Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

S kojim trapericama ste najzadovoljnije?

Pozdrav drage žene, Zanima me gdje ste kupile svoje trenutno najdraže traperice? One u kojima se najbolje osjećate, koje vam top stoje i koje možete nositi i nositi... Cijeli život bila sam XS, eventualno S, i koje god traperice da sam uzela, bila sam manje više zadovoljna. Odkad sam dobila koju kilu, ili me stisnu na trbuhu, ili na guzi, ili su mi široke na jednom od tih dijelova, a dobre na drugom, a pogoditi nikako 😅 tako da sam na apsolutno svima imala neke prepravke. To i nije toliki problem jer volim šivati, ali voljela bih probati neke traperice i da to bude to! 😁 Molim vas da podijelite gdje vi rado kupujete kad su u pitanju traperice 🤗
2022 05 15
Lidl :D Kupila neke crne trapke sa sljokicama, udooooooooobneeeeeeeeee, i super stoje, uske, a elasticne.
2022 05 15
Salsa..tugujem za njima..nema više tog brenda, nisam ga našla kod nas.
2022 05 15
Ja sam zadovoljna Mango trapericama.
2022 05 15
Stradivarius i Mohito
2022 05 15
uh, teško pitanje, svakima nešto fali, jedne mi gore preširoke, jedne malo kratke, treće nemaju dobro postavljene džepove, u jednima izgledam debelo, jedne crne su odlične ali uvijek smrde po plastici...i tako...imam ih jedno 15 komada i još uvijek tražim idealne..
2022 05 15
Hvala na odgovorima ☺️❤️ @sanjaurban istu muku mučimo
2022 05 16
Najteže mi je kupiti traperice 😔 Sad vidim da ni vama nije lako 😀 prošle godine sam našla jedne SAVRŠENE u C&A, imaju elastina, dužina savršena, džepovi baš na pravom mjestu, ni cijena nije previsoka. Evo, ako sam nekom pomogla bilo bi mi drago 🥳
2022 05 16
> Dijana1800: > Najteže mi je kupiti traperice 😔 > Sad vidim da ni vama nije lako 😀 prošle godine sam našla jedne SAVRŠENE u C&A, imaju elastina, dužina savršena, džepovi baš na pravom mjestu, ni cijena nije previsoka. Evo, ako sam nekom pomogla bilo bi mi drago 🥳 Hvala 🥰
2022 05 16
> Vikili: > Salsa..tugujem za njima..nema više tog brenda, nisam ga našla kod nas. Ima ih u Eurupa 92! :)
2022 05 16
Za mene su Bershka idealne vec godinama evo sad imam mom fit jako ugodan materijal mekan za razliku od Zarinih koje su ko kora ...A stvarno su niske cijene prije sam nosila i njihov push up model isto jako ugodne jer imam jake noge i bokove i jako mi je tesko potrefit da mi je udobno
2022 05 17
House brand zna imati koma hlače, ali sam nekim čudom te sreće da su dva para traperica koje imam od tamo feeenomenalna (još su k tome bile na akciji po 60kn), do mjere da sam u jednom trenutku htjela kupiti sve boje istog modela ,:)
2022 05 17
Diesel, Replay i Only
2022 05 17
> Vikili: > Salsa..tugujem za njima..nema više tog brenda, nisam ga našla kod nas. imate u europi 92 za kupiti salsine trapke :)
2022 05 18
Kakve su cijene u Europi92? Nikad ne uđem tamo..
2022 05 18
1 2