Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara_član blokiran...

Ne razuminem zasto admin ili netko ko je zaduzen za krpice ne provjerava i prati nove korisnike, a bitno da se brisu artikli, nije mi to uopce jasno. Uzas
2022 09 20
> bunny11: > Ne razuminem zasto admin ili netko ko je zaduzen za krpice ne provjerava i prati nove korisnike, a bitno da se brisu artikli, nije mi to uopce jasno. Uzas Mislim da bi trebalo 20 admina da rade po 8 sati dnevno, a netko im mora dati još i plaću. .mislim da je to pravi razlog. Baš ne volim kad se prozivaju admini jer ne znamo pozadinu poslovanja firme ni isplativost takvog posla za admine. Kad bi se svi držali barem pravila koja su postavljena i koja su zapisana- ne bi ni admini imali toliko besmislenog posla.
2022 09 20
Razumijem sto pisete, ali jedan mi se prije javio da ce mi zenska vratiti novac ali nikad vise ni traga ni glasa ni zenskoj ni adminu.
2022 09 21
Zasto su se meni npr juce ubrzo izbrisali artikli koje sam stavila, i to vrlo brzo. Dva parfema skinute samo slike s interneta jer nisam slikala svoje jer mi nisu tu nego kod kuce? Kako to poprate a koliko zena sam vidjela da isto imaju skinute slike iz nekog ducana ili nesta? Cisto pitam radi sebe jer ne razumijem koji je tocno razlog?
2022 09 21
> bunny11: > Zasto su se meni npr juce ubrzo izbrisali artikli koje sam stavila, i to vrlo brzo. Dva parfema skinute samo slike s interneta jer nisam slikala svoje jer mi nisu tu nego kod kuce? Kako to poprate a koliko zena sam vidjela da isto imaju skinute slike iz nekog ducana ili nesta? Cisto pitam radi sebe jer ne razumijem koji je tocno razlog? nema slika s interneta, a to kako drugi može nije neki dobar model po kojem se trebamo ponašati, svatko po svojoj savjesti, doći će i drugi na red, bolje se ugledati u mnoštvo prepoštenih žena ovdje s majstorski odrađenim fotkama i detaljnim opisima, razvrstanim stvarima prema bojama (i to sam vidjela na par mjesta), sve premjereno i metar prislonjen, to vam treba biti model..
2022 09 21
Aha oki hvala lijepa na lijepom odgovoru 🤗
2022 09 21
> sanjaurban: > > bunny11: > > Ne razuminem zasto admin ili netko ko je zaduzen za krpice ne provjerava i prati nove korisnike, a bitno da se brisu artikli, nije mi to uopce jasno. Uzas > Mislim da bi trebalo 20 admina da rade po 8 sati dnevno, a netko im mora dati još i plaću. .mislim da je to pravi razlog. Baš ne volim kad se prozivaju admini jer ne znamo pozadinu poslovanja firme ni isplativost takvog posla za admine. Kad bi se svi držali barem pravila koja su postavljena i koja su zapisana- ne bi ni admini imali toliko besmislenog posla. Eto stavila sam artikle koje sam ja slikala i sve sam stavila kako treba i opet su obrisani! Zasto? Ipak se admin ili ko vec brine o krivim ljudima ako se sve radi kako treba, a prevara na svako malo... nema objasnjenja za to cini mi se. Stavim sve pod odgovarajuce i opet ne vrijedi.
2022 09 26
1 2