Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Aloe vera gel, molim preporuke

Trebala bih preporuku za neki aloe vera gel iz ljekarne. Za smirivanje kože i za vrlo osjetljivu kožu je li najbolje ipak uzeti gel koji u sebi ima 90-100% aloe ili ima nešto učinkovito i s manjim postotkom? Bitna mi je i cijena, a da bude učinkovito. Kad dođem u ljekarnu, imam nekad dojam da mi ponude ono što im stoji na polici pa da se riješe toga... Pa bih voljela čuti vaša mišljenja koje ste kupile nešto i isprobale. Hvala
2022 04 14
Ja inače u zadnjih godinu dana kupujem u Bipi Aloe Vera gel od Olival marke , 30 kn je 250 ml. Isto sam dugo tražila nešto da mi paše jer me izritiraju gelovi od rane ili brijanja al ovaj mi se pokazao dosta dobar.
2022 04 14
Ja obožavam aloe vera gel koji nabavljam u Terra organici. Malo je skuplji, ali sam aigurna da je čisti i nema nikakvih dodataka. Stavlajm ga u tonik za lice koji sama pravim, na iziritiranu kožu, izvrstan je za ostećeno zubno meso, a i kao njega za lice, pomiješam s uljem za lice jer se onda ulje lakše upije u kožu.
2022 04 14
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/78118496b24d1aed8fbb82f545b76e9c.jpg) Ja sam ovaj kupila u DM- u za 80 kn. Prvi put koristim aloe vera gel i prezadovoljna sam. Imam jako osjetljivu kozu koja se ljusti i pece dok stavim neke kreme, ali s ovim gelom mi je super
2022 04 14
Žene hvala puno. ❤ Danas sam jedino u dm i u ljekarnu otišla, jer mi je to bilo usput, ali u dm-u nisam ništa vidjela, možda nisam dobro tražila. U ljekarni sam uzela ESI gel pa ću isprobati.
2022 04 15
to je super gel 100% aloja,ima čista aloja ili sa dodatkom čajevca
2022 04 15
Meni je super aloa od Holika Holika, baš lagani osvježavajući gel, kaže 99% aloe :")
2022 04 20
Hvala na prijedlozima, zapisat ću si sve pa ako budem u prilici isprobati. Volim imati doma gel aloe vere, stvarno je dobar za kožu, opekotine, ma super! Isprobala sam Esi, dobar je! Budem ga sigurno potrošila, nisam požalila što sam kupila. Ne znam po cijenama je li skuplji možda od ostalih prijedloga, ali evo, isplatilo mi se.
2022 04 20
Ako ste u prigodi probati od Forever living aloe gel, iznimna preporuka! Jedini problem je što ga u prodaji nema nego se naručuje, nažalost, tako je sa gotovo svim izvanrednim proizvodima ali moram ga ovdje spomenuti, iz iskustva.
2022 04 22
> jumanji: > Ako ste u prigodi probati od Forever living aloe gel, iznimna preporuka! > Jedini problem je što ga u prodaji nema nego se naručuje, nažalost, tako je sa gotovo svim izvanrednim proizvodima ali moram ga ovdje spomenuti, iz iskustva. Sad sam malo pretraživala, to je isto 100% gel aloe vere. Hvala na preporuci, nisam ni čula za taj brand 😉
2022 04 22
Ako možeš isprobaj Mala od lavande- Aloe vera gel. Obožavam svu prirodnu kozmetiku ,pa tako i njihovu. 100 ml je trenutno 40 kn :D
2022 04 25
> Janja1993: > Ako možeš isprobaj Mala od lavande- Aloe vera gel. Obožavam svu prirodnu kozmetiku ,pa tako i njihovu. 100 ml je trenutno 40 kn :D Super, ovaj Esi sam platila za 100 ml 66 kn.
2022 04 26
Ja koristim aloe vera gel marke Dr.Organic. Cijena je oko 90kn za 200ml. Meni je odličan, super miriši i super se upija, bitno mi je da nije masno da mogu odmah navuči odjeću. Imam dosta suhu kožu pa mi je spas nakon sunčanja ili saune i fino hladi i umiruje kožu. Ima ga u Mulleru, Bio&Bio, biljnim ljekarnama.
2022 10 02