Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

missymiss/prevara

Pozdrav curke,imam problem sa doticnim profilom missymiss.Uplatila sam joj torbicu ,a kao 17.9 je poslala paket sa tiska .Medjutim kako je proslo dosta dana ,kontaktirala sam.ju da mi posalje sifru da popratim paketic..Nakon stalnog zavlacenja i neodgovaranja otisla sam po pomoc na tisak . Gospodja na tisku mi je rekla da je samo najava napravljena ,a paket nije ni poslan. Ostavila sam joj negativnu ,javila se administratoru,sto jos da ucinim ako moze koje iskustvo.hvalaaaa
2022 09 28
> julija21: > Pozdrav curke,imam problem sa doticnim profilom missymiss.Uplatila sam joj torbicu ,a kao 17.9 je poslala paket sa tiska .Medjutim kako je proslo dosta dana ,kontaktirala sam.ju da mi posalje sifru da popratim paketic..Nakon stalnog zavlacenja i neodgovaranja otisla sam po pomoc na tisak . > Gospodja na tisku mi je rekla da je samo najava napravljena ,a paket nije ni poslan. > Ostavila sam joj negativnu ,javila se administratoru,sto jos da ucinim ako moze koje iskustvo.hvalaaaa Napišite ime i prezime na koje ste uplatili i Iban, možda je već na crnoj listi. Izgleda da je u pitanju prevara, sada je dobila još jednu negativnu. Kontaktirajte cure sa kojima je surađivala da usporedite podatke za uplatu. Ako su isti onda u naslovu teme stavite njeno ime i prezime pa svi koji je googla ju odmah će im izbaciti da je prevarantica. Vjerujem da joj neće biti svejedno. Možda joj dođe iz guz.. u glavu pa pošalje artikl ili vrati novce.
2022 09 28