Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lidl tenisice

Prodaju se za 6,700 dolara na eBay-u
2022 09 22
bettermarketing.pub/lidls-limited-edition-sneakers-sell-for-6-700-on-ebay-6d3f81edf696 dodati ispred https ://
2022 09 22
Uz te tene, ijepo bi se slagala i Lidlova vrecica umjesto torice x-)
2022 09 22
> cici1950: > Uz te tene, ijepo bi se slagala i Lidlova vrecica umjesto torice x-) Vi se zafrkavate a ja sam dobila danas prvu loše ocjenu zbog tih tenisica jer je bila borba za njih 🙄
2022 09 22
> cici1950: > Uz te tene, ijepo bi se slagala i Lidlova vrecica umjesto torice x-) Da ,da upravu ste🤣
2022 09 22
Moj mi kaže da ih ni na bauštelu ne bi nosio 8-)
2022 09 25
Zanimljivo kako se svi zgrazaju nad tenisica Jao,ne daj Boze sa stave to na noge,radije ce svi kopije nositi poznatih marki Jer eto,da nebi netko pomislio kako nemaju novca za neku poznatu marku,i da se kupuju obucu u Lidlu Tenisice osmisljene za promociju,i bome su ih dobro ispromovirali,jer ocito je potraznja za njima,cim se preprodaju za tolike novce Nitko vas ne tjera ni da ih kupite,a niti nosite Toliko kopija svega na krpicama a vi se uhvatili lidl tenisica
2022 09 25
> kozmetika88: > Zanimljivo kako se svi zgrazaju nad tenisica > Jao,ne daj Boze sa stave to na noge,radije ce svi kopije nositi poznatih marki > Jer eto,da nebi netko pomislio kako nemaju novca za neku poznatu marku,i da se kupuju obucu u Lidlu > Tenisice osmisljene za promociju,i bome su ih dobro ispromovirali,jer ocito je potraznja za njima,cim se preprodaju za tolike novce > Nitko vas ne tjera ni da ih kupite,a niti nosite > Toliko kopija svega na krpicama a vi se uhvatili lidl tenisica Da su makar kvalitetne, pa i neka su ružne, pa da čovjek rinta u njima, ni za to nisu! Potplat užas jedan! Ni kutiju ne dobiješ uz njih. Očito služe za naslikavanje po društvenim mrežama. I ne nosim brendirano, niti fejk. Djetetu kupujem obuću u Lidlu. Za odrasle je obuća upitne kvalitete. Većinom samo lijepo izgleda.
2022 09 25
Da, Lidl ima kvalitetnih stvari, sportske tajice, pidžame, a pogotovo dječja odjeća. Ali za ove tenisice ne znam tko bi ih normalan obukao
2022 09 25
1 2 3