Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ista tema 100x.

Zgrozena sam naprosto ponasanjem odredenih krpicarki, vidjela sam par tema gdje se krpicarke bune da im se ne odgovara na upit, no evo ja sam zgrozena krpicarkama koje se jave za odredenu stvar i nakon odgovora se prave glupe. Jel tesko rec sta te zanima, hoces li kupiti ili neces, ako neces necu te zato ujest. Ma mislim ja imam prvu stranicu sve razgovore s upitom i mojim odgovorima : izvolite,recite,zanima vas? i muk i tisina. Ljuta sam strasno na to sve 🤦
2023 01 07
Ne sekirajte se. Često mi je tako.
2023 01 07
Morati ćete se naviknuti na to, kraj puno pravih konkretnih upita i suradnji toga je uvijek bilo i biti će , stvar čovjeka, nekad mislim da te osobe neznaju kud će sa sobom, sad se više i ne ljutim već pomislim još jedan biser i idemo dalje. Sretno i da je što manje takovih. ;)
2023 01 07
Klasicni upit: Jel proizvod dostupan? Odgovorim da je,ni traga ni glasa vise Da napomenem radi se o osobama sa dugogodisnjim stazem na krpicama Ako takav netko nema kulture,sta da ocekujem od novih korisnika Obrisem poruku i idemo dalje Ili drugo,prodajem stvar S velicine,javlja se osoba koja nosi L I dal bi to njoj odgovaralo Sve detaljno opisem,nestane i ta u vidu magle,naravno ni,bu ni be Ocito besposlene osobe kojima je dosadno Ili oni koji su zainteresirani,pa de premjeri ,pa de slikaj,pa bi,pa nebi,pa daj rezerviraj,pa sutra uplacuje Dođe sutra,joj stigle joj opomene,pa ne moze kupit I to sve zbog 30kn koje nema Ne podcjenjujem ja nikoga zbog novca,krenem prvo od sebe,necu sigurno kupit nesto,a nisam ni racune platila Al eto ima nas svakakvih Sto manje sekiracije zbog takvih,upamtim kome ne treba odgovarati na poruku,pa neka zamara nekog drugog
2023 01 07
> sweetchild75: > Zgrozena sam naprosto ponasanjem odredenih krpicarki, vidjela sam par tema gdje se krpicarke bune da im se ne odgovara na upit, no evo ja sam zgrozena krpicarkama koje se jave za odredenu stvar i nakon odgovora se prave glupe. Jel tesko rec sta te zanima, hoces li kupiti ili neces, ako neces necu te zato ujest. Ma mislim ja imam prvu stranicu sve razgovore s upitom i mojim odgovorima : izvolite,recite,zanima vas? i muk i tisina. Ljuta sam strasno na to sve 🤦 Isti problem... Najgore je to što te osobe ili ne vide ili ne čitaju forume da se vide koliko nas mrzi to... Nikako mi nije jasno zašto je teško reći jednu riječ kratko neću ili ne znam bilo što... Pa kako li je njima kad se njima netko takav mulav javi? Zar to pokreće jedno drugo kao meni ova nije završila razgovor pa evo sad se ja idem javiti nekoj drugoj kojoj ja neću završiti razgovor i tako u krug....?
2023 01 07
> kozmetika88: > Klasicni upit: > Jel proizvod dostupan? > Odgovorim da je,ni traga ni glasa vise > Da napomenem radi se o osobama sa dugogodisnjim stazem na krpicama > Ako takav netko nema kulture,sta da ocekujem od novih korisnika > Obrisem poruku i idemo dalje > Ili drugo,prodajem stvar S velicine,javlja se osoba koja nosi L > I dal bi to njoj odgovaralo > Sve detaljno opisem,nestane i ta u vidu magle,naravno ni,bu ni be > Ocito besposlene osobe kojima je dosadno > Ili oni koji su zainteresirani,pa de premjeri ,pa de slikaj,pa bi,pa nebi,pa daj rezerviraj,pa sutra uplacuje > Dođe sutra,joj stigle joj opomene,pa ne moze kupit > I to sve zbog 30kn koje nema > Ne podcjenjujem ja nikoga zbog novca,krenem prvo od sebe,necu sigurno kupit nesto,a nisam ni racune platila > Al eto ima nas svakakvih > Sto manje sekiracije zbog takvih,upamtim kome ne treba odgovarati na poruku,pa neka zamara nekog drugog Zanima me vaša tajna kako zapravo upamtite dotične, jer lista je povelika... 🤣 Zapisujete ili?
2023 01 07
Nemojte se ljutiti al ja ne mogu shvatiti ovakve zene koje ovoliko zivcane oko toga ak im netko ne odgovori na poruku… ponasate se kao da zivite od Mojih krpica i da vam zivotna kvaliteta ovisi o prodaji krpica… naravno, razumijem da je iritantno kad se netko javi za robicu i onda vise ne odgovara jer se i meni to desava, al brate mili produlji dalje.. sto ljudi sto cudi, ne mozete vi utjecat na tude manire i bonton.. niti ih ovako mozete nauciti.. al ovakvo zivcanjenje jos vise ne mogu shvatiti… ne mislim na vas osobno, ovo je vec ne znam koji post o toj temi Krpice su prije pet sest godina bile idealne.. doslovno smo prodavale i kupovale iz gusta, nista nije bilo na silu,sve je bilo jednostavnije i Krpice su predstavljale samo zabavu..
2023 01 07
> plantonximus: Lista je itekako dugacka,imam dobro pamcenje,ne zapisujem nista Da bilo je vec ovih tema,godinama sam na krpicama,pa mi je i dalje neshvatljivo da se netko iz dosade javlja Ne podsjecam nikoga na kupnju,ne gnjavim,ne dosađujem Ili hoces ili neces Krpice su prije par godina bile super,sad je mozda 5 %od toga Tjedno imam mozda 1 suradnju,mozda,tako da sigurno ne zivim od krpica,niti mi predstavljaju ikakvu zaradu
2023 01 07
Nemam suradnju ponekad i preko 2 mjeseca, ali što je tu je. Također sam tu iz zabave, pa i razmjene što je nekome beskorisno, a meni potrebno i obrnuto. Štoviše i draže su mi razmjene od kupovine - to me nekako podsjeća na mlade dane kad bih se tako s prijama razmjenjivale. Fora skroz 🥰 a zarada da mi je bitna stavila bih daleko veće cijene, većinu i poklanjam jer me nervira da mi stoji bezveze..
2023 01 07
Ili još bolje kad kupac spusti cijenu, trazi mjere, dodatne slike, unatoc mjerama prisiljava me da procjenjujem jel artikl true to size jer ako imamo isto kila, valjda imamo i istu gradu tijela pa ako ja stanem u suknju,stat ce i ona, jer valjda sirina struka u cm nije pouzdana nego moja procjena...i onda nakon 6 dana natezanja doslovno samo prekine komunikaciju.Btw,ima sve pozitivne jer se po pravilu za ovakvo ponasanje ne ostavlja nikakva ocjena, a tko zna koliko ce jos ljudi gubit vrijeme kao ja.
2023 01 08