Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Uplata iz inozemstva...?

Pozdrav! Dakle, imamo problem, javila se cura da želi ogrlicu, ali je u inozemstvu, kaže jučer bila na banci i ne daju da uplati na račun u eurima. Ali može li u kunama?
2013 10 10
nemoze :)
2013 10 10
Ona u inozemstvu uplaćuje u valuti koja vrijedi u državi u kojoj je, a tebi se nakon prijenosa novaca na kunski račun uplata mijenja u kune (amoraš joj dati svoj iban broj), ako imaš devizni račun, onda ćeš dobiti devize.
2013 10 10
znači samo paypall?
2013 10 10
sophiela, hvala na odgovoru, idem prenijeti curi :)
2013 10 10
njoj je bitan samo tvoj i-ban broj...sporije će ti sjesti novac nego da ti je uplatio netko u hrvatskoj, i ona mora biti svjesna da će joj banka uzeti proviziju za prijenos novca na tvoj račun, tako je bilo prije EU, ali mislim da je i sada isto
2013 10 10
Ja sam prije nekih mjesec dana dobivala uplatu iz Kanade preko Western Union i to je jedan od najboljih puteva transakcije novca,od uplate do podizanja potrebno je 30 min iz bilo kojeg kraja svijeta. Tako da moraš reč toj curi da u svojoj pošti ili banci pita gdje imaju taj Western i njoj je potrebno samo znati tvoje potrebne podatke. Tvoje ime,prezime,adresa,država,broj telefona i iznos koji ubraja i tvoju poštarinu ako ćeš joj slat poštom.
2013 10 10
fino, stavila joj ja link na temu, pa neka gleda. samo da si jos nadjem IBAN
2013 10 10