Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tko je u pravu?

Imate njene podatke na mailu od tiska i ime i adresu i kiosk
2022 11 26
Ma ne vraćate joj ništa dok vam ne uplati poštarinu za slanje nazad, ili joj spakirajte poštom uz plaćanje pouzećem pa nek si plati sama i bok! Ako si ih ne preuzme neka ih u pošti! Kakva mustra!!
2022 11 26
> Jasna2709: > Ma ne vraćate joj ništa dok vam ne uplati poštarinu za slanje nazad, ili joj spakirajte poštom uz plaćanje pouzećem pa nek si plati sama i bok! Ako si ih ne preuzme neka ih u pošti! > Kakva mustra!! 👏👏👏Super ideja!
2022 11 26
Po pravilima mojekrpice.hr prodavač snosi troškove poštarine povratne ukoliko je krivo oglasio artikal.Ne radi se o web shopu koji prodaje nove artikle ,p ljudi vraćaju iz Xy razloga,malo ,veliko,kratko,dugo….sami su odabrali artikal sami se izmjerili,dakle dijametralno suprotno krpicama u kojima vas prodavača pita kupac za stanje artikla.,veličinu kroj Itd. Dakle kupac u ovoj slučaju ima 100% pravo na povrat poštarine koju je uplatio ,pravo ma iznos cijenu artikla i pravo na poštarinu u povratu da bi vi kao prodavač dobili nazad artikal(ukoliko ga želite nazad)jer ste svojom krivnjom (nepažnjom ,brzinom)poslali nesto sto niste naglasili u oglasu(oštećenje )
2022 11 27
Na nijednoj stranici kupac ne snosi provrat poštarine ukoliko je artikal oštećen ,troškove snosi kurirska služba koja je dostavila paket ukoliko je adekvatno bio zapakiran,ukoliko nije(staklo i sl)trosak snosi prodavač nikako kupac .kupac snosi troškove ukoliko nije dobro sebe izmjerio dobro mu ne stoji ,odnosno nema valjanog razloga za povrat ,sto je i ispravno .
2022 11 27
> Nitospitos: > > Jasna2709: > > Ma ne vraćate joj ništa dok vam ne uplati poštarinu za slanje nazad, ili joj spakirajte poštom uz plaćanje pouzećem pa nek si plati sama i bok! Ako si ih ne preuzme neka ih u pošti! > > Kakva mustra!! > 👏👏👏Super ideja! Slažem se! Odlična ideja, plaćanje pouzećem, sve troškove snosi primatelj. Ako će preuzeti, doće je skuplje nego 30 kn. A ako neće, to više nije vaš problem. Nek ostane pošti, komegod. A vi čuvajte potvrdu slanja
2022 11 27
> Nitospitos: > Imate njene podatke na mailu od tiska i ime i adresu i kiosk Hvala Vam, tako cu i napraviti
2022 11 27
> Jasna2709: > Ma ne vraćate joj ništa dok vam ne uplati poštarinu za slanje nazad, ili joj spakirajte poštom uz plaćanje pouzećem pa nek si plati sama i bok! Ako si ih ne preuzme neka ih u pošti! > Kakva mustra!! Rekla mi je da cipele zadrzim, ali necu. Upravo je kreiran obrazac za slanje paketa i sutra joj ga saljem natrag na tisak s kojeg sam ih dobila.
2022 11 27
> Thera44: > > Nitospitos: > > > Jasna2709: > > > Ma ne vraćate joj ništa dok vam ne uplati poštarinu za slanje nazad, ili joj spakirajte poštom uz plaćanje pouzećem pa nek si plati sama i bok! Ako si ih ne preuzme neka ih u pošti! > > > Kakva mustra!! > > 👏👏👏Super ideja! > Slažem se! > Odlična ideja, plaćanje pouzećem, sve troškove snosi primatelj. > Ako će preuzeti, doće je skuplje nego 30 kn. A ako neće, to više nije vaš problem. Nek ostane pošti, komegod. A vi čuvajte potvrdu slanja Poslati cu tiskom jer samo imam te podatke, ma sta cu sad 30 kn, makar sam uspjela vecinski ostatak dobiti natrag.
2022 11 27
Evo koliko vrijede cipele, toliko da vam ih poklanja! Pošaljite cipice,obavezno!
2022 11 27
> Nitospitos: > Evo koliko vrijede cipele, toliko da vam ih poklanja! Pošaljite cipice,obavezno! Naravno, poslan je paket maloprije
2022 11 28
Bravo, najbolje je tak, vasa savjest cista vrijedi više od 31 kune!
2022 11 28
Treba pitati za oštecenja odmah na početku razgovora.Dok ne dobijete odgovor o eventualnim nedostacima nema davanja podataka ili nastavak priče.
2022 11 30
1 2 3 4 5