Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ostavljanje povratnih informacija

Prije devet dana imala sam uspješnu suradnju s korisnicom koja se nakon preuzimanja paketa javila zahvalna, sretna i zadovoljna kupljenim. Odmah po javljanju uzvratila sam porukom i ostavila pozitivnu povratnu informaciju. Istu nisam dobila nazad. Vidim da se korisnica uredno prijavljuje, pa odlučim prije šest dana poslati poruku i zamoliti da mi se ostavi povratna za nedavnu suradnju. Korisnica se ponovno uredno prijavljuje, ništa ne odgovara i ne ostavlja povratnu. Jučer sam ju ponovno zamolila isto, ponovno ništa. Na kraju sam svoju povratnu izbrisala. Užasno me ljuti i živcira takvo ponašanje i ne razumijem zašto je tako teško napisati dvije-tri riječi. Kako se vi postavljate u ovakvim situacijama i što činite?
2022 07 18
Ja svoje povratne redovito ostavljam,netko mi ostavi povratnu,polovica ih ne ostave Ni ne jave da su preuzeli,a kamoli da povratnu ostave Prestala sam se zamarati s tim Kad si pocetnik tesko ih je skupiti,a kad ih imas dosta,valjda misle da ne trebaju ostaviti
2022 07 18
I ja redovito ostavljam povratne, bez evidencije jesu li mi uzvraćene ili ne. Znam da je teže kad si na početku i doslovno je svaka recenzija bitna, ali iskreno preporučam opušteniji stav. Ima nas ovdje jako puno i ima nas svakakvih; teško je očekivati da će svi biti fer, korektni i pristojni. Zbog toga mi se čini da je jedino važno da mi koji takve stvari primjećujemo, ostanemo pozitivni, korektni i pristojni... i ne zamaramo se suviše ponašanjem ostalih.
2022 07 18
Inače ostavim povratnu kad mi se netko javi ili mi kupac ostavi,jednostavno tako radim..nisam nikad ostavila prva(osim kad sam ja kupila) , pitam da razmjenimo podatke,tko ostavi ostavi...tko ne ne...nije mi to toliko bitno
2022 07 18
Povratnu uvijek ostavim...nekad neznam jesam li ju i ja dobila..nekad provjerim..nekad zaboravim...obrisala sam samo jednu... :D
2022 07 18
I ja cu poceti brisati svoje jer je to nefer , ako ja mogu svojs vrijeme odvojit pa može i dotična!
2022 07 18
Hvala što ste podijelili svoja razmišljanja. Apsolutno se slažem da je teže na početku s malim brojem povratnih informacija jer ih želiš skupiti čim prije kako bi kupci imali više povjerenja u nove korisnike, pa me ovakve situacije zaista frustriraju. Zavidim vam svima na tako velikim brojkama i baš mi je drago što ste sve imale tako puno super suradnji! :")
2022 07 18
Ja uvijek ostavim kao kupac...kad nešto prodam a korisnica se ne javi nakon toga pošaljem poruku ako je sve ok, je li zadovoljna kupljenim ili nešto slično. Ako nakon svega ne uzvrate povratnu brišem svoju. 😊 Isto me to frustriralo ispočetka kada sam imala manje povratnih, ali sad mi je svejedno. Samo strpljenja i skupit ćete i svoje pa vam to neće više biti toliko bitno. Sretno 😁
2022 07 18
Ne obazirite se na to, da točno je da je svaka poželjna jer svi kad se upuštamo u suradnju pogledamo te povratne , da ostavljam uvijek povratne čak i provjerim jesam li to napravila pa kod dobre suradnje normalno je da čovjek očekuje da dobije povratnu, kad mi nije ostavljena znala sam obrisati i ja svoju, jednom prilikom kad sam kod jedne lijepe suradnje obrisala žena je shvatila pa je onda napisala povratnu, neke zaborave, neke ne ostave neznam zaštoooooooo to je sekunda posla ali jednostavno to pustite i ne pridajite puno tome važnosti jer ako ste ju i pitali a nije odgovorila onda se ne zamarajte biće ih skupićete i Vi vremenom kao što smo i mi. Sretno :D :D :D
2022 07 18
Ostavim prva kao kupac, a kao prodavač ostavim nakon što kupac meni.
2022 07 19
i meni kad se prvi put dogodilo - i to još od korisnice koja me žicala smanjenje cijene i kojoj sam izašla u susret tako da sam ja platila poštarinu - bilo mi je wtf?! također nije odgovarala, pa sam i ja izbrisala svoju povratnu i sad je imam na svojoj privatnoj crnoj listi da ne bi slučajno nekad ponovo s njom surađivala ;)
2022 07 19