Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

zašto se zara artikli prodaju 5 puta brže od svega drugog? :') :') :')

meni zara nikad nije bila extra kvalitetna, prosječno kao i sve ostalo, u čemu je stvar. realno, svi prodaju stare sezone koje više nisu "in" ?
2022 06 18
gdje se to prodaju pet puta brže? kod mene sve zare i dalje na profilu :D
2022 06 18
Moguće da je nastao zastoj zbog količine.. Stvar kupljena prošlo ljeto za nekoga je već stara..i demode..
2022 06 18
Krpice su mrtve, čudi me da se išta prodaje, čak i Zara...
2022 06 19
Ne znam odgovor, no i kod mene su se Zarine stvari relativno brzo prodavale.. :)
2022 06 19
Zara je po meno među zadnjom što bih ja kupila .Velika je razlika zara kajq se prodaje vani naprimjer Engleska,gdje su rasprodaje velike sestra mi je znala kupiti košulju za 20 kn stvarno kvalitetna ,majice isto .Ovdje sam znala otići u šoping u Osijek ,skoro sve što je zara i muške košulje ,ženske, materijal je jako loš i općenito kvaliteta😔.Jako rijetko se nađu kao bolji komadi ali cijene su previsoke po meni.
2022 06 19
Ni ja ne kužim što je tako posebno i zašto je Zara tako razvikana Ako pogledate u temi Tražim,većina stvari je Zara. A vjerujem da na krpicama ima puno stvari kvalitetnijih od Zare.
2022 06 19
Išla sam si tamo tražiti ljetnu haljinu, ljudi moji, tako ružnih dezena nisam nikad vidjela toliko na jednom mjestu, i da, tko treba haljine na ptice ili na ananase? A taj spoj boja tek.....većina toga poliester....to ljeti ne oblačim na sebe ni u kojem obliku. Uvijek malo uđem kad sam već u nekom centru, zanima me što su novo stvorili dizajneri, imam par dolčeviti, poneke hlače, ali jako malo toga. C&A zna imati boljih stvari i kvalitetnijih materijala, ali treba znati naći i čitati etikete. Dječje stvari su im atraktivne, pogotovo za djevojčice, pogledam malo u hodu..
2022 06 19
Ljudi ne kupuju Zaru zbog kvalitete,nego zbog trenda. Zara brzo prenese sve s modnih pista u high street verziju ,koja je dosta povoljnija od velikih brendova...i to je brza moda. U Zari ima super stvar,ali isto i nekih koje nikad ne bih kupila,sve je do ukusa. Meni osobno jedino smeta sto pola zena zeli istu stvar kao sto je treutno sa onim zelenim,narancastim,rozim itd. torbica ma sa zlatnim lancem. Također,kako idem starija tako sve vise paznje obracam na sastav materijala i trudim se kupovati stvari koje cu nositi vise sezona,bezvremenske,a ne samo dva tri puta i prodati ili skupljati u ormaru. 🤗
2022 06 19
> embrace: > Krpice su mrtve, čudi me da se išta prodaje, čak i Zara... upravo sam o tome razmišljala, umiru li nam krpice..sve manje i manje ponude u odnosu na prošle godine..neznam zašto, ili je došlo do zasićenja ili smo se ulijenili stavljati artikle, pa imam osjećaj da je sve manje i manje novih krpica ili se stare ponavljaju.. :")
2022 06 19
> iskrica83: > Ni ja ne kužim što je tako posebno i zašto je Zara tako razvikana > Ako pogledate u temi Tražim,većina stvari je Zara. > A vjerujem da na krpicama ima puno stvari kvalitetnijih od Zare. Tu se slazem,previse je razvikana zara,a kvaliteta nije neka za vecinu stvari Tamo mogu kupit eventualno neki dobar sako ili hlace,i poneku torbu Sve ostalo mu je nacickano,ogromno i nije moj stil Eto nismo svi isti,netko hoda samo u zarinoj odjeci Tako da tko voli nek izvoli
2022 06 19
Kako se potrefi, neke stvari su im kvalitetne, neke nisu. Sakoi su odlični, haljine neloše, kožne torbe kvalitetne. 😊
2022 06 19
Meni po istom principu nije jasno zašto su svi ludi za Desigualom. Meni je to teški kič, a cijena tri puta viša od nekog prosjeka.
2022 06 19
Zarina kvaliteta odjeće je precijenjena, što se tiče torbi znaju stvarno ubosti dobre komade..Mislim da je Zara popularna i radi influencera...
2022 06 19
Nikad u Zari nisam nešto kupila, ni jedna krpica u ormaru mi nije iz tog dućana. Prije svaki put kad bih ušla, samo vidim užasne uzorke i krojeve, a većinu toga ne znam ni kako se oblači ni na koji dio tijela ide što... Tako da sam bila možda 2-3x i sad samo prolazim kraj nje kao da ne postoji. Ta Zarina "moda" mi nimalo ne leži, a i ne oblačim se po 'trendovima'.
2022 06 19
1 2