Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tko je u pravu?

Maja, da ste u prvom odgovoru dali ženi do znanja da vam je žao i ispričali se za oštećenje koje niste vidjeli i da cete joj vratiti njene novce prije nego vam pošalje cipele, SIGURNA SAM DA BI ONA REKLA;DIJELIMO POŠTARINU NA POLA. Jer bi bila zahvalna sto ste joj izasli u susret, i do ovog nebi došlo. Ja sam uvjek jako zahvalna curama koje bez problema uvaže reklamaciju i uvjek im se oduzim, tako vjerovatno većina razmišlja. Ja fakat ne kužim kak netko prodaje tako iznošene stvari, pa tko to želi nositi? Gdje su te cipele sve bile?
2022 11 25
Evo obavijest sjela je uplata od 231 kunu. Hvala svim curama na podrsci i savjetima, bez vas tko zna na cemu bi na kraju ostalo 🌸💐
2022 11 25
👏👏👏Jeee, bravo, baš ste sretnica😁😁😁
2022 11 25
@maja1408981, ako misliš da si "pobijedila" uplativši ovaj iznos i tu jednu provocirajuću kunicu: nisi! U očima svakog normalnog promatrača samo si se osramotila! @Lucija987, ne briši temu niti ocjenu!
2022 11 26
Ni ja nisam za brisanje ocjene, eventualno nadopisati da je novac vraćen...
2022 11 26
Od prve do posljednje poruke nisam bila nekulturna,curi sam odmah rekla da mi je žao i od prve poruke pristajala na povrat novca od 230kn. Do kraja sam ostala pri svom stavu i tumačenju da joj moram vratiti 230kn (231 kn je vraćena jer je toliko ona meni uplatila) Dakle 200kn koliko su cipele i 31kn za povrat Tisak paketa. Iz iskustva znam da kada se naručuje sa str gdje dostava nije besplatna,a stigne oštećen artikl, pri povratku prodavac snosi samo trošak povrata, ne i trošak dostave paketa,koji je ona od mene tažila i pisala o pozitivnim nulama. Nakon moje ponude Lucija kreće u "ofanzivu" ,piše po forumu, adminiu,salje mi svako malo poruke, poziva se na zdravlje,trudnoću,odbija razgovarati sa mnom (jer nisam za ovakva dopisivanja) gdje mi se nameće zaključak koji ssm joj i iznjela i pišem kako neće dobiti ništa. Nakon svega pristaje na moju prvobitnu ponudu. Nisam uvaljivačica,nekultulturna,neempatična u odnosu na nju i nije mi stalo do tog novca,nisam niti pobjednica/gubitnica,već aktuelno, netko s jako ruznim iskustvom s Mojih krpica🙂. Pozdrav svima
2022 11 26
> Nitospitos: > Ni ja nisam za brisanje ocjene, eventualno nadopisati da je novac vraćen... Nadopisati cu
2022 11 26
> teehee: > @maja1408981, ako misliš da si "pobijedila" uplativši ovaj iznos i tu jednu provocirajuću kunicu: nisi! U očima svakog normalnog promatrača samo si se osramotila! > @Lucija987, ne briši temu niti ocjenu! Necu, hvalaa
2022 11 26
> maja1408981: > Od prve do posljednje poruke nisam bila nekulturna,curi sam odmah rekla da mi je žao i od prve poruke pristajala na povrat novca od 230kn. Do kraja sam ostala pri svom stavu i tumačenju da joj moram vratiti 230kn (231 kn je vraćena jer je toliko ona meni uplatila) > Dakle 200kn koliko su cipele i 31kn za povrat Tisak paketa. > Iz iskustva znam da kada se naručuje sa str gdje dostava nije besplatna,a stigne oštećen artikl, pri povratku prodavac snosi samo trošak povrata, ne i trošak dostave paketa,koji je ona od mene tažila i pisala o pozitivnim nulama. > Nakon moje ponude Lucija kreće u "ofanzivu" ,piše po forumu, adminiu,salje mi svako malo poruke, poziva se na zdravlje,trudnoću,odbija razgovarati sa mnom (jer nisam za ovakva dopisivanja) gdje mi se nameće zaključak koji ssm joj i iznjela i pišem kako neće dobiti ništa. > Nakon svega pristaje na moju prvobitnu ponudu. > Nisam uvaljivačica,nekultulturna,neempatična u odnosu na nju i nije mi stalo do tog novca,nisam niti pobjednica/gubitnica,već aktuelno, netko s jako ruznim iskustvom s Mojih krpica🙂. > Pozdrav svima Posaljite mi molim vas podatke za slanje paketa. Hvala
2022 11 26
Ok, maja, slikajte nam onda vaš prvi odgovor na njenu reklamaciju gdje pristajete na povrat novca. Krpice nisu webshop, kamo sreće da jesu jer bi povrat uvjek bio jednostavan, a ne vidim svrhu vraćanja 200 kuna, skroz je neisplativo jer lucija ostaje bez 62 kune, onda joj je bolje zadrzati cipele. Ako se njoj cipele i dalje sviđaju mogli ste uplatiti dio novca i da zadrži cipele, al bojim se da nitko ne želi imati nesto tako iznošeno, neke stvari stvarno nisu za prodaju. Nošena roba nema apsolutno nikakvu vrijednost, vrijedi samo nama koji smo ju nosili, a na hreliću 15 kuna, ako i toliko, tako da uopće raspravljati o tome i spominjati neke webshopove je uzasno glupo, da sam ja takvo nesto prodala ženi bih vratila novce i rekla joj da zadrzi cipele.
2022 11 26
@maja1408981 kupilica vam je uplatila 200 za cipele + 30 za slanje i vi ste obvezni vratiti taj iznos uvećan za povratnu poštarinu, jer "greška" je samo i jedino vaša. Evo i link na pravilo povrata za vas i vaše prijateljice koje vam pišu dezinformacije. https://mojekrpice.hr/help/49/koje-su-moje-duznosti-prodavaca @Lucija987 ne vraćajte cipele dok vam ne uplati 30 kn za povratnu poštarinu
2022 11 26
> maja1408981: > Iz iskustva znam da kada se naručuje sa str gdje dostava nije besplatna,a stigne oštećen artikl, pri povratku prodavac snosi samo trošak povrata, ne i trošak dostave paketa,koji je ona od mene tažila i pisala o pozitivnim nulama. Ako u pravilima piše da ide i povratna pt (upravo zbog ovakvih situacija), kakve veze imaju neke druge stranice za kupnju s tim? Nismo na drugim stranicama, nego smo tu.
2022 11 26
> Nitospitos: > Ok, maja, slikajte nam onda vaš prvi odgovor na njenu reklamaciju gdje pristajete na povrat novca. Krpice nisu webshop, kamo sreće da jesu jer bi povrat uvjek bio jednostavan, a ne vidim svrhu vraćanja 200 kuna, skroz je neisplativo jer lucija ostaje bez 62 kune, onda joj je bolje zadrzati cipele. Ako se njoj cipele i dalje sviđaju mogli ste uplatiti dio novca i da zadrži cipele, al bojim se da nitko ne želi imati nesto tako iznošeno, neke stvari stvarno nisu za prodaju. Nošena roba nema apsolutno nikakvu vrijednost, vrijedi samo nama koji smo ju nosili, a na hreliću 15 kuna, ako i toliko, tako da uopće raspravljati o tome i spominjati neke webshopove je uzasno glupo, da sam ja takvo nesto prodala ženi bih vratila novce i rekla joj da zadrzi cipele. Bas tako, prvo je ponudeno 200 kn povrata, pa nakon krivo protumacenog Adminovog odgovora od strane prodavaca 230 kn i poslije nista. Onda sam pristala na 230 jer je bilo ocito da necu kune vidjeti natrag.
2022 11 26
> vedranapv: > @maja1408981 kupilica vam je uplatila 200 za cipele + 30 za slanje i vi ste obvezni > vratiti taj iznos uvećan za povratnu poštarinu, jer "greška" je samo i jedino vaša. > Evo i link na pravilo povrata za vas i vaše prijateljice koje vam pišu dezinformacije. > https://mojekrpice.hr/help/49/koje-su-moje-duznosti-prodavaca > @Lucija987 ne vraćajte cipele dok vam ne uplati 30 kn za povratnu poštarinu Tako je i admin napisao i poslao u poruci ovaj isti link o duznostima prodavaca. Ma samo zelim da se ova saga privede kraju, nije se jos privela jer jos uvijek nemam podatke od prodavaca za slanje paketa natrag.
2022 11 26
> PigmyPuff: > > maja1408981: > > Iz iskustva znam da kada se naručuje sa str gdje dostava nije besplatna,a stigne oštećen artikl, pri povratku prodavac snosi samo trošak povrata, ne i trošak dostave paketa,koji je ona od mene tažila i pisala o pozitivnim nulama. > Ako u pravilima piše da ide i povratna pt (upravo zbog ovakvih situacija), kakve veze imaju neke druge stranice za kupnju s tim? Nismo na drugim stranicama, nego smo tu. Istina, ovdje su pravila takva
2022 11 26