Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Orhideja pomoć

Ne izazivajte vraga. Bit ce sve ok 🤞 Meni se ovo desilo prvi put. Neke san imala 10 god i nikad nista 🤷 Klimu ne palin jer je ne volin,sve je otvoreno,promaja je...mozda je i to u pitanju. Ali uvik tako radin. Ma ko ce ga znat,sta je tu je 😁 Kazu da je cambria laka za odrzavat. Iman tj imala san samo phals...rado bi imala i ostale ali ko ce dat toliko mista. Stan je velik ali na sve str iman dr cvice 🤭
2022 06 16
Jeste na kraju saznali sta se desilo? Jel sve sad ok, sa ovima sto su ostale? Ja sam sa onom cambriom izgleda dovukla i cr. pauka, tj nezz dal je ili ne, ali ona je svakako u izolaciji kao i svaka nova 3-4 tj u kupatilu. Jeste ga vi kad imali, jer nisam sigurna dal uopce je? Imala je kao između 2 bulbe paučinu, a kad sam pregledavala biljku vidjela sam samo jednu crvenu bubicu kao mala kuglica sa nogama😱😅🤪oprala sam je u likviju, alkoholom i hidrogenom, presadila je i usput nasla i gusjenicu u supstratu, tako da sam uz floru dobila i čitavu faunu... Ne vidim vise nista po njoj, bas je lijepa i super raste, pupovi joj se svi otvaraju, rastu joj i čak dvije cvjetne grane, ne vidim nikve nedostatke, niti da nest živi na njoj... Dal je moguće da sam ga se rijesila ili će se opet nakotit? Od te cijele akcije je prošlo 5 dana 😣😅
2022 06 22
Pa i ne bas. Sta san vise istrazivala,manje san znala 🤭 Ostalo mi 5 kom u supstratu i izgledaju ok. Valjda tako ostane i dalje 🤞 I 5 kom u mahovini/vod kulturi. Ove za sada ne mislin dirat. Iza lita cu pokusat prebacit u pitare. Kupila san tegle za samonavodnjavanje. Pa cu pokusat taj sistem 😊 Iskreno,nikad nisan primjetila ista kod moji. Uvik san ih preventivno posipala cimetom,prala s lim sokom ili hidrogenom... Uvik su izgledale ok i bez ikakvi bubica 🤷 Napravili ste sve ok. Najbitnije ih je oprati rastvorom od deterzenta (bar tako kazu znalci) . Cim pusta cvjetne grane,napreduje 👍 Izgleda da Vas cvice voli 😉
2022 06 23
1 2 ... 6 7 8