Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć hitno

Sve se može pokušati lijepo riješiti. Mogla je po primitku pošiljke napisati da joj broj ne paše i zamoliti vas da joj izađete ususret i napravite povrat. Ja bih takvim osobama i napravila povrat. Ljubaznost zna puno značiti i utjecati na komunikaciju. Ona je vas praktički odmah napala i lupila negativnu. I s takvim osobama bilo kakav daljnji dogovor je upitan kad u startu nema dobre komunikacije. Ako vam se negativna ne obriše, možete zalijepiti ovu temu kao odgovor i napisati kako je ispala neugodna situacija, što i je...Kupilica uopće nije pitala za moguće riješenje i suradnju, već odmah ostavila negativnu.
2022 06 17
> Lunass: > Sve se može pokušati lijepo riješiti. Mogla je po primitku pošiljke napisati da joj broj ne paše i zamoliti vas da joj izađete ususret i napravite povrat. Ja bih takvim osobama i napravila povrat. Ljubaznost zna puno značiti i utjecati na komunikaciju. > Ona je vas praktički odmah napala i lupila negativnu. > I s takvim osobama bilo kakav daljnji dogovor je upitan kad u startu nema dobre komunikacije. > Ako vam se negativna ne obriše, možete zalijepiti ovu temu kao odgovor i napisati kako je ispala neugodna situacija, što i je...Kupilica uopće nije pitala za moguće riješenje i suradnju, već odmah ostavila negativnu. Tocno tako. Da je rekla da joj ne odgovara pa boze vratila bi joj 40 kn. Sandale su skroz nove nenosene. Ali gospoda me je odmah napala zaljepila negativnu i jos me vrijeda. Ne osjecam se krivom u ovoj situaciji a uz to jos imam i negativnu recenziju.
2022 06 17
Znači ovako: realan broj 39 je gazište 25 cm a me 23,8 cm. Tko god nosi taj broj to zna. Kaj smo u vrtiću pa to ne znamo? Kaj vi mislite da ja imam vremena za kupnju, čekanje, vraćanje, čekanje... Nemam! A zašto nemam, imam svoje razloge. Realan 39 ima svoje gazište a vi dalje trubite što god želite... Lijepi pozdrav
2022 06 17
Mislim da prodavatelj treba napisati osnovne podatke o artiklu koji prodaje! Naprimjer prodaju se cipele broj 40 a ni blizu nisu tom broju, znači da se dužina gazišta mora navesti. Znam i uvjerila sam se da prodavatelji ovdje napišu broj cipela, odjeće i koje čega te ne navode daljnje važne podatke - da istina mora se pitati - gdje god moram tako nešto pitati preskočim takav oglas. Vezano za ovu situaciju da i ja bi vratila novac bez obzira na bezobzirno ponašanje, inat i osvete ne vode ničemu ni sa strane prodavatelja ni kupca. Dakle to je moje mišljenje! Upisivanje negativne bez dogovora je van svakog normalnog ponašanja!
2022 06 17
> zakrpa: > Mislim da prodavatelj treba napisati osnovne podatke o artiklu koji prodaje! Naprimjer prodaju se cipele broj 40 a ni blizu nisu tom broju, znači da se dužina gazišta mora navesti. Znam i uvjerila sam se da prodavatelji ovdje napišu broj cipela, odjeće i koje čega te ne navode > daljnje važne podatke - da istina mora se pitati - gdje god moram tako nešto pitati preskočim takav oglas. > Vezano za ovu situaciju da i ja bi vratila novac bez obzira na bezobzirno ponašanje, inat i osvete ne vode ničemu ni sa strane prodavatelja ni kupca. Dakle to je moje mišljenje! Upisivanje negativne bez dogovora je van svakog normalnog ponašanja! Ja nisam ni rekla da joj necu niti da ocu vratiti. Gospoda po odgovoru to odbija i ne zeli reć razlog tome. Pa je to svr na adminu sada.
2022 06 17
> IvanaRzG: > Znači ovako: realan broj 39 je gazište 25 cm a me 23,8 cm. Tko god nosi taj broj to zna. Kaj smo u vrtiću pa to ne znamo? Kaj vi mislite da ja imam vremena za kupnju, čekanje, vraćanje, čekanje... Nemam! A zašto nemam, imam svoje razloge. Realan 39 ima svoje gazište a vi dalje trubite što god želite... Lijepi pozdrav ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/90907056b2557e457d07918ab7b2cb0e.jpg) Da ste me trazili gaziste poslala bi vam jer sam i curama prije vas kada su tražile mjere slala bez ikakvih problema.
2022 06 17
Teško je bilo što na neviđeno kupovati. Tko ovdje prodaje-kupuje mora naći vremena da postavi koje dodatno pitanje i traži slike. Pa bilo je hrpa tema gdje su neke detalje prodavačice prešutile, a nekad je stvarno samo nesporazum u komunikaciji i lošoj procijeni. Tako da i samo pisanje detalja u opisu oglasa ne mora biti posve točno. Zato treba biti i oprezan i detaljan. Kad kupujemo uživo, uvijek možemo stvar isprobati. Isti problem bi bio kad bi se nešto kupilo bez isprobavanja, a ne paše. Zato ne treba brzati. Ovdje se ne može isprobati, ali zato se može sve dodatno pitati. Ne treba na prvi klik tražiti podatke i odmah srljati s uplatom. Možete se ljutiti koliko hoćete, ali to je tako. Svatko doživi nekad nešto što mu bude poučno za ubuduće. Pa ja sam u trgovini isprobala izložene cipele br.37. I uzela kutiju od cipela, samo otvorila da vidim jesu obje unutra i otišla na blagajnu. Došla doma, a unutra dva različita broja. Da sam samo odvojila koji sekund više, ali...Zato sada kad biram, obavezno detaljnije pogledam. A da ne govorim o kupnji jaja. Dođem doma, umjesto 10, unutra 9 jaja. Pa sad lijepo uzmem kutiju i pogledam prije. Nadam se da ćete se uspjeti nekako dogovoriti obje i da se neće tjerati inat, jer od toga nema ništa...
2022 06 17
> Lunass: > Teško je bilo što na neviđeno kupovati. Tko ovdje prodaje-kupuje mora naći vremena da postavi koje dodatno pitanje i traži slike. > Pa bilo je hrpa tema gdje su neke detalje prodavačice prešutile, a nekad je stvarno samo nesporazum u komunikaciji i lošoj procijeni. Tako da i samo pisanje detalja u opisu oglasa ne mora biti posve točno. > Zato treba biti i oprezan i detaljan. > Kad kupujemo uživo, uvijek možemo stvar isprobati. Isti problem bi bio kad bi se nešto kupilo bez isprobavanja, a ne paše. Zato ne treba brzati. Ovdje se ne može isprobati, ali zato se može sve dodatno pitati. Ne treba na prvi klik tražiti podatke i odmah srljati s uplatom. > Možete se ljutiti koliko hoćete, ali to je tako. > Svatko doživi nekad nešto što mu bude poučno za ubuduće. Pa ja sam u trgovini isprobala izložene cipele br.37. I uzela kutiju od cipela, samo otvorila da vidim jesu obje unutra i otišla na blagajnu. Došla doma, a unutra dva različita broja. Da sam samo odvojila koji sekund više, ali...Zato sada kad biram, obavezno detaljnije pogledam. > A da ne govorim o kupnji jaja. Dođem doma, umjesto 10, unutra 9 jaja. Pa sad lijepo uzmem kutiju i pogledam prije. > Nadam se da ćete se uspjeti nekako dogovoriti obje i da se neće tjerati inat, jer od toga nema ništa... Ovdje nije stvar da sam ja njoj poslala sandale s krivim brojem Sandale su nove iz roberta vel 39 na njima pise 39. Ja sam inace br 39 i neni su sandale dobre jer sam ih tamo i kupila. No nazalost nisu dosle na red i odlucila sam ih takve nove stavit u prodaju. Da bi mene zena iznapadala i odmah stavila negativnu a da nismo ni probale rjesit problem. Em me počela vrijedat i rekla jr sama da ona nema meni vremena vracat sandale nitj povrat niti ista. Odbila je znaci sve i ostavila mi negativnu
2022 06 17
> Noviprofil1: > > zakrpa: > > Mislim da prodavatelj treba napisati osnovne podatke o artiklu koji prodaje! Naprimjer prodaju se cipele broj 40 a ni blizu nisu tom broju, znači da se dužina gazišta mora navesti. Znam i uvjerila sam se da prodavatelji ovdje napišu broj cipela, odjeće i koje čega te ne navode > > daljnje važne podatke - da istina mora se pitati - gdje god moram tako nešto pitati preskočim takav oglas. > > Vezano za ovu situaciju da i ja bi vratila novac bez obzira na bezobzirno ponašanje, inat i osvete ne vode ničemu ni sa strane prodavatelja ni kupca. Dakle to je moje mišljenje! Upisivanje negativne bez dogovora je van svakog normalnog ponašanja! > Ja nisam ni rekla da joj necu niti da ocu vratiti. Gospoda po odgovoru to odbija i ne zeli reć razlog tome. Pa je to svr na adminu sada. Da jedino admin to može objektivno prosuditi. Vidjela sam da želite vratiti novac, ja sam pisala objektivno, nisam na Vas aludirala! Strpite se dok se admin ne javi. Mislim da će ta ocjena biti obrisana.
2022 06 17
> IvanaRzG: > Znači ovako: realan broj 39 je gazište 25 cm a me 23,8 cm. Tko god nosi taj broj to zna. Kaj smo u vrtiću pa to ne znamo? Kaj vi mislite da ja imam vremena za kupnju, čekanje, vraćanje, čekanje... Nemam! A zašto nemam, imam svoje razloge. Realan 39 ima svoje gazište a vi dalje trubite što god želite... Lijepi pozdrav Mene malo zbunjuju te tablice..na duljinu stopala ide još 0,7-1 cm pa se dobije duljina gazišta, tako kaže u tim tablicama s veličinama za obuću, ja sebe nikako da nađem u tablici, po jednoj nosim 41, po drugoj 42, prema USA nosim 10 i tu nikad ne fulam, po tablici kao nosim gazište 27 ali to mi je veliko, tako da i uz najbolju volju i trud ne znam koji bi broj trebala naručit, kod sandala valjda treba dodavati manje na duljinu stopala, a kod zimskih cipela cijeli cm. Ali kažem, znam samo teoriju. Ne naručujem obuću preko neta baš zbog tih tablica koje mi dižu tlak....možda niste odmah trebali s negativnom, to je ipak obuća, ne moraju ni svi znati gazišta, veličine.. tako da sa svakim prodavačem treba prolaziti tu komunikaciju..
2022 06 17
Kako ste sada obje u tome i već je utrošeno vrijeme i na raspravu, davanje negativne itd. najbolje bi bilo da kupilica poslika sandale i na kojem je dijelu mjerila da se vidi i njeno mjerilo gazišta. Mislim da bi to bilo najpoštenije da se vidi na temi. Nije ni u redu tvrditi jedno, a bez ikakvog pregovora i objašnjenja ostaviti negativnu prodavaču. Razumijem da svatko može biti ljut, ali kad se već uložilo vremena, onda se može još malo da se sve to riješi na razuman način ako se može. Drugo je ako je kupilica odlučila ostaviti negativnu i ne želi stvarno nikakav povrat niti riješenje (što i tako izgleda prema upisu u temi, ali nisam sigurna). Pa eto, neka to tako i objasni onda. Ovako se na dugačko može komentirati i uspoređivati i svačije stopalo te dati u razmišljanje što je realan broj obuće, a svi dobro znamo da ni nemamo jednako stopalo.
2022 06 17
Nakon sto je vidjela informacije koje je prodavac stavio, ona je odlucila kupiti. ''Klasicni 39?'' nista ne znaci. Svaki proizvodac ima svoje kalupe, duzine, sirine i nema tu nikakve klasike. Isto i za odjecu. Pita se za gaziste. Nije pitala i sama je odgovorna za to. Moze ih ona staviti na prodaju na svom profilu, prodavac nije kriv za to sto njoj ne odgovaraju. Zato pitas prodavaca sve sto te zanima prije kupovine. :)
2022 06 17
Smatram da bi najbolje bilo da prodavačice stave i mjere u oglas, ako već netko drugi traži mjere,a ne kupi. Žao mi ja da imate 300 pozitivnih i jednu negativnu,a netko se može ravnati baš po toj negativnoj. Da li ste komunicirale nakon otvaranja teme?
2022 06 17
> iskrica83: > Smatram da bi najbolje bilo da prodavačice stave i mjere u oglas, ako već netko drugi traži mjere,a ne kupi. > Žao mi ja da imate 300 pozitivnih i jednu negativnu,a netko se može ravnati baš po toj negativnoj. > Da li ste komunicirale nakon otvaranja teme? Gospoda me samo vrijeda i rekla je sama da ona nema vremena za zamjene ni za nista. Nece ugl nista od toga nego eto mozda joj ocito odgovaraju a dosadno joj je pa se igramo ovako
2022 06 17
Nikako ne razumijem zašto vrijeđanje, nove, deklarirane 39, evo ovdje vidim na metru po meni da je to broj 39 koji i sama nosim, a što svaki proizvođač ima veće manje uže šire modele to je nešto drugo onda je trebala tražiti mjere i slike svega i toliko prepucavanje i nepristajanje na ja bih rekla ljudsko rješenje (nema se vremena) to mi nije nikakvo objašnjenje., nikad nemogu razumjeti ljude zašto bilo kakav problem ne riješiti ljudski pogotovo ako druga strana pokazuje jasno volju za to. Kod obuće je teško uđem u trgovinu vidim neke modele i sama sebi kažem to je to, no dok probam ne odgovara, i doista imam obuće od 38 do 40, mada u pravilu nosim 39., upravo zato je važno znati gazište. Mislim Noviprofil1 da Vi u ovom ne zaslužujete nikakvu negativnu, a to će vjerojatno i ostali shvatiti. Eto ja tako vidim ovu zavrzlamu, a onaj tko nema vremena ispitati ono što ga zanima bolje da tu i ne kupuje, nikad mi ništa nije teško objasniti i drago mi je kad se pita. što god bilo.
2022 06 17