Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć hitno

Deklarirane 39 i trebala je tražiti mjere kod kupnje, niste ih Vi deklarirali nego proizvođač, a kod kupnje moramo ispitati ono što nam je bitno i važno, imam na stranici dosta novog i što da radim nisam vratila prošlo vremena puno plaćeno i prodaje se tu novo i kvalitetno. u pola a i više od plaćene cijene., zato obuću više ne kupujem dok ne probam.
2022 06 17
> Sanja8888: > Jedino ispravno bi bilo da kupilica uzme metar i slika te sandale broj 39 dužinom gazista 23.5 pa da svi vidimo Ma bravo odlična ideja, bilo bi to jako dobro!
2022 06 18
Slažem se odlična., tu bi se vidjela prava istina.
2022 06 18
> maremarenda: > Slažem se odlična., tu bi se vidjela prava istina. Pa imate moju sliku uslikanu prije slanja njoj par dana prije sam curama slala koje su pitale za ug..
2022 06 18
> Noviprofil1: > > maremarenda: > > Slažem se odlična., tu bi se vidjela prava istina. > Pa imate moju sliku uslikanu prije slanja njoj par dana prije sam curama slala koje su pitale za ug.. Baš to! Malo čitati sve, pa onda komentirati ne bi bilo na odmet. Jedino ispravno je da vam obriše negativnu jer nije u redu i da razumno pristane na povrat, iako nije zaslužila niti to. Sretno
2022 06 18
> Jasna2709: > > Noviprofil1: > > > maremarenda: > > > Slažem se odlična., tu bi se vidjela prava istina. > > Pa imate moju sliku uslikanu prije slanja njoj par dana prije sam curama slala koje su pitale za ug.. > Baš to! > Malo čitati sve, pa onda komentirati ne bi bilo na odmet. > Jedino ispravno je da vam obriše negativnu jer nije u redu i da razumno pristane na povrat, iako nije zaslužila niti to. Sretno Citati Dobro ste rekli Kupac neka slika da dokaze sta je dobio jer kupac tvrdi da je dobio 39 broj sa dužinom gazista 23.5 Citati da dobro ste rekli
2022 06 18
> Noviprofil1: > > maremarenda: > > Slažem se odlična., tu bi se vidjela prava istina. > Pa imate moju sliku uslikanu prije slanja njoj par dana prije sam curama slala koje su pitale za ug.. Netreba vasa slika ,imamo je Slika od kupca treba,kupac tvrdi drugačije u skladu s time to treba i dokazati ..,.zar ne?
2022 06 18
Tako je Sanja8888, najlakše je nekoga optužiti ali za to treba imati argumente dokaze. :s
2022 06 18
Ja sam isto tako shvatila, da jedan dokaz imamo, a sad trebamo drugi..
2022 06 18
Koliko sam ja shvatila iz napisanog, kupilica ne želi dogovaranje. Možda žena stvarno ne može poslati natrag sandale pa ne traži ni povrat novca niti joj je cilj slati dokaze. Iznijela je svoje tvrdnje i odlučila završiti suradnju negativnom. Prodavačica želi postići dogovor i u cilju joj je da se riješi te negativne. Naravno da bi svatko tako htio i sasvim je u redu otvaranje teme. Samo što i kako se tu išta može postići, ako jedna strana ne želi nikakav dogovor....skroz neobična suradnja.
2022 06 18
Mislim da bi u tom slučaju Admin Adminka trebali obrisati tu negativnu., jer zbog ovakvih pojedinačnih slučajeva stranica pomalo gubi svaki smisao zato što je sve manje ljudi i ne usude se upuštati u suradnje dok ovo čitaju., a i žene kao ova gospođa kad dožive toliko neugodnosti za nekih 50-60 kn , sigurno će vremenom se maknuti zato mislim da bi pod hitno trebalo na tom planu nešto poraditi jer dok mi tu raspravljamo ništa se ne događa od strane onog tko vodi ovu stranicu., gospođa ne želi dogovor želi dati negativnu e pa to netko treba obrisati tj. prekinuti. :s
2022 06 18
admin bi vam trebao obrisati tu negativnu jer je to suludo, niste nikoga prevarili btw, ova gospođa koja vas je napala i sama prodaje cipele bez ikakvih mjera gazišta i sl... ;) https://mojekrpice.hr/items/zene/12363669/nove-salonke
2022 06 18
> bambi_Zg: > admin bi vam trebao obrisati tu negativnu jer je to suludo, niste nikoga prevarili > btw, ova gospođa koja vas je napala i sama prodaje cipele bez ikakvih mjera gazišta i sl... ;) > https://mojekrpice.hr/items/zene/12363669/nove-salonke Gle stvarno ajmee 😂
2022 06 18
1 2 3