Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Jo Malone popust?

Pozdrav Zelim kupiti jo malone parfem, ima ih u douglasu u nekim ducanima i online i na fabu? Moguce jos negdje. Zanima me gdje ste uzeli da je bio popust i zna li netko kako ih se isplati najbolje uzimati jer su dost skupi. Hvala na info
2022 07 03
Bude svako malo popust u Douglasa online u zadnje vrijeme, pretplatite se na njihov newsletter pa cete dobivati obavijesti o popustima (bude 15 do 25 %, kako kada). Registracijom u njihov klub dobivate jos par dodatnih posto popusta cija visina ovisi o potrosenom iznosu, a u slucaju kupovine skupljeg parfema to bi moglo bit jos 6 % popusta. Ne znam ima li naruciti online s neke inozemne stranice da se isplati jer ne koristim Jo Malone, pa nisam upucena.
2022 07 03
Njihov dućan u Ilici je, po meni, najpovoljnii. Prošli mjesec sam kupila dva s popustom od 30%.
2022 07 03
Da li jos traje snizenje? > gitadevi: > Njihov dućan u Ilici je, po meni, najpovoljnii. Prošli mjesec sam kupila dva s popustom od 30%.
2022 07 04
Ne bih vam znala reći, ja živim u Rijeci i od tada nisam bila u Zagrebu. Ali, ako uguglate Jo Malone Ilica moći ćete vidjeti u njihovom web shopu.
2022 07 05