Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim mišljenje, oglasila novo s etiketom poslala sa skraćenim rukavima, odbija povrat

Poslije svega morate nam ostaviti upozorenje kroz barem neutralnu ocjenu.Ovo se i događa stalno zato što cure obrišu većinom negativnu i one nakon vremena po svom,upozorite druge i stavite link od ove teme na neutralnoj,bar smo to mi zaslužili da znamo da ne surađujemo s tim profilom.
2022 07 04
Ja mislim da je zaslužila negativnu s punim pravom, i treba ostati kao upozorenje, pisala sam adminu pa da čujem i njegovo mišljenje.. Činjenica je da ona nikada ne bi napravila povrat da nije bilo teme na forumu, prijave i negativne, ne smatra da je u ičemu pogriješila, nego ja sam po njoj bezobraznica koja ju je napala, i sada nakon svega još zahtijeva da joj brišem negativnu jer će u suprotnom ona meni ostaviti. Tema svakako ostaje, a o ocjeni vidjet ću što admin kaže.
2022 07 04
> Jasna2709: > Ja mislim da je zaslužila negativnu s punim pravom, i treba ostati kao upozorenje, pisala sam adminu pa da čujem i njegovo mišljenje.. > Činjenica je da ona nikada ne bi napravila povrat da nije bilo teme na forumu, prijave i negativne, ne smatra da je u ičemu pogriješila, nego ja sam po njoj bezobraznica koja ju je napala, i sada nakon svega još zahtijeva da joj brišem negativnu jer će u suprotnom ona meni ostaviti. > Tema svakako ostaje, a o ocjeni vidjet ću što admin kaže. Istina ,zaslužila je ,budete vidjeli što će reći admin ,ali kažem molim vas bilo kakvo upozorenje i link od teme jer se sve brzo zaboravi i one opet po starom ...
2022 07 04
Bez brige link na temu će ostati obavezno, makar na mom profilu ostao ili u neutralanoj, ako mi admin kaže da moram promijeniti negativnu u neutralnu. Stvarno je krajnje vrijeme da se stane na kraj prijevarama i onima koji misle da mogu raditi što hoće.
2022 07 04
Vidim dobili ste i osvetničku negativnu,nakon pritiska da njenu obrišete strašno, prijavite adminu,vidi se kad ju je ostavila.
2022 07 05
https://mojekrpice.hr/forum/t/278623/500-povratna-i-osvetnicka-negativna-ana-rapljenovic-unalisa
2022 07 05
> EMINNAD: > Vidim dobili ste i osvetničku negativnu,nakon pritiska da njenu obrišete strašno, prijavite adminu,vidi se kad ju je ostavila. Jesam dobila sam, rekla sam joj da na ucjene ne pristajem i neću. Prijavila sam adminu i na njemu je da reagira. Ako i ne u svakom slučaju 500 povratnih je tu, sretne smo na svim lijepim i ugodnim suradnjama i hvala veliko svima💜💜, idemo dalje, uz što manje ovakvih kao što su Unalisa..
2022 07 05
Da, meni nema smisla brisanje negativne jer suradnja je bila uzas,pogotovo sad jer vam je ostavila osvetnicku nju ce admini obrisati.
2022 07 05
> Nitospitos: > Da, meni nema smisla brisanje negativne jer suradnja je bila uzas,pogotovo sad jer vam je ostavila osvetnicku nju ce admini obrisati. Da to je i meni bila poanta i znala sam da će ostaviti negativnu čim dobije broj paketa da joj je vraćena haljina. Ovakve treba trajno blokirati i to je to.
2022 07 05
> Jasna2709: > > Nitospitos: > > Da, meni nema smisla brisanje negativne jer suradnja je bila uzas,pogotovo sad jer vam je ostavila osvetnicku nju ce admini obrisati. > Da to je i meni bila poanta i znala sam da će ostaviti negativnu čim dobije broj paketa da joj je vraćena haljina. > Ovakve treba trajno blokirati i to je to. Admin ce vam obrisati osvetnicku negativnu,a doticna ako ponovno ostavi,vjerojatno ce ju blokirati Umjesto da se pokrije po usima,ona tjera po svom Uvali "novu"haljinu prekrojenih rukava,i ocekuje da ce kupac biti sretan kad to vidi Ocajna suradnja
2022 07 05
Negativna je zaslužena i treba ostati, nadam se da će i admin postupiti razumno. S obzirom na to da se neutralna nigdje ne ističe, lako može i promaknuti prilikom provjere.
2022 07 05
Slažem se, neutralne se ne vide i zato ustrajem kod ove negativne jer stvarno cura nije u redu. Ama baš niti u jednom trenutku niti da se ispriča niti išta, ona je u pravu i bok. I još mi prijeti negativnom kao da će me to uplašiti..
2022 07 05
Znam da je već ova tema prožvakana, ali poznajem tu žensku i mogu reći da me uopće ne iznenađuje da je ona Vas zapravo napala i pisala "molim bez nestabilnih ispada" i Vas naziva hrvatskom Karen. Nije ni približno dorasla u argumetiranju i ispala je tupasta zapravo. Osim toga, haljina ne samo da je prekrajana nego je i nošena. Drago mi je da niste odustali i da ste dobili povrat, a Ana nek se pokrije po ušima, sramota da se išla brukat za 150kn.
2022 09 26
> Tonika: > Znam da je već ova tema prožvakana, ali poznajem tu žensku i mogu reći da me uopće ne iznenađuje da je ona Vas zapravo napala i pisala "molim bez nestabilnih ispada" i Vas naziva hrvatskom Karen. Nije ni približno dorasla u argumetiranju i ispala je tupasta zapravo. > Osim toga, haljina ne samo da je prekrajana nego je i nošena. > Drago mi je da niste odustali i da ste dobili povrat, a Ana nek se pokrije po ušima, sramota da se išla brukat za 150kn. Hvala vam na podršci 🤗💜, evo i nedavno je bila tema za jednu drugu koja je prekrojila skroz haljinu i prodala, na kraju je dobila blok.. Stvarno su koma takve suradnje i nadam se da će ih biti što manje ili uopće ne jer takve baš zaslužuju blokadu.. Uvijek se takve dignu na zadnje noge i počnu vrijeđati i tipa svi na forumu jedni s drugima u dogovoru la la, nemaju vremena za ovo, imaju život, ne kao mi ostale itd.
2022 09 28
1 2 3