Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Žena koja laže u nedogled

Brodaje bonding gel od Julijana nails,nov neotvoren da bi kasnije rekla da ga je probala i da joj ne odgovara i to je probala tako da je umocila kist a kladim se da je pokusala graditi nokat...evo i slike razgovora ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c7cc6b13af51be257c096ebb5a1d52dc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e73b0f2d1186b8e34e007f2b684c7235.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9dc3459f3ff5033617bf4011a845cc59.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d40d3dcce41709f4e3a470836640850c.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e36c0bb797f1f7214698a03c10286b81.jpg)
2022 07 28
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/79ee8615addf19c790fb9d3364772ae0.jpg)
2022 07 28
Pozdrav, u ovoj suradnji ste Vi u krivu. Negativna ocjena se ne ostavlja kad nije došlo do suradnje, nižu cijenu Vam prodavačica ima pravo odbiti.
2022 07 28
Ne razumijem čemu takva reakcija, cura ima pravo prodati po kojoj cijeni želi. Negativna se definitivno ne ostavlja za ovakve stvari.
2022 07 28
Do suradnje nije doslo,tako da nemate pravo ostaviti negativnu Prodavac nije pristao na vasu cijenu,i dobro,krenete dalje Nađete istu stvar kod nekoga drugoga A komentari da ne zna ni lak staviti stvarno nisu potrebni,cemu to Sto se tice starosti proizvoda trazite batch kod,tako da se provjeri kada je nesto proizvedeno
2022 07 28
Prodavačica najslobodnije može prodavati po cijeni koju želi i za koju misli da je ok. A negativna povratna se po mom mišljenju ne ostavlja, jer do "negativne" suradnje nije ni došlo.
2022 07 29
Evo da i ja napisem nesto sa svoje strane s obzirom da me gospoda proziva i ostavlja negativnu i pise da sam prevarantica i lazljivica. Dakle gospoda mi se javila za navedeni gel i trazila dodatne info i slike gdje sam ja si dala truda i slikala joj gel i dodatno napisala kako sam u oglasu navela pogresnu gramazu gela i kako nije od 30g nego od 50g ali da moze ostati ista cijena i kako gel nije koristen sto se vidi na slici kojoj sam joj poslala da je ambalaza puna i kako sam samo umocila kist i jednostavno odustala od rada s istim zato sto mi se na prvu nije svidio i odlucila sam ga prodati dalje jer nema potrrebe da mi stoji kad znam da ga necu koristiti,da bi me doticna gospoda izvrijedala u poruci i napisala kako ja hocu prodati nesto po duplo skupljoj cijeni nego sto sam platila(sto nju ne treba zanimati jer ja sama odredujem za koliko cu prodati svoju robu a nju nitko ne prisiljava da kupi bas od mene),kako joj prodajem nesto sto je staro(i tu isto stojim kod toga da ja nju nisam natjerala da kupi od mene), dalje pise kako ne znam ni lak staviti i kako prodajem prljavu ambalazu( sto nije tocno,i u samom oglasu sam navela i njoj dodatno napisala i slikala ambalazu gdje je vidljivo da je “prljavo” od ljepljive trake koju nisam mogla u potpunosti skinuti). Ja sam ne znam zasto je gospoda imala potrebu ici mi stavljati negativnu i pisati onako ruzne rijeci kada se iz razgovora vidi kako ju nisam ni u kojem trenutko niti pokusala slagati niti smuljati niti joj ista “uvaliti”,mogla je jednostavno napisati da nece kupiti i to je to
2022 07 29
> tajci202: > Evo da i ja napisem nesto sa svoje strane s obzirom da me gospoda proziva i ostavlja negativnu i pise da sam prevarantica i lazljivica. > Dakle gospoda mi se javila za navedeni gel i trazila dodatne info i slike gdje sam ja si dala truda i slikala joj gel i dodatno napisala kako sam u oglasu navela pogresnu gramazu gela i kako nije od 30g nego od 50g ali da moze ostati ista cijena i kako gel nije koristen sto se vidi na slici kojoj sam joj poslala da je ambalaza puna i kako sam samo umocila kist i jednostavno odustala od rada s istim zato sto mi se na prvu nije svidio i odlucila sam ga prodati dalje jer nema potrrebe da mi stoji kad znam da ga necu koristiti,da bi me doticna gospoda izvrijedala u poruci i napisala kako ja hocu prodati nesto po duplo skupljoj cijeni nego sto sam platila(sto nju ne treba zanimati jer ja sama odredujem za koliko cu prodati svoju robu a nju nitko ne prisiljava da kupi bas od mene),kako joj prodajem nesto sto je staro(i tu isto stojim kod toga da ja nju nisam natjerala da kupi od mene), dalje pise kako ne znam ni lak staviti i kako prodajem prljavu ambalazu( sto nije tocno,i u samom oglasu sam navela i njoj dodatno napisala i slikala ambalazu gdje je vidljivo da je “prljavo” od ljepljive trake koju nisam mogla u potpunosti skinuti). > Ja sam ne znam zasto je gospoda imala potrebu ici mi stavljati negativnu i pisati onako ruzne rijeci kada se iz razgovora vidi kako ju nisam ni u kojem trenutko niti pokusala slagati niti smuljati niti joj ista “uvaliti”,mogla je jednostavno napisati da nece kupiti i to je to Javite se adminu neka Vam obriše negativnu
2022 07 29
Ahaa, uredu. Hvala vam😊 > MojaPula: > > tajci202: > > Evo da i ja napisem nesto sa svoje strane s obzirom da me gospoda proziva i ostavlja negativnu i pise da sam prevarantica i lazljivica. > > Dakle gospoda mi se javila za navedeni gel i trazila dodatne info i slike gdje sam ja si dala truda i slikala joj gel i dodatno napisala kako sam u oglasu navela pogresnu gramazu gela i kako nije od 30g nego od 50g ali da moze ostati ista cijena i kako gel nije koristen sto se vidi na slici kojoj sam joj poslala da je ambalaza puna i kako sam samo umocila kist i jednostavno odustala od rada s istim zato sto mi se na prvu nije svidio i odlucila sam ga prodati dalje jer nema potrrebe da mi stoji kad znam da ga necu koristiti,da bi me doticna gospoda izvrijedala u poruci i napisala kako ja hocu prodati nesto po duplo skupljoj cijeni nego sto sam platila(sto nju ne treba zanimati jer ja sama odredujem za koliko cu prodati svoju robu a nju nitko ne prisiljava da kupi bas od mene),kako joj prodajem nesto sto je staro(i tu isto stojim kod toga da ja nju nisam natjerala da kupi od mene), dalje pise kako ne znam ni lak staviti i kako prodajem prljavu ambalazu( sto nije tocno,i u samom oglasu sam navela i njoj dodatno napisala i slikala ambalazu gdje je vidljivo da je “prljavo” od ljepljive trake koju nisam mogla u potpunosti skinuti). > > Ja sam ne znam zasto je gospoda imala potrebu ici mi stavljati negativnu i pisati onako ruzne rijeci kada se iz razgovora vidi kako ju nisam ni u kojem trenutko niti pokusala slagati niti smuljati niti joj ista “uvaliti”,mogla je jednostavno napisati da nece kupiti i to je to > Javite se adminu neka Vam obriše negativnu
2022 07 29
Ja Vas podržavam. Rekli ste otvoreno da ste isprobali i to je sasvim okej. Ako ne želi kupiti, može tražiti dalje. Kad prodajem nešto isto tako sve objasnim ljudima i navedem eventualne nedostatke. Isto tako cijenim kad ljudi meni prije prodaje sve napišu. Tu nema nikakve ljutnje.
2022 07 29
Hmmm, kako to da kupcu nije smetalo što je gel "star i prljav" dok je nudila zamjenu za svoga...
2022 07 29
Al, stvarno ste se nasle obadvije, dijelite negativne drugima bezveze, sa tako malo suradnji mislite da znate procjeniti tko zasluzuje negativnu, bolje bi vam bilo da ih same obrišete svima kojima ste ih bez razloga dale. Malo više tolerancije i pristojnosti nebi vam skodilo. A, sto se tice tog famoznog gela, nemozete ga prodavati pod novo sa etiketom ako je otvoren
2022 07 29
ja ovakav prljavi gel ne zelim kupiti ako se za njega kaze da je neotvoren i ne koristen ocekujem zaljepljenu foliju na njemu kao sto mi je jedna gospoda uredno poslala,a mijenjanje činjenica iz poruke u poruku je laganje i pokusavanje prevare,gade mi se takvi ljudi. Nadalje Julijana nails bond gelove od 50 ml nema vec poduze te me cisto zanima koliko dugo to tako otvoreno stoji i kakva mu je kvaliteta. Ako je ovo čisto onda neka samo proda nekome ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3b978cc31a5557bd0809e363418bc524.jpg) ovo se zove nekoristen,neotvoren proizvod ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/22b957c58e812cea7cec43fdc1f326d3.jpg)
2022 07 31
Mislim da su gelovi dobri cca godinu dana od otvaranja, nisam 100% sigurna jer mnogi dolaze bez oznaka. Ovo što ste rekli da bonding gela od 50ml nema već neko vrijeme je istina. Kada sam prvi put počela raditi nokte (prije 2,5 god) ga je bilo, ali unazad godinu dana se ne sjećam da sam ga vidjela. Moguće da nije toliko star, ali ako je kupljeno preko weba svakako se lako može izvući datum narudžbe.
2022 07 31
Draga gospodo to sto vi kazete da je prljavo je “ostatak” tj trag koji je ostao od zastitne folije kojim je bio zatvoren. Ja cu sada slikati poblize da se vidi da je to istina. I sve u svemu s vama se nista ne moze na lijep nacin ocito jer ne znate za takvu komunikaciju. I dalje kazem ukoliko niste bili za kupnju i nije vam nesto odgovaralo mogli ste reci necu kupiti i to je to,stvarno ne znam cemu sve ovo,ocito vam je jako dosadno u zivotu. I isto tako samo me zanima gdje sam ja to u razgovoru mijenjala cinjenice iz poruke u poruku🤷‍♀️ Sve sam vam fino napisala i slikala i kada ste prvo ponudili da vam prodam za 50kn i ja to odbila i poslje toga napisali da se mijenjamo i to sam takoder odbila e onda ste krenuli s ruznim napadom i toboz pisanjem tih nekih stvari koje vam kao eto sad odjedanput smetaju,ma dajte molim vas.Nijr vam smetala ta kako vi kazete prljava ambalaza kad ste htjeli da se zamjenimo. Mislim stvarno. Sto se mene tice ja ovdje s vama zavrsavam,za sve koje citaju ja sam pokusala s gospodom privatno(mogu poslati sliku razgovora) i na lijep nacin to rijesit i pitalu ju da obrisemo negativne i zavrsimo sa svime ovim ali gospoda je i dalje imala jako ruzan stav i komunikaciju prema mene pa evo ostaju negativne i meni i njo lj i nema problema. > ElentiyaCelaena: > ja ovakav prljavi gel ne zelim kupiti ako se za njega kaze da je neotvoren i ne koristen ocekujem zaljepljenu foliju na njemu kao sto mi je jedna gospoda uredno poslala,a mijenjanje činjenica iz poruke u poruku je laganje i pokusavanje prevare,gade mi se takvi ljudi. Nadalje Julijana nails bond gelove od 50 ml nema vec poduze te me cisto zanima koliko dugo to tako otvoreno stoji i kakva mu je kvaliteta. > Ako je ovo čisto onda neka samo proda nekome ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3b978cc31a5557bd0809e363418bc524.jpg) > ovo se zove nekoristen,neotvoren proizvod ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/22b957c58e812cea7cec43fdc1f326d3.jpg)
2022 07 31
1 2