (ili dati svoje) prije nego li ste utvrdili način slanja, odnosno iznos poštarine ako ju treba platiti uz naručeno. Polako, sve uz dogovor da znate na čemu ste. Mnoge korisnice hoće plaćanje prilikom preuzimanja, a ne znaju cjenik pošte. Možda i ne računaju na poštarinu ako ju ne spomenete prilikom dogovora. Izbjegavajte takve nesporazume.
2022 03 10
1 2