Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Naknadno dizanje cijene - pitanje

Meni se isto nedavno desilo, digla je cijenu 5kn.. Ma mislim evo bezveze skroz. Zar ti zbilja tih 5 kn toliko znaci?
2022 04 24
Ja vecinom kad mi netko posalje upit i snizim cijenu s postarinom za barem par kuna, cisto da se sto prije rijesim viska, a ne nekakvo jos dodatno podizanje.. Neki dan sam bas skicnula jedne hlace koje su bile oglasene za 150kn (nisam slala upit), i kasnije objavila na forumu da trazim tako neke slicne hlace, i dobila ponudu u inbox upravo tih koje sam bila i vidjela, a one oglasene sad za 250kn😵
2022 04 25
Nije korektno, ne bih kupila taj artikal. Svatko od nas se može predomisliti pa sniziti ili povisiti cijenu, ali samo ako nitko prethodno nije iskazao interes za kupovinu.
2022 04 29
> ShangriLa: > Nije korektno, ne bih kupila taj artikal. Svatko od nas se može predomisliti pa sniziti ili povisiti cijenu, ali samo ako nitko prethodno nije iskazao interes za kupovinu. Tako je potpuno ispravan komentar koji potpisujem!
2022 05 20
1 2