Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prodaja prljave obuće

Sanjaurban, o Zg otpadu trebala bi posebna tema. Što se tiče cipela, donekle da si u pravu. Naime, idu u kontejner za glomazni. Meni je jedno više manje usput pa sam minimalno tamo toliko puta da "zaradim" vrećice. Iako sam i prije ove famozne izmišljotine bila redovita posjetiteljica reciklažnih dvorišta. Što se teme tiče, skroz se slažem sa svime što ste pisale.
2022 12 17
Kad smo kod cipela- kako vam se sviđa držati cipele u istom ormaru s odjećom? Ja to nikako ne mogu probavit, bez obzira kako lijepe štikle bile i koliko god korisnica bila bogata i imala onaj kilometarski ormar obložen plišem..
2022 12 17
> teehee: > Sanjaurban, o Zg otpadu trebala bi posebna tema. > Što se tiče cipela, donekle da si u pravu. Naime, idu u kontejner za glomazni. > Meni je jedno više manje usput pa sam minimalno tamo toliko puta da "zaradim" vrećice. Iako sam i prije ove famozne izmišljotine bila redovita posjetiteljica reciklažnih dvorišta. > Što se teme tiče, skroz se slažem sa svime što ste pisale. haha, u glomazni, a cipelice broj 36?????? Kaj je tu glomazno!!!!!! U tim novim pravilima o razvrstavanju sve nešto super-logično!
2022 12 17
> sanjaurban: > To mi nije higijenski ni ugodno, kupiti i nositi tuđu obuću. Ne nosim ni sestrino ni kćerino, nosimo isti broj. Ovdje kupim isključivo novo ili samo isprobano po kući, inzistiram na toj informaciji. Blato, joj, hvala, ne bih. Nisam neka fina dama, ali svatko treba nositi svoje cipele. Kad im je kraj idu u miješani otpad. Godišnje bacim otprilike jedan par. Ja nosim vintage odjeću i isto mi je prijateljica rekla. Kako mogu nositi nešto što je nosio netko drugi. Da je to odvratno 😄 E pa rekla sam joj da ja tu obleku dobro operem i popeglam dok ona frajere koje mijenja kao gaće ne baci u veš mašinu prije korištenja 😄😄😄 Ne moram ni reći da više nismo prijateljice 😄😄😄
2022 12 17
> vintage.red.cat: > > sanjaurban: > > To mi nije higijenski ni ugodno, kupiti i nositi tuđu obuću. Ne nosim ni sestrino ni kćerino, nosimo isti broj. Ovdje kupim isključivo novo ili samo isprobano po kući, inzistiram na toj informaciji. Blato, joj, hvala, ne bih. Nisam neka fina dama, ali svatko treba nositi svoje cipele. Kad im je kraj idu u miješani otpad. Godišnje bacim otprilike jedan par. > Ja nosim vintage odjeću i isto mi je prijateljica rekla. Kako mogu nositi nešto što je nosio netko drugi. Da je to odvratno 😄 E pa rekla sam joj da ja tu obleku dobro operem i popeglam dok ona frajere koje mijenja kao gaće ne baci u veš mašinu prije korištenja 😄😄😄 Ne moram ni reći da više nismo prijateljice 😄😄😄 Dobro ste joj rekli! Obuća je problematična, odjeća se opere na 40 temperaturi ili višoj..
2022 12 17
> sanjaurban: > Kad smo kod cipela- kako vam se sviđa držati cipele u istom ormaru s odjećom? Ja to nikako ne mogu probavit, bez obzira kako lijepe štikle bile i koliko god korisnica bila bogata i imala onaj kilometarski ormar obložen plišem.. Ne pada mi na pamet drzat odjecu i obucu zajedno Ima bas dobrih ormara za obucu Cim vidim da mi ne stane sve,necega se rijesim Budimo realni,ne nosimo svu obucu koju imamo Ako se prodaje nosena obuca,pa valjda se ocisti,tek onda slika i prodaje Iako pojedini ocito nose tu obucu do tiska,pa skinu s noge i spakiraju u kutiju
2022 12 17
Ja cipele koje rijetko nosim drzim u njihovim kutijama u ormaru s jaknama,a gumenjače i gojze na balkonu. A, sto se tiče oblekice, isto nemam problema s robom koja je nošena par puta, ta ne kupujem gaće! Sve se lijepo opere i opegla, a to za cipele, ipak više volim biti prvi vlasnik
2022 12 17
Što se tiče odjeće. Dođete u dučan i u kabini isprobate odjeću. Nije vam dobra. Prodavačica ju natrag složi i vrati u prodaju. Tko zna koliko su osoba prije vas probali istu odjeću. Bila je jednom tema na TV - u, rečeno je da su za kožu najbolje stvari koje su već nekoliko puta oprane, boje su danas agresivne, i tako kad kupite novu majicu, dođete kući i morate majicu koju ste kupili oprati i popeglati. Dakle, mi koji ovdje prodajemo brinemo se da vaša koža bude bez alergija, a brinemo se i o ekologiji. :D <3
2022 12 17
1 2