Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Kumova pratnja

Pozdrav,moze pomoc u VELIKOJ sam gabuli haha,muž mi je kum na vjenčanju a ja pratnja njegova normalno,probavala sam svakake haljine i normalno nisam nasla onu koju mi se svida,ali sam nasla sako i hlace svecane roze boje,i sad uopce ne znam dal je to glupo obuc a ne haljinu? Help
2022 05 08
obucite ono što vam se svidja i ono u čemu će te se osjećati ugodno, to je najvažnije a zašto mora biti haljina, ne mora, sako i hlače itekako mogu biti svečane za sve prigode pa i za svadbu, tj uz kuma..uzivajte... ;) ;)
2022 05 08
Nije glupo. Samo hrabro s time! :") Frizura, šminka, kad se sve to kompletira izgledat će odlično!
2022 05 09
Meni je to jos bolja varijanta da ste drugaciji, upecatljiviji i da se ne stopite u masi haljina. Podignite kombinaciju mocnim stiklama, torbicom i nakitom. I samo naprijed! 👍🏼
2022 05 09
Ajme hvala vam,meni najvise bilo ono muz u odjelu i ja u slicnom tom 😆 pa sam pitala za misljenje
2022 05 09
Odijelo zakon samo već je rečeno frizura, nakit, štikle i dobra torbica., isto se spremam u svatove u 6 mjesecu i to će biti isto moj odabir, ne osjećam se dobro više u haljinama, e pa obući ćemo ono u čemu se dobro osjećamo i to je to. :D
2022 05 09
> inesk29: > Pozdrav,moze pomoc u VELIKOJ sam gabuli haha,muž mi je kum na vjenčanju a ja pratnja njegova normalno,probavala sam svakake haljine i normalno nisam nasla onu koju mi se svida,ali sam nasla sako i hlace svecane roze boje,i sad uopce ne znam dal je to glupo obuc a ne haljinu? Help Iskreno meni su dobar sako i hlace puno bolji izbor nego one ruzne duge haljine sa cipkom satenom il sl uopce nije glupo bas naprotiv drugacije je i itekako moderno a i udobno
2022 05 10