Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Je li odjeca za bebe svugdje realnih velicina?

Pozdrav, mame, zanimaju me vasa iskustva vezano za velicinu odjece za bebe ovisno o razlicitim markama i trgovinama tj. gdje su brojevi realni, a gdje ne? Recimo H&M, C&A, Lidl, Sinsay, Pepco… Tu uglavnom planiram kupovati. I sto je od toga najkvalitetnije, a sto i nije bas (da se zamucicavi nakon par pranja)? Puno hvala!
prije 26 dana, 15:37
Ja sam kupovala u C&A odlicni su mi. 30kn komad bude. U pepku rijetko kad mogu nac, uvijek su mi ne realne velicine za bodi, dok hlacice i majice budu oke. I u H&M sam cesto kupovala i super su. Eto ako sam pomogla ☺️
prije 26 dana, 19:15
H&M i C&A jesu, bar po meni. Lidl su malo veći modeli, Pepco bodiji mrvicu manji-odnosno kraći po dužini, rukavi su ok. Sinsay obavezno broj veće jer dođu manji i još se stisnu u pranju+po meni užasna kvaliteta bodija. H&M i C&A su mi nekako najkvalitetniji, Lidl i Pepco su ok-ali opet ovisi od odjevnog predmeta. Sinsay mi nekako nije, kombinezon pidžamice su još okej, ali bodiji ne.
prije 26 dana, 20:18
Meni bodici iz lidla nisu bili ok jer nije bio bucmasta beba pa su mu na ramenu uvijek padali,nekako su širi i još se razvuku. Pepco super sve osim licence jer su kruti i nemaju elastina. Brojevi budu malo manji. C&a su mi najbolje odgovarali i modelom i na dodir.
prije 24 dana, 21:20
C&A mrvicu manji, Lild i H&M broj veci (barem nama sto smo dugi i uski)... bodiji su nam najbolji iz C&A i H&Ma ali h&m samo oni sto imaju i malo elastina u sebi pa se ne rasire previse:)
prije 19 dana, 04:55