Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

FB GRUPA DAJ BABI KUNU - ŠTO SE DOGAĐA

Dobar dan svima. Vjerujem da je većina vas čula za čuvenu grupu "Daj babi kunu" za one koji nisu evo mog ne tako lijepog iskustva. Već nekoliko mjeseci gledam grupu i nečkam se bi li se pridružila ili ne i tako napokon jučer odlučim se pridružiti. Grupa mi se činila stvarno okej, dobra ideja, okej pravila itd. nema zamjerke. Klikom na ono famozno dugme "Pridruži se grupi" počinje ono sve lijepo što sam do tada mislila padati u vodu. Nakon što sam kliknula na "Pridruži se grupi" dobila sam pitanje koje glasi "Pristajete li ma sva pravila u protivnom će se vaše ime naći na crnoj listi" ja naravno napišem pristajem jer što drugo odgivoriti? i zahtjev se pošalje. Već mi je tada ovo "Ukoliko se ne budete držali pravila vaše ime će se nači na crnoj listi" djelovalo odbojno ali Bože moj idemo probati. Ne vidim smisao zašto bi se nekoga stavljalo na crnu listu ukoliko npr stavi više slika u objavu a ne samo jednu u opis i ostale u komentar kako je navedeno itd., zar crna lista ne služi za prevarante koji prime uplatu a ne pošalju paket, ili pošalju nešto drugo i ne javljaju se itd.? Nakon nekih 10 minuta idem opet pronaći grupu u tražilici i vidjeti dal je zahtjev odobren no vidim da mi ponovno piše "Produži se grupi" mislila sam da sam nešto krivo stisnula ili u opće nisam te da je u meni problem. Dobro, potvrdim ja još jednom pravila i pošaljem zahtjev. Ne dolazi mi obavijest i danas ponovno provjerim i zahtjev nije odobren. Zar se članovi biraju? ili je jednostavno njihova politika takva da odbijaju zahtjeve i prihvate svaki 3 ili eto ako imate sreće. Ne bih ovo propisala slučajnosti jer je ne moguće da mi 2 puta u malom razmaku piše "Pridruži se grupi" i ako je zahtjev poslan. Razumijem da se zahtjev ne može odobriti u roku od sekunde ali nije okej odbijati ih ako netko normalno prihvati sva pravila i želi ući u grupu kako bih nešto prodao. Ne želim ovim uvrijediti cure koje su u toj grupi već ukazati na propuste admina i na njihovu "politiku" grupe.
2022 09 18
Jeste li poslali zahtjev sa svog profila ili imate profil za prodaju?Mislim da takve clanove ne primaju
2022 09 18
Zajtjev je poslan sa mog profila (jedino njega i imam).
2022 09 18
> ninazeta: > Jeste li poslali zahtjev sa svog profila ili imate profil za prodaju?Mislim da takve clanove ne primaju To mi je malo pod upitnikom. Ako sam na FB pod svojim pravim imenom i prezimenom i ako mi je to (čak) i neka veza s ljudima za posao (a to postaje u sve više slučajeva) onda mi nije logično da kupujem gaće preko tog profila. No, profil također mogu napraviti pod lažnim imenom i prezimenom da nitko i ne posumnja u njega. Na MK imamo često nickove. Ne želi svatko ni da mu se zna gdje kupuje i zašto. Nešto mi je u životu za posao, nešto mi je za zabavu. Ne želim da mi se to nikako izmiješa. Tako da je moja pretpostavka da veliki dio ljudi primljen u grupu nije tamo sa svojim stvarnim životom i imenom. Razni ljudi imaju takvo stanje na svojim FB profilima da znaš gdje su i s kim u svakom trenutku, što kuhaju, kad su na putovanju i koju političku stranku favoriziraju. S druge strane puno je i lažnih profila koji djeluju itekako stvarno..
2022 09 18
Ja sam imala par kupovina samo preko facebooka i to samo sa profilima koji su imali ,recimo ,dosta komentara na neku svoju fotografiju,jer su mi djelovali kao pravi profili.Od Moj ormar ili Ormaric i sl. se nekako ne usudjujem kupovati,radije pogledam tu na krpicama pa suradjujem sa osobama koje vec imaju dosta povratnih. Shvacam da neki ne zele prodavati sa svog profila ili da svi javno vide da ce kupiti majicu za 10 kn tako da shvacam i lazne profile ali se jednostavno ne usudjujem nesto kupiti od takvih...Eto,to je moj stav a neke grupe ne prihvacaju takve profile.I znam da u grupu za zamijenu se automatski obrise post ako je profil napravljen prije manje od 3 mjeseca... Katarinaat,stvarno ne znam zasto vas onda ne prihvacaju,jedino da vam netko tko je u grupi posalje pozivnicu,mozda bi to proslo?!(ako niste izgubili volju za ulazak 😀)
2022 09 18
A možda da probate poslati poruku administratorima Ako ne uspijete, ima i drugih grupa Baci 8, kući te nosam Crvena kraljica
2022 09 19