Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Mame beba, molim pomoć :-)

Pozdrav! Zanima me gdje ste kupile torbe koje nisu ogromne da stanu ispod kišobran kolica, a opet da u nju stane podloga, pelene, maramice bočica i termosica? Znam da imaju one torbe za prematanje, to imam, ali želim imati sve na jednom mjestu. Kupila sam i mali djecji ruksak, no tu mi pak ne stanu maramice i ostalo kad stavim boce… Dakle trebam nešto ni veliko ni malo. Hvala puno! 🙂
2022 06 28
Mi smo svoju dobili sa 3u1 kolicima. I ona je dosta veca pa atane svasta u nju. A inace kada idem negdje da mi ne treba toliko stvari ponesem svoj rusak, obicni sivi iz zare, stane roba za presvuc (u slucaju nezgode 🤣), dodatne pelene, maramice, boca, igracka, moj novcanik, mobitel i jos se tog moze strpat. A naravno ako vam to ne odgovara, mislim da bi trebalo biti npr u baby centru ili ducanima bas za baby stvari, a pogledajte i po internetu po stranicama kao sto su crosst, bubamara bude dosta jeftinije.
2022 06 29
Dm ima torbu sa podlogom i sa par sitnica unutra. Stanu pelene, maramice, promjena robice, moj mob i novčanik, boca za vodu moja, tako da bi mogla i bebina za mlijeko Evo pretraga na krpicama https://mojekrpice.hr/search?q=Dm+torba+za+pelene
2022 06 29
> Tralala0060: > Pozdrav! > Zanima me gdje ste kupile torbe koje nisu ogromne da stanu ispod kišobran kolica, a opet da u nju stane podloga, pelene, maramice bočica i termosica? Znam da imaju one torbe za prematanje, to imam, ali želim imati sve na jednom mjestu. Kupila sam i mali djecji ruksak, no tu mi pak ne stanu maramice i ostalo kad stavim boce… Dakle trebam nešto ni veliko ni malo. Hvala puno! 🙂 Na Zalandu, marka Kidzroom😁 Isto se onako moze zakvaciti za kolica, a nije glomazna kao one torbe od kolica. Mi konkretno imamo Peg perego kolica i kako se odvojeno torba mora kupiti, kad sam ju vidjela na kolicima u baby centru preogromna mi je bila i nisam ju htjela.
2022 07 03
Ja sam kupila Mommy Bag na stranici My Lovely Bag Super je lako se održava ( prebrišeš vlažnom krpom ) svašta stane u nju tako da definitivno preporuke
2022 07 07
Hvala puno na odgovorima, našla sam! 🥰
2022 07 13
Poklanjam stvari za novorođenčad onome kome je pomoć potrebna.
2022 12 23