Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Žena me pravi budalom šta napraviti prilažem slike poruka

> Jadranka55: > Vi imate u negativnoj recenziji da niste htjeli napraviti povrat novaca i niste poslali robu! Zasto ocekujete povrat ako ga ni vi ne izvrsavate? Karma. > I da. Gaziste se ne mjeri ovako sa vanjske strane kako vi mjerite. I ovi odgovori na prijedlog da stavite ulozak su vam bas bahati. “Radije cu hodati bosa” pa izgleda da i hocete. S gospođom je rijeseno a vi s lažnog profila razgulite
2022 09 20
Pametni ljudi se uvijek mogu dogovoriti, drago mi je da ste to uspjeli a i druga strana je shvatila da zadovoljstvo tj. kupoprodaja treba biti obostrano zadovoljstvo ako želi i dalje prodavati. ili kupovati. :D
2022 09 20
Prva stvar - smirite se. Gospođa je ustvari bila pristojna i kulturna, a Vi ste odmah počeli prijetiti i ponašati se kao da ona uopće ne želi pronaći zajednički jezik i rješenje. Jeste imali potrebu iskaliti se na nekomu? U svakom slučaju, Krpice nisu mjesto za to. Sve se da dogovoriti, a koliko vidim nije izbjegavala ništa niti negirala, ako je ona mjerila gazište na pravilan način onda Vam je dobro izmjerila, a to što Nike ima uvijek veće kalupe nije njen problem. Ako je krivo izmjerila ili namjerno lagala, trebala bi napraviti povrat. Sad me samo zanima kako se pravilno mjeri gazište; na njen način ili na Vaš. Problem riješen.
2022 09 20
1 2