Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

500 povratna i osvetnička negativna Ana Rapljenović Unalisa

https://mojekrpice.hr/forum/t/278592/molim-misljenje-oglasila-novo-s-etiketom-poslala-sa-skracenim-rukavima-odbija-povrat?page=1&dt=1656706422327#tm-topic-message-2129072 Kao što je i bilo očekivano, nakon ucjene da joj obrišem negativnu, što nisam, evo nam 500te povratne i to negativne 🥳🥳 Pa hvala ti od srca!! Povodom 500 povratne častimo cijeli mjesec besplatnom pt Tiskom kao i poklonom za poštenu 500-tu suradnju, a ova negativna neka bude. Hvala svima na dosadašnjim suradnjama i sretno idemo dalje💜💜
2022 07 05
Cestitam na 500 povratnih,sad lijepo proslavite pa kad vam admin obrise,opet fešta!!!😁😁
2022 07 05
Povratna je vrh. Nakon svega - Karen 😂 😂 Odavno znamo da treba pitati "ima li predmet rupice, mucice ili koja možebitna oštećenja?", ali novitet nakon gotovo 10 godina krpičarenja je dodatak; " je li mozda predmet redizajniran, prekrojen?"
2022 07 05
Hahaha koja povratna … nadam se da će vam biti izbrisana … presmiješno 😂
2022 07 05
A eto vidimo da svega ima 😁😁 pitanjima nikad kraja. Ne znam samo kako bi me neka druga prodavačica shvatila da ju pitam za artikl koji je nov sa etiketom, e oprostite usput, ako nije problem da pitam, valjda se niste igrali škarama, ono jesu li rukavi na mjestu itd.? Sigurno bi pristala surađivati sa mnom🙈 Nisam ni sigurna na koju Karen ona misli što piše u negativnoj, ali nadam se da je neka koja se ne da zaj.. 😬 I još sam je i za povratnu pt pokrala, jer ona je morala 2 uplatiti, moju njoj i za povratnu🙄 Neka smo se malo i nasmijale, treba i veselja na forumu 🥳 Inače, naša 500ta pozitivna povratna je suradnja sa divnom krpičarkom koja izrađuje odličan nakit, u roku 24 sata napravila nam je 4 komada nakita specijalno po narudžbi i prelijepo je sve što izrađuje, a još je k tome draga i simpatična, tako da preporučamo 🤗
2022 07 05
> Jasna2709: > A eto vidimo da svega ima 😁😁 pitanjima nikad kraja. > Ne znam samo kako bi me neka druga prodavačica shvatila da ju pitam za artikl koji je nov sa etiketom, e oprostite usput, ako nije problem da pitam, valjda se niste igrali škarama, ono jesu li rukavi na mjestu itd.? Sigurno bi pristala surađivati sa mnom🙈 > Nisam ni sigurna na koju Karen ona misli što piše u negativnoj, ali nadam se da je neka koja se ne da zaj.. 😬 I još sam je i za povratnu pt pokrala, jer ona je morala 2 uplatiti, moju njoj i za povratnu🙄 > Neka smo se malo i nasmijale, treba i veselja na forumu 🥳 > Inače, naša 500ta pozitivna povratna je suradnja sa divnom krpičarkom koja izrađuje odličan nakit, u roku 24 sata napravila nam je 4 komada nakita specijalno po narudžbi i prelijepo je sve što izrađuje, a još je k tome draga i simpatična, tako da preporučamo 🤗 Karen iz Two and a half man??Dolazi stalno na vrata,uhodi,napravi web stranicu na kojoj pise svasta o tom tipu koji ju je odbio?I na kraju ga otme i zarobi 😀 Dobra je serija,staara,pogledajte ukoliko vec niste 😂
2022 07 05
Aaaa ma znaaaam 😂😂😂🙈🙈 Nisam povezala 😬🙈🙈 Ajme kakva usporedba🤪🤪🤪
2022 07 05
> ninazeta: > Karen iz Two and a half man??Dolazi stalno na vrata,uhodi,napravi web stranicu na kojoj pise svasta o tom tipu koji ju je odbio?I na kraju ga otme i zarobi 😀 > Dobra je serija,staara,pogledajte ukoliko vec niste 😂 Ma ne ta Karen, ta je psiho ali cute :') www. dictionary.com/e/slang/karen /
2022 07 05
www.youtube.com/watch?v=49_UFG05-6w&ab_channel=DailyBlastLIVE
2022 07 05
Hahahahha, e pa dakleeee, totalna sam neznalica 😂😂😂
2022 07 05
Ne bilo kakva nego Hrvatska Karen ,😂😂😂
2022 07 05
> EMINNAD: > Ne bilo kakva nego Hrvatska Karen ,😂😂😂 A da da, imam titulu i čast 🙈🙈🤩
2022 07 05
Čestitam. Neka bude još puuuno uspješnih suradnji. Živjele krpice ! :D
2022 07 05
> Vikili: > Čestitam. Neka bude još puuuno uspješnih suradnji. Živjele krpice ! :D Hvala vam najljepša, svima želim isto od 💜 I hvala adminu jer je obrisao negativnu 🤗😊
2022 07 05
Čestitam , svaka čast velik je to broj, i sretno dalje ipak brojka 500 govori da je velika većina u redu mislim na kupce i prodavače ako izuzmemo neke pojedinačne slučajeve., a poželimo zajedno da ih bude što manje. :D ;)
2022 07 06
1 2