Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

HEP-steta na objektu

Pozdrav, veceras sam zatekla stetu koju su danas napravili radnici HEP-a prilikom montaze kutije za ocitavanje brojila na vanjski zid kuce(rade cijelo naselje)a steta je na unutrasnjem zidu,u spavacoj sobi,na mjestu gdje su lupali sa vanjske strane. Zid je pukao,zbuka se odvojila i otpala dijelom. Jel tko dozivio slicno,kojim putem da prigovaram,zatecena sam?
2022 04 27
Pozdrav, ja sam imala slicnu situaciju, samo nije bio u pitanju HEP nego druga firma. Prvo sam pisala žalbu direktno njihovoj sluzbi za reklamacije, iz koje su se ocitovali da oni imaju ugovoreno osiguranje za takve slucajeve kod jednog osiguravajuceg drustva, i da ostecena strana moze traziti namirdbu stete iz tog osiguranja. Rekli su mi da se obratim tom osiguranju, prilozim dokaze u korist svoje tvrdnje da su napravili stetu na privatnom vlasnistvu, i trazim povrat troskova popravka stete (koje sam u medjuvremenu sama organizirala i platila). Najsmjesniji dio je sto je zatim osiguravajuce drustvo ponovno trazilo ocitovanje firme koja je ucinila stetu, odnosno trazili su da priznaju stetu, i buduci da to priznanje nikada nije stiglo, osiguranje je tu bilo nemocno i na kraju nikad nisam dobila odstetu. Naravno da se moze ukljuciti odvjetnika i pravni sustav u cijelu pricu, ali ja sam procijenila da mi to nije isplativo u mojoj situaciji. Sretno!
2022 04 28
Hvala Vam puno za odgovor,dobila sam jos slicnih,nema tu srece,nazalost. Svako dobro i Vama!
2022 04 28