Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

OPI lakovi za nokte - gdje naručiti?

Bok, trebala bih ovaj lak za nokte - OPI Nail Envy Senstive učvršćivač i njihovu staklenu rašpicu, no aposlutno ne znam gdje uzeti, a da je iz EU. Muller trgovine u Varaždinu ga ne drže, Amazon account nemam, a da naručujem s drugog kontineta, ne isplati se nikako zbog dostave i eventualne carine. Ima tko neku sugestiju, možda ne guglam dovoljno dobro? Našla sam jedino na stranici www.labelhair.com - znate li možda dal su pouzdani? Hvala :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7bd7421dc621904fc40c9a028bdccf7a.jpg)
2022 06 15
Možda na Lookfantastic, ali ne znam kako je sada sa carinom.
2022 06 15
Hej hvala ti! Pogledala, no nazalost, imaju svasta, ali ovaj lakic ipak ne. Naime, nokti su mi u banani, jakooooo se listaju vec dugo vrijeme i sto god probala, ne pomaze. Ovisna sam o lakovima i ocito ih formaldehid i njemu slicne tvari doslovno kure. Jedino ovo nisam isprobala, a ima prilicno pozitivne recenzije. Od vitamina, kolagena, uljnih acetona, sveg sto se preporucuje, nis mi ne pomaze, a od previse B koji je tu glavni, dobijem opake akne ,:( Znam da za nokte treba strpljenja, ali ovo je već i više nego predugo. I sad kak proucavam ove lakove, ok, ta stranica gore vozi k nama (mislim da iz Austrije), izgleda da su u redu, a s dostavom lak ispada cca 240 kn. Za osjećaj razdrazivanja i ljutnje, na američkom Walmartu cijena mu je10 dolara, ostali OPI su cca 6-7. :D Majko mila, pa Amer to uzme ko mi malu vrećicu najjeftinijeg kikirikija. Jasno mi je, od uvoza, poreza, marža, svega, ali svejedno. Di smo mi? Probat ću zasad još s Orly bazom za učvršćivanje i bez lakova u boji jedno vrijeme, pa ćemo vidjet. A ukoliko netko ima kakvu štelu za povoljniju kupnju iz SAD-a, njihovog Amazona ili nešto, pišite molim, preporučujem se :") :")
2022 06 15
> karmen100: > Hej hvala ti! Pogledala, no nazalost, imaju svasta, ali ovaj lakic ipak ne. > Naime, nokti su mi u banani, jakooooo se listaju vec dugo vrijeme i sto god probala, ne pomaze. Ovisna sam o lakovima i ocito ih formaldehid i njemu slicne tvari doslovno kure. Jedino ovo nisam isprobala, a ima prilicno pozitivne recenzije. > Od vitamina, kolagena, uljnih acetona, sveg sto se preporucuje, nis mi ne pomaze, a od previse B koji je tu glavni, dobijem opake akne ,:( Znam da za nokte treba strpljenja, ali ovo je već i više nego predugo. > I sad kak proucavam ove lakove, ok, ta stranica gore vozi k nama (mislim da iz Austrije), izgleda da su u redu, a s dostavom lak ispada cca 240 kn. Za osjećaj razdrazivanja i ljutnje, na američkom Walmartu cijena mu je10 dolara, ostali OPI su cca 6-7. :D Majko mila, pa Amer to uzme ko mi malu vrećicu najjeftinijeg kikirikija. Jasno mi je, od uvoza, poreza, marža, svega, ali svejedno. Di smo mi? > Probat ću zasad još s Orly bazom za učvršćivanje i bez lakova u boji jedno vrijeme, pa ćemo vidjet. > A ukoliko netko ima kakvu štelu za povoljniju kupnju iz SAD-a, njihovog Amazona ili nešto, pišite molim, preporučujem se :") :") Kao netko tko se jako dobro razumije u kozmetologiju, sve što Vam mogu reći jeste da je ovaj lak čisto smeće! Sastav mu je toliko toksičan i loš da sam ostala zgrožena. Ako imate imalo razuma ovo nećete kupiti. Svjesni ste da Vam formaldehid uništava nokte, stoga jedino kvalitetno što Vam mogu preporučiti su Benecos lakovi (imate u raznim bojama). Također savjetujem da malo korigirati ishranu i pustite nokte jedno vrijeme na miru, a ako baš volite boje (kao i ja sama) onda u obzir dolazi jedino već navedena Benecos marka. U slucaju da imate neka pitanja slobodno mi se obratite, jer sam imala isti problem. ☺️
2022 06 15
Možda Douglas, ja ih kupim na aerodromu 😂 Inače slažem se za to da je toksičan i dugoročno radi više štete nego koristi. Isto kao i eveline lakovi slične namjene
2022 06 16
Jeste pogledali na notinu, oni drže OPI lakove
2022 06 16