Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Postoji li jos uvijek pristojnost?

Dobro jutro drage zenske! Pisem ovu objavu jer sam doslovno na rubu da si kosu pocupam od nervoze. Znam da je uvijek bilo onih bezobraznih, neodgojenih itd.. ali zar je moguce da ako me pitaju odredena pitanja vezano za proizvod, slike, mjere.. da se ne kaze barem hvala?! a, b, muu? bilo sto? kazi mi hvala kravo ajd bok, ali mi kazi! pa hvala, molim i oprosti su me ucili kao dijete jos. Ne znam, mozda je do mene. Ja da ne posaljem slike, da ne odgovorim ispala bih grozna. A da ne govorim da iste te koje mi na kraju ne kazu ni hvala, mi u roku od 3,4 sata postave i pitanje i jos mi upitnike salju ako ne odgovorim u sekundi. Ne mogu 😭😭 evo izjadah se. odoh radit 😂
2022 05 17
I mene to ljuti, jos pogotovo kada me traze da se poslikam u odjeci, posaljem mjere itd, pa onda ne dobim vise nikakav odg haha...i da osoba vise nije zainteresirana za stvar kada vidi kako na meni stoji, jednostavno to napises i amen. Nema nikakve ljutnje. I meni u ducanu puno toga na lutkama il vjesalici izgleda super, a kad probam na sebi, razocaram se 😂
2022 05 17
Nažalost nedostatak pristojnosti nije prisutan samo na krpicama nego je takvo čini mi se i naše društvo. Najgore bi bilo pomirit se sa takvom situacijom, odnosno tada pristojni pojedinci gube samopoštovanje i prestaju biti temelj pristojnog društva. Dobro je reagirati na nepristojnost. Moja ideja je poslati poruku autorima "lošeg" i ukazati na nepristojno ponašanje ili napisati neutralnu povratnu sa objašnjenjem lošeg ponašanja.
2022 05 17
ahhh..svakodnevica...nažalost svi to valjda moramo doživiti da bismo ojačali i da nas ubuduće više nebi diralo
2022 05 17
Nema tu odavno pristojnosti Godinama sam tu kao i vecina I sve je gore,na bolje se nista ne mjenja Kulturu vecina ni ne poznaje,ne mora se nista kupit,ali neki nivo pristojnosti bi trebao biti
2022 05 17
Ja se isto pitam šta je sa krpicama posljednje cca 2 god, katastrofa osobe , neodgovorne, nekulturne, bezobzirne, lopovi itd.. Davnih god. na samim počecima krpica toga čini mi se nije bilo..
2022 05 17
> CoutureduJour: > Dobro jutro drage zenske! > Pisem ovu objavu jer sam doslovno na rubu da si kosu pocupam od nervoze. > Znam da je uvijek bilo onih bezobraznih, neodgojenih itd.. ali zar je moguce da ako me pitaju odredena pitanja vezano za proizvod, slike, mjere.. da se ne kaze barem hvala?! a, b, muu? bilo sto? > kazi mi hvala kravo ajd bok, ali mi kazi! pa hvala, molim i oprosti su me ucili kao dijete jos. > Ne znam, mozda je do mene. Ja da ne posaljem slike, da ne odgovorim ispala bih grozna. A da ne govorim da iste te koje mi na kraju ne kazu ni hvala, mi u roku od 3,4 sata postave i pitanje i jos mi upitnike salju ako ne odgovorim u sekundi. > Ne mogu 😭😭 > evo izjadah se. odoh radit 😂 80% ih je takvih upita, dodatne slike i mjere, cak i dogovor oko cijene, pa se više ne jave. To je tako, ne razumijem takav nacin komunikacije, al je tako i treba to prihvatit da Vas ne dira 🤷🏻‍♀️
2022 05 17
Točno se začudim kad mi se jave pristojne i kulturne curke, ima ih 🤗 ali najjače su one što im stoji u opisu "molim da završite komunikaciju", a one ni a ni b nakon milijun pitanja. Ali najupecatljivi pokušaj suradnje mu je bio kad sam oglasila baloner, i javi se zenska sa sto pitanja, te materijal, pa duzina rukava,pa duzina balonera, pa sirina u grudima, pa da slikam na sebi, na kraju napise evo idem se izmjeriti pa se javim,i ta daa, ne javi se. 🤣
2022 05 17
> Tihana2509: > Točno se začudim kad mi se jave pristojne i kulturne curke, ima ih 🤗 ali najjače su one što im stoji u opisu "molim da završite komunikaciju", a one ni a ni b nakon milijun pitanja. > Ali najupecatljivi pokušaj suradnje mu je bio kad sam oglasila baloner, i javi se zenska sa sto pitanja, te materijal, pa duzina rukava,pa duzina balonera, pa sirina u grudima, pa da slikam na sebi, na kraju napise evo idem se izmjeriti pa se javim,i ta daa, ne javi se. 🤣 Pa treba takvima napisat u inbox da su nepristojne i stavit neutralnu povratnu tako da drugi vide s kim imaju posla...
2022 05 17
Pa treba da! ja se razmisljam bas.. nisam nikome ostavila negativnu niti neutralnu ali sve mi se cini da bi to bilo ispravno! jer bas nije u redu. bezobrazno.
2022 05 17
Marbil, nisam htjela ostavljati neutralnu jer do suradnje nije doslo,nije trazila podatke pa da bar na temelju toga mogu ostaviti. A čim sam vidjela drugi dan da je bila aktivna stalno i nije se javila, muka bi mi bilo i ostvariti bilo kakvu suradnju bas zbog tog bezobrazluka i zavlacenja s mlijun pitanja, jednostavno sam prešla preko tog bez sekiracije, i da je htjela da joj prodam idućih dana definitivno nebi.
2022 05 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d18d8d6df01293c8b6e01128c5b27218.jpg) Stalno se to ponavlja u zadnje vrijeme, sve izmjeriti a njoj problem napisati hvala, ne zelim kupiti.
2022 05 18
Nazalost nije samo tu, nego svugdje su ljudi postali nepristojni. Isto mi se ovde tako desavalo da na neki oglase dobivala sam poruke dali moze na x velicinu, mjere, slike, tkd, i onda nista. Ne trebate kupit proizvod ali jel tak tesko reci tipa hvala ali ne odgovara mi/ukoliko budem odlucila javit cu vam, tkd. A te clanice imaju 10x vise povratni nego ja, a niti stavljaju mjere, materijal, ne salju slike, a sta je tu je 😕
2022 05 18
Ja takvima samo napisem da molim da se zapoceti razgovor zavrsi. Nemam vise zivaca.
2022 05 18
Ja ne razumijem one cure sto drze oglase, a ne prodaju tu stvar. Poslala sam bas upit za jednu haljinu, zenska se ulogirala vec 100 puta od kad sam poslala upit, ali moju poruku samo ignorira. A na profilu pise kontaktirajte me za bilo kakva pitanja, saljem mjere, dodatne slike i sl. Pa pitala sam, ali ni a ni b od tebe... meni je to dno. Ne razumijem tu "navlakusu". Ako mi se sviđa npr ta haljina, ne sviđaju mi se ostale stvari s tvog profila. A nakon ne odgovaranja na upit, necu sigurno slati upit za nesto drugo s tvog profila makar mi se ne znam koliko svidjelo.
2022 05 18
1 2