Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slanje poštom

Nisam znala,evo sada sam ostala šokirana na pošti ,nisu mi dali slanje u mojoj zaštićenoj koverti nego sam morala izvaditi i staviti u njihovu kovertu. Pa Reko od kada je tako,jer prošli tjedan sam normalno slala obično slanje tako,kažu da je to po novom i naplatil i 7.50 kn njihovu kartonsku kovertu
2022 04 11
Ja sam malo prije slala u svojoj koverti..?
2022 04 11
Mislim ja da su ovi u posti poceli izmisljati Jer kako su poceli naplacivati,samo slanje i koverta kosta vise nego ono sto se salje Katastrofa
2022 04 11
Ja sam maloprije slala zamotano u papir i sve bilo ok Mislim da to ovisi od djelatnika,svatko izmišlja svoje
2022 04 11
sori na upadu u temu, imam pitanje vezano za postu jel preporucena posiljka mora biti u kutijici ili moze u vrecici zamotanoj (jel bitan oblik posiljke)
2022 04 11
Evo ne znam što bi rekla,ja sam i našoj pošti u Gajnicama donijela dlrčke tenisice u onoj koverti s mjehurićima i rekla da ne mogu to primiti ,jer da ide samo u njihovoj ambalaži i morala kupiti njihovu 7.50 kn,pa Reko otkada,kao to je po novom,pa Reko kako sam prošli tjedan slala u ukrasnoj vrećici kao više se ne može,i šta drugi nego uzela kovertu jer drugačije nije htjela primiti. Baš kada uhvatim vremena otići ću u Vrapče na poštu pitati da li je to nešto novo ili je to ova u Gajnicama smislila. Bezobrsština
2022 04 11
> leptiricaMo: > Ja sam maloprije slala zamotano u papir i sve bilo ok > Mislim da to ovisi od djelatnika,svatko izmišlja svoje Vjerojatno,jer prošli tjedan sam slala zamotani u ukrasni vrećicu i sve ok bilo
2022 04 11
> Suuuncica1092: > sori na upadu u temu, imam pitanje vezano za postu > jel preporucena posiljka mora biti u kutijici ili moze u vrecici zamotanoj (jel bitan oblik posiljke) Evo više stvarno ništa ne znam,prošli tjedan sam preporučeno isto slala u svom papru zamotani,danas vadila iz svoje koverte da mora ići u njihovoj ambalaži
2022 04 11
> Vikili: > Ja sam malo prije slala u svojoj koverti..? Mislim da je onda ova gadura u Gajnicama na pošti nešto po svome smislila i nije dala
2022 04 11
Jel bilo riječ o preporučenoj pošiljci ili paketu, jer oko paketa znaju izmišljati. I jel' možda na vrećici bio nekakav logo ili nešto, jer to ne dopuštaju. Ne znam, ja u principu uvijek šaljem u svom pakiranju i nikad do sada nisam imala problema. Ili napravim od vrećice paketić, i dobro oblijepim (vrećica je ili crna/bijela/siva bez ikakvog loga ili ga prekrijem) ili okrenem kutiju od Tiska i nju oblijepim. Čudno...
2022 04 13
Izmišljaju, svaka poslovnica i svaki djelatnik po svom.
2022 04 13
> Suuuncica1092: > sori na upadu u temu, imam pitanje vezano za postu > jel preporucena posiljka mora biti u kutijici ili moze u vrecici zamotanoj (jel bitan oblik posiljke) Nije bitan oblik. Bitne su mjere i težina.
2022 04 13