Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što vi velite na ovo

Korisnica ima preko 500 pozitivnih ocjena. Htjela bih saznati tuđe mišljenje o ovome jer ja ne znam, vjerojatno se žrtva pravim 😂negativnu nisam ostavila
2022 05 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/499df13b6ec675b41e764e53b69929d7.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/21bb977831b35dd2156918168e55f075.jpg)
2022 05 06
Ja imam na svom profilu napisano da ne radim primopredaje, al buduci da korisnica ima toliko pozitivnih izasla sam ususret
2022 05 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d13b2b355904b12015fd39a288dd7240.jpg)
2022 05 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8d962ac193df876997e72ea2c9b58638.jpg)
2022 05 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/aae00506d2b0fcc2ce7fe3cbafb4bb0c.jpg)
2022 05 06
Prema pravilima, za ovo ne možete ostaviti negativnu, eventualno neutralnu ocjenu - ali mislim da je i ona primjenjiva samo za slučajeve kad kupac uzme podatke i više se ne javi. Ovdje se korisnica javila i ispričala. S druge strane, oglasi se ne brišu nakon ostvarenog dogovora, nego se samo označavaju kao prodani (ako se nešto promijeni, jednim klikom ih opet možete vratiti u prodaju); treba pričekati da kupac preuzme robu i javi da je sve u redu, pa tek onda brisati.
2022 05 06
> NadaMihaljevic: > Prema pravilima, za ovo ne možete ostaviti negativnu, eventualno neutralnu ocjenu - ali mislim da je i ona primjenjiva samo za slučajeve kad kupac uzme podatke i više se ne javi. Ovdje se korisnica javila i ispričala. > S druge strane, oglasi se ne brišu nakon ostvarenog dogovora, nego se samo označavaju kao prodani (ako se nešto promijeni, jednim klikom ih opet možete vratiti u prodaju); treba pričekati da kupac preuzme robu i javi da je sve u redu, pa tek onda brisati. jasno i to sve stoji što ste napisali, uglavnom ne brišem oglase, al ovo mi je škola kako se kaže, mislila sam da je osoba od 500 pozitivnih ocjena pouzdana. I meni općenito kad pročitam ovaj razgovor s korisnicom djeluje ko nekakvo muljanje s njezine strane...
2022 05 06
Pa iskreno, nema dokaza da mulja, moguće da joj je stvarno tako ispalo. U svakom slucaju, javila se, ispricala... ok, zadnja poruka je mozda malo too much, alii zaprijetili ste joj negativnom za nesto za sto se ne daje negativna... to sto ste vi vec obrisali oglase stvarno nije njena krivica, kako vam je korisnica gore u komentaru lijepo napisala.
2022 05 06
Ja takoder ne brisem oglase dok kupac ne zaprimi paket tj. dok ne ostvarimo primopredaju. Samo ih obiljezim kao prodane i tako stoje par dana. Zelim da kupac vidi da li je kupljeno kao u opisu i da ne bude nekih problema, a tek onda brisem. Tako da se slazem da ovo nije za negativnu, eventualno neutralnu ili nista. Situacija se nepredvidivo ljudima iznenada zakomplicira u zivotu, a ovdje smo svi radi hobija i dodatne zarade na kraju krajeva tako da - opustite se malo 🙃
2022 05 06
Kazem da je ovo bas neodgovorno! Cak bih rekla da je namjerno jer nije bilo po njenom (primopredaja). Tj sigurno je tako.. za neutralnu je svakako. A ovo “nemojte se pravit zrtva” bolje da ni ne komentiram. 😂 malo je na “ti”, malo na “vi” 🙈
2022 05 06
Hvala vam, već sam mislila kaj je samo meni čudno. I ja imam preko 500 pozitivnih zato mi je i neobično ovo ponašanje. Ok nema internet bankarstvo, al danas zapravo ne poznajem osobu koja ga nema osim moje bake, al na stranu to, baterija mobitela se ispraznila na cijeli dan, pa odjednom opet put na 2 mjeseca ne znam, precudno. > Jadranka55: > Kazem da je ovo bas neodgovorno! Cak bih rekla da je namjerno jer nije bilo po njenom (primopredaja). Tj sigurno je tako.. za neutralnu je svakako. A ovo “nemojte se pravit zrtva” bolje da ni ne komentiram. 😂 malo je na “ti”, malo na “vi” 🙈
2022 05 06
Meni bi bilo bezveze za ovo ostaviti negativnu jer se javila i ispričala i svima nam se može to dogoditi... Ovo s negativnom mi je na razini ucjene da to mora kupiti. Maknuli ste oglase, razumijem da će vam trebati vremena da ih vratite, ali stvari ne idu uvijek po planu, a razmišljanje o tome mulja li ili ne će vas samo koštati živaca, vi ste bili korektni, suradnja nije ostvarena zbog druge strane, ali nitko nije oštećen na kraju priče
2022 05 07
Nikad oglase ne mičem dok kupac ne preuzme kupljeno i ne razmjenimo povratne, dosta puta je bilo ljutnje zbog micanja oglasa zbog opisa i izgleda artikla jer su članice dobile nešto sasvim drugo i to tu na forumu, tako da napišem prodano ili rezervirano tek kad se kupac javi da je zadovoljan i da je preuzeo onda brišem oglas., a mislim da tako i treba biti., čudi me Vi ipak imate puno povratnih da ste uvijek brisali i da nije bilo problema., a i čemu žurba za brisanjem dok kupac ne primi kupljeno.
2022 05 07
Ja micem oglas onog trena kada mi je uplaceno, odnosno vidljiva uplata. Po meni nije za negativnu, kao sto vecina zena kaze, ispricala se, svakome se moze dogoditi a i njenih 500 povratnih ulijeva povjerenje. I za ovo se negativna ne ostavlja, niste joj trebali time zaprijetiti.
2022 05 07
1 2 3