Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prijava profila - klevece i prijavljuje nove korisnice

> ValkyrieBlue: > > Ormaric_iz_Pule: > > > depikolozvane: > > > > Fraagaria: > > > > Otvorila sam i ja temu čisto da netko ne nasjedne...btw. stalno mi piše sada da želi da me Bog kazni teško povodom blagdana i slične stvari u inbox. > > > Budući da je blagdanskoj vrijeme bilo bi lijepo da mi kao korisnici ove stranice prikupimo novce i platimo da uz admine stoji na raspolaganju i jedan psihijatar.Pomoc je potrebna svakodnevno ovdje koliko možemo vidjeti 🤷‍♂️ > > Bilo bi pametnije, da Vi korisnici ove stranice negdje radite za svoju placu, a ne da ovdje prodajete i zaradujete i dopisujete se sa zenama koje nemaju sta radit u zivotu. Idite po svoj kruh, a ne ko obicne babe. Preko neceg virtualnog pokazivat kakvi ste. > Wtf? Tom logikom Vi također nigdje ne radite jer prodajete i pokušavate zaraditi ovdje. Upravo ste sami sebe nazvali običnom babom. Svaka čast! Vi ste vec poznata forum baba. Svima. Na svakom Vas forumu ima. Sramite se. Oduzimate vrijeme
2022 12 23
> Nitospitos: > Dobro da ste prijavili adminiju, tako ćete brže biti blokirani i prestat ćete maltretirat ljude po forumu Drago mi je zbog toga. 🌹
2022 12 23
Ormariću, umorni ste, odmorite se malo, pogledajte van kakav je divan dan i život je odmah ljepši... 🌈🌞I onda možete pobrisati tu negativnu koju ste ostavili, malo još pregledajte svoje oglase dali ste sve dobro oglasili, ispravite eventualne greške ili obrišite oglase i sve će biti okej
2022 12 23
Zašto Vam nitko od drugih kupaca nije ostavio povratne ocijene? Mislim znam da nekada bude da kupci ne ostave povratnu ali baš niti jedna od preostalih 6?
2022 12 23
Marantice su s ovog profila https://mojekrpice.hr/items/zene/13376811/nove-isabel-marant-bobby-41-tenisice Dale bi se i uggsice naći, ali ne da mi se trošit internet na to. 8-)
2022 12 23
A, znači, klasika, prodaje tuđe cipele koje nikada neće stići do kupca. Zaista...
2022 12 23
> Ormaric_iz_Pule: > > PigmyPuff: > > Imate 7 suradnji, kako kažete, jedina povratna od tih sedam suradnji je od profila koji nema ništa, nema niti jednu drugu suradnju i povratna nije uzvraćena. > > Plus oba profila koriste emotikon ruže i poruke su čudne. Tako da da, Fraagaria je u pravu, pripaziti se ovog profila. > > A ovu temu okačiti mačku o rep 🎄 > Ne poznajem osobu koja je od mene kupila tenisice, nit se razumijem tko koliko ima negativnih. Trazila me podatke, dala sam joj uplatila mi je dobila TP i paket. Ostavila jednu povratnu. Ne razumijem u cemu je problem? I Vi ste svi nekad imali jednu pozitivnu Skidajte molim moje slike tenisica sa Vašeg profila. Prijavljeni ste.
2022 12 23
> Žito.od.kukolja: > Marantice su s ovog profila https://mojekrpice.hr/items/zene/13376811/nove-isabel-marant-bobby-41-tenisice > Dale bi se i uggsice naći, ali ne da mi se trošit internet na to. > 8-) Nadite i druge 😁 to Vam je jedini posao u zivotu 🤣
2022 12 23
Bravo Fraagaria! Ženska se mislila malo počastit tuđim parama za Božić, međutim prc...ostat će suha. Simpatično je gledati kako luduje 🤣
2022 12 23
I tebe kako na svakom forumu zajedno sa svojim ovcicama pises. Za ne placanje poreza svim korisniicima ide kazna uskoro. Prodaja bez poreza. Ne brinite svi Vasi podaci i brojevi mobitela se pohranjuju negdje. Pazite.
2022 12 23
Sa mojeg profila je jedna stvar poslana poduzecem radi sigurnosti kupca, ostale tiskom. A vrijeme je da saznate da krpica vise nece bit dostupne.
2022 12 23
> Ormaric_iz_Pule: > I tebe kako na svakom forumu zajedno sa svojim ovcicama pises. Za ne placanje poreza svim korisniicima ide kazna uskoro. Prodaja bez poreza. Ne brinite svi Vasi podaci i brojevi mobitela se pohranjuju negdje. Pazite. Lujko, porez na prodaju rabljenih stvari se ne plaća, ali krađa tuđih slika i pokušaj prijevare je nešto za što se može odgovarati. U svakom slučaju, jebiga, ovaj Božić ćeš nešto skromnije, za sljedeći probaj makar ukrasti slike s ebaya 🤣🤣
2022 12 23
Pobogu, gdje je ta hitna pomoć?!
2022 12 23
I mene je bome dobro nasmijala :D :D I porukama u inboxu i ovdje :D Drago mi je da sam reagirala na vrijeme i razotkrila je.
2022 12 23
> Nitospitos: > Pobogu, gdje je ta hitna pomoć?! Aahahahhaaha :D :D
2022 12 23