Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Reklame i samo reklame

Ja ne znam jel samo meni ili i Vama oglasi i reklame iskacu iz svakog ugla?? Meni to ide bas jako na zivce i da li se mogu nekako ugasiti? Sada su mi odozgo pocele se spustati..idem kliknut poruke op u reklame udjem..idem stisnut profil op oglas..🙄🙄🙄
2022 04 03
Iskaču da, ali stvar je u tome da stranica mora nekako prihoditi.. mislim da je malo reklama prihvatljivo jer je alternativa da korištenje stranice plaćamo na neki način. Uglavnom, ne bih se žalila.. 😅
2022 04 03
Pretjerano da. Teško je uopće i gledati i odabrati nešto a da ne stisneš reklamu. I ne znam koga to uopće potakne na kupnju. Mene samo iznervira i baš iz inata ne bih više otvarala istu!
2022 04 03
Da, sad napadaju i odozgo i odozdo😂😂😂, al ja sam nekako oguglala i uopce ni ne vidim kaj se reklamira, ali kao da nalo titra stranica od toga pa kliknem uvjek nesto krivo.
2022 04 03
😂😂😂Baš napadaju.Jasna mi je svrha ali užasno je iritantno.
2022 04 03
Instalirajte adblock za vaš browser ili ako ste preko mobitela, onda preko Google app store potražite aplikaciju FAB adblock browser: Adblock i uživajte u krpicama bez reklama
2022 04 03
> Nitospitos: > Da, sad napadaju i odozgo i odozdo😂😂😂, al ja sam nekako oguglala i uopce ni ne vidim kaj se reklamira, ali kao da nalo titra stranica od toga pa kliknem uvjek nesto krivo. Daaa, i to isto
2022 04 04
> delilah007: > Instalirajte adblock za vaš browser ili ako ste preko mobitela, onda preko Google app store potražite aplikaciju FAB adblock browser: Adblock i uživajte u krpicama bez reklama 😏😏 odlicno zvuci
2022 04 04
> delilah007: > Instalirajte adblock za vaš browser ili ako ste preko mobitela, onda preko Google app store potražite aplikaciju FAB adblock browser: Adblock i uživajte u krpicama bez reklama Neka netko proba to, pa javi jel uspjelo, ja sam tutlek...
2022 04 04
> Nitospitos: > > delilah007: > > Instalirajte adblock za vaš browser ili ako ste preko mobitela, onda preko Google app store potražite aplikaciju FAB adblock browser: Adblock i uživajte u krpicama bez reklama > Neka netko proba to, pa javi jel uspjelo, ja sam tutlek... Jesaam🥳 znacii youtube bez reklamaa!! Osjecam se ponovno rodjenom😌
2022 04 04
Iman Adblocker ali bome ima i reklama i to sa svi str napadaju 🤭
2022 04 04
Nije svaki adblock isti, zato sam napisala cijeli naziv ovog koji se koristi za mobitel. I doista ispunjava obećano! Ako nekog zanima desktop varijanta, pogledam 2 koja koristim jer ne znam kad sam zadnji put uopće vidjela reklamu na internetu dok koristim neku stranicu. Djeluje komplicirano, no zaista nije
2022 04 04
Instalirala sam adblock i kad ulazim preko njega u bilo koju stranicu,reklame vise ne iskacu Ali ako otvaram preko googla,reklama na reklami
2022 04 04
> delilah007: > Instalirajte adblock za vaš browser ili ako ste preko mobitela, onda preko Google app store potražite aplikaciju FAB adblock browser: Adblock i uživajte u krpicama bez reklama Hvalaaa! <3
2022 04 04
Pogledala i iman bas taj koji je preporucila delilah. Naravno triba ulazit priko njega...ja zaboravin i uden direkt sa gugla. Mia kulpa 😁 Evo sad usla priko adblokera i nema reklama 👍
2022 04 04
1 2