Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Prevariti muža ili ne?

Evo, da se i ja javim:ja sam za ro da se ljudi zabavljaju koliko god mogu, ali da poslije ne zale zbog toga i da ta zabava ne podrazumjeva da se mora povrijediti druge ljude, iako je nama u prirodi da uvjek nekog moramo povrijediti. Malo amo sebični, ali i to je nasa priroda. Meni te prevare i nisu neka tragedija, to svi rade, veća rragedija mi je bracni život. Imam jednu frendicu, bila je s krasnim i brižnim covjekom, varala ga s kim god je stigla, podvalila mu i tuđe dijete pod njegovo, na kraju ga je ostavila zbog mlađeg lika koji je ostavio ženu zbog nje, on je pak onda nju varao na sve strane dok je ona blesaca bila trudna s 46 godina, radio i okolo djecu. Pa ju je i ostavio, danas 10 godina kasnije ona mrzi cijeli svijet...djeca su joj traumatizirana. Meni to sve izgleda kao silovanje zivota i ne kuzim opće zakaj se ljudi zene... Nemojte me sad napast😂😂😂
2022 08 17
Nije ovo za napasti dapače podvalila dijete drugom pod njegovo ja ne bih htjela s tom ženom biti u blizini ta bi svašta podvalila vjerojatno i sama sebi a kamoli nekom drugom bože sačuvaj., samo mi je djece jakoooooo žao jer nisu birali takove mame. :,'( baš tužno i jadno.
2022 08 17
Pa, to je poanta, nek se ljudi zabavljaju koliko zele, tako i treba zivjeti, samo bez kolateralnih zrtava...
2022 08 18
Ma mislim da su dobro žene primjetile meni djeluje da se ova žena tako zabavlja to je njen stil zabave koji meni ni malo nije zabavan, jer u prevarama mora biti žrtava ili je to onaj koga prevariš, ili su djeca , uglavnom znam gledajući te križ kraž živote da nikom nisu ništa dobro donijeli pa i sama riječ prevara sve govori., tko voli neka izvoli., recimo da sam taj tip onda bih to radila nebi stvarala obitelj kojoj ću raditi iza leđa., a sve drugi dan ako ne drugi dan ali drugi tjedan procuri i znamo što slijedi nitko normalan bar po meni nemože ostati ravnodušan na prevaru, može prijeći preko toga ali uvijek je to u podsvijesti , neznam nebih se više zamarala s time samo nisam za prevare, razvedi se i radi što hoćeš. ;) :s
2022 08 18
😁😁😁Točno tak!
2022 08 18
> Patricia007: > Ja se nadam da se vi svi ovdje dobro zezate. ,:) Naravno😊
2022 08 22
Cure,htjela sam samo potaknuti temu,jer vidim okolo sebe da toga sve vise ima.
2022 08 22
> maremarenda: > Pa što čekaš ja da sam na tvom mjestu nebih se tako mučila napraviila bih , ako je adrenalin na vrhuncu što će ti onda mišljenje žena sa krpica brzo na posao hahahahahahahaaaaaaaaa :s Ah,nije to baš tako kao što se priča☺
2022 08 22
> danijelakau: > Cure,htjela sam samo potaknuti temu,jer vidim okolo sebe da toga sve vise ima. Kako bi tebi bilo da on prevari tebe?
2022 08 30
> KreativnoSelo: > Budi frajerica pa njemu ovo reci u lice. :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2022 09 07
Jeste prevarili na kraju? 🍿
2022 09 11
Ne radi se ovdje o prevari u kakvom se ona svjetlu prikazuje u sapunicama: kao nešto zabavno, benigno, bezazleno i prihvatljivo. Ovdje se radi o izdaji. Bi li ti voljela biti izdana na taj način? "Čini drugima ono što želiš da drugi tebi čine." Zapisano, btw, i u Bibliji. Uvijek se sjetim kako je jedan celebrity javno priznao: "Kad sam prevario ženu i došao kući, djeca su skočila na mene prepuna ljubavi. I tada sam shvatio da nisam samo prevario svoju ženu, već i njih..." Imaj na umu sljedeće: što posiješ, to ćeš i požeti. Brak je kao i vrt. Zato zalij svoj odnos sa suprugom, oplijevi i počupaj korov. Zarati s mišlju o tome da ga prevariš. Na kraju cijele priče shvatit ćeš da si ti ta koja je otpočetka bila prevarena da je prevara ok. Nije. Neće nikad ni postati.
2022 09 15
> fashionitem: > > danijelakau: > > Cure,htjela sam samo potaknuti temu,jer vidim okolo sebe da toga sve vise ima. > Kako bi tebi bilo da on prevari tebe? Mozda i je,ali samo da ne saznam,bilo bi svasta
2022 09 17
> Desinićka: > Jeste prevarili na kraju? 🍿 Nisam jos,ali da ima prilike,ima😁
2022 09 17
> katarinamartina: > > KreativnoSelo: > > Budi frajerica pa njemu ovo reci u lice. > :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') 😂😂😂😂kako da ne😉
2022 09 17
Prethodni 1 2 ... 4 5 6 7 8 Sljedeći