Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoc pri kupnji

Zenice/cure drage treba mi help Posto mogu sise prebacit sa jednog ramena na drugo rame trebala bi neki dobaaar grudnjak koji ce to sve pokupit da to izgleda lijepo i normalno (em velike grudi em rodila🤗) ako ne nadjem uskoro dobar grudnjak sise ce mi se susrest sa koljenima 🤷‍♀️ Ako netko ima slican "problem" da mi malo pomognete di kupujete grudnjake..hvala punoo🤗 Btw. Ako ova tema nije za ovaj forum, brisem odmah nakon sto dobijem koju recenziju..hvala jos jednom❤
2022 05 01
Imam sličan problem. Kupujem uglavnom u Lisci. Pomoglo je kad sam si u glavi složila da moram kupovati grudnjake za babe ili oklopne grudnjake. Pa sad za po doma imam te za babe, minimizere i slično, a za izać u javnost nosim ove oklopne ko Ksena princeza ratnica. Tak da mi uglavnom paše bilo koja marka, ali mora imati punu košaricu. Naravno, ako majica ima malooo veći izrez, grudnjak se već vidi.. Probala sam i bez žice, samo mi izbije treća sisa negdje u sredini. Uglavnom, na pronalazak grudnjaka koji mi paše potrošila sam brdo love, vremena i živaca. Ima na asosu popriličan izbor grudnjaka za veće grudi, ali meni je više muka od naručivanja i vraćanja.
2022 05 01
Lisca :)
2022 05 01
Definitivno Lisca, samo treba pogoditi model. Ok grudnjake mi ima i Yamamay, ali su Lisca ipak mrvicu kvalitetniji. Još ako imate kakav Liscin outlet blizu Osijeka...Znaju imati modele prošlih sezona po prihvatljivijim cijenama
2022 05 01
> matea_matea: > Imam sličan problem. Kupujem uglavnom u Lisci. Pomoglo je kad sam si u glavi složila da moram kupovati grudnjake za babe ili oklopne grudnjake. Pa sad za po doma imam te za babe, minimizere i slično, a za izać u javnost nosim ove oklopne ko Ksena princeza ratnica. Tak da mi uglavnom paše bilo koja marka, ali mora imati punu košaricu. Naravno, ako majica ima malooo veći izrez, grudnjak se već vidi.. > Probala sam i bez žice, samo mi izbije treća sisa negdje u sredini. Uglavnom, na pronalazak grudnjaka koji mi paše potrošila sam brdo love, vremena i živaca. Ima na asosu popriličan izbor grudnjaka za veće grudi, ali meni je više muka od naručivanja i vraćanja. Jao vjerujem Vam..meni je i velicina problem isto..doma sam u sportskom grudnjaku i majici..al kad idem negdje moram obuc grudnjak i jedva cekaaam da dodjem kuci da ga skinem
2022 05 01
> Suuuncica1092: > Lisca :) Hvalaa😁
2022 05 01
> SanjicaSanjci: > Definitivno Lisca, samo treba pogoditi model. Ok grudnjake mi ima i Yamamay, ali su Lisca ipak mrvicu kvalitetniji. Još ako imate kakav Liscin outlet blizu Osijeka...Znaju imati modele prošlih sezona po prihvatljivijim cijenama Pa nisam cula da bude liscin outlet..ali pratit cu svakako..puno hvala😊 Vidim ima na netu outlet povoljnoo
2022 05 01
> Kristina_kika: > Zenice/cure drage treba mi help > Posto mogu sise prebacit sa jednog ramena na drugo rame trebala bi neki dobaaar grudnjak koji ce to sve pokupit da to izgleda lijepo i normalno (em velike grudi em rodila🤗) ako ne nadjem uskoro dobar grudnjak sise ce mi se susrest sa koljenima 🤷‍♀️ > Ako netko ima slican "problem" da mi malo pomognete di kupujete grudnjake..hvala punoo🤗 > Btw. Ako ova tema nije za ovaj forum, brisem odmah nakon sto dobijem koju recenziju..hvala jos jednom❤ Proguglajte Fantasie underwear, Freya underwear Sjajni i kupaci i grudnjaci i vrijede svake lipe. Ima ih u svim bojama, svim velicinama u ljetnim i zimskim varijantama i razlicitim modelima.
2022 05 01
> Tanja0204: > > Kristina_kika: > > Zenice/cure drage treba mi help > > Posto mogu sise prebacit sa jednog ramena na drugo rame trebala bi neki dobaaar grudnjak koji ce to sve pokupit da to izgleda lijepo i normalno (em velike grudi em rodila🤗) ako ne nadjem uskoro dobar grudnjak sise ce mi se susrest sa koljenima 🤷‍♀️ > > Ako netko ima slican "problem" da mi malo pomognete di kupujete grudnjake..hvala punoo🤗 > > Btw. Ako ova tema nije za ovaj forum, brisem odmah nakon sto dobijem koju recenziju..hvala jos jednom❤ > Proguglajte Fantasie underwear, Freya underwear > Sjajni i kupaci i grudnjaci i vrijede svake lipe. > Ima ih u svim bojama, svim velicinama u ljetnim i zimskim varijantama i razlicitim modelima. Hocu, hvala puno
2022 05 01
Lisca. 🔝
2022 05 02
Isključivo Lisca. Možda jesu u startu nešto skuplji, ali su kvalitetni i peri, deri u mašini. Inače prodavačice u Lisci su vrlo ljubazne i susretljive i rado će vam pomoći s odabirom pravog modela.
2022 05 03
Lisca i Triumph. Ok mi je bio i womans secret, ali su skupi i brzo se razvale :) tako da bolje ovo prvo
2022 05 04