Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kako ozivjeti kosu....

Jutro! S blajhanjem 2 godine, i ne kaoticnom prehranom bas, moja kosa je spucana, stanjila se, skoro pa je nestala, znaci malo je rec da nema zivota u njoj. Prije tri mjeseca sam se ofarbala u prirodnu boju i ne diram je vise, prehranu takodjer dovodim u red. Koristim neku hidratantnu kremu za kosu, no htjela bi jos nesto, neke kapsule, neke kreme. Molila bi Vas preporuke za jos neke preparate.
2023 01 20
Posto je tekst ogranicen sa ne znam koliko znakova, samo bi se htjela unaprijed zahvaliti na odgovorima. :")
2023 01 20
Guglala sam malo, istrazivala, ima pujno kapsula za kosu, mozda netko ima iskustva s nekima. Postajem ocajna jer mi je kosa uzas :'(
2023 01 20
Jutro! Ispucane vrhove, pa ako treba i više od toga, ošišati. Masku za hidrataciju, jer je kosa od blajhanja željna toga. Nije bitno koja, osim da nema previše opet štetnih sastojaka..pa se nadam da takvu koristite. Preporuka je držati je nekoliko sati ako je moguće, ali može i kraće, tokom pranja same kose. Ricinusovo ulje potiče rast kose, u bilo kojoj ljekarni se kupi. Stavljajte i to na kosu - grarantiram rast nove "mlade" kose. Jedno sam vrijeme koristila Gloria šampon za raste kose (bijelo pakiranje sa zelenim). Kosa mi je rasla ko luda (mislim da sam samo jedno pakiranje potrošila šampona), toliko da me već i pomalo živcirale sve to nove vlasi koji bi stršale neukrotivo. :')
2023 01 20
Moja se kosa jako petlja pa sam nakon godina korištenja tangle teezer četki otkrila olivia garden četke i preporod! Imam dugačku kosu i doslovno 3x prođem četkom kroz cijelu i bez ikakva čupanja je raščešljana. Kažem, jer neke četke lome vlasi također, pa i to škodi oporavku kose, usporava ga. Kapsule nisam pila pa o tome nemam što reći. Možda se javi netko i po tom pitanju.
2023 01 20
Nemoj biti očajna, meni iskreno nije jasno zasto frizerke uopće rade blajh, pogotovo na dugoj kosi, to bi fakat trebalo otić iz upotrebe, jer možeš biti plava i sa 9%tnim hidrogenom. Ošišaj se na neku kraću frizuru i super će izgledati,i ne forsiraj bas tamnu boju jer ce se ispirati i još lošije će izgledati, a i brzo narasti, bolje to nego metla na glavi. Mislim da kapsule bas ne pomažu puno za mrtvu kosu, eventualno za rast, ali i to je upitno. Imas na Planet ayurveda sajtu ulja za kosu i tjeme koja stavljas prije pranja.
2023 01 20
Cula sam pohvale za Olaplex ali su jako skupi, nazalost ne znam koja jeftinija alternativa postoji
2023 01 20
Nije svaka kosa ista tako da vam drugi nece moci puno pomoci sa savjetima...isprobavajte proizvode za svoj tip kose pa cete vidjeti sto vam najbolje odgovara. Ja sam si nasla 2 proizvoda koja mi savrseno odgovaraju i nikad nisam bila zadovoljnija...dok nekome ti proizvodi mozda ne izazivaju nikakav efekt ili bas suprotno. Trazite sami proizvode koji ce vam odgovarati.
2023 01 20
Danas je more svega i svatko ce vam drugacije preprouciti.Sama sam isprobavala sve zivo i nista nije pomoglo dok nisam krenula redovito sisati tu ostecenu kosu. Sad kad mi je zdrava, samo ju odrzavam dobrim samponom i uljem za vrhove. Ne postoje carobne pilule od kojih ce vam se kosa brzo oporavit, a ostecena kosa ne raste vec puca kad dode do odredene duzine. Najvaznije je ŠIŠANJE. Svaka 2 mjeseca vrhovi, obavezno. Ne ocekujte da cete oporaviti kosu u kratkom roku, za to ce trebati vremena, a bez sisanja nema nicega
2023 01 20
I obavezno izbacite peglu za kosu, ako ju koristite, onda uzalud i sisanje jer spaljujete vrhove svaki put kad je koristite
2023 01 20
Svakako nekakvu dobru masku - meni najvise odgovara macadamia njihova prva zelena,stavljam ju svako pranje. Sto manje kosu muciti,peglati i uvijati - samo posusiti.
2023 01 20
Preporucam mertz tablete za kosu i nokte ( ako imate nekog u De da vam posalje drugacije su nego nase a uz to i jeftinije) Takoder preporucam Yasenka zeleni kolagen - skinage COLLAGEN ELEGANCE 10.000
2023 01 20
Učlanite se na Facebook u grupu Kosoljupci :) Pogotovo za blajhanu kosu ima hrpa savjeta, od utvrđivanja tipa kose i problema do preporuka preparata i njegu.
2023 01 20
Hvala Vam svima zenskice <3
2023 01 20
> KreativnoSelo: > Jutro! > Ispucane vrhove, pa ako treba i više od toga, ošišati. Masku za hidrataciju, jer je kosa od blajhanja željna toga. > Nije bitno koja, osim da nema previše opet štetnih sastojaka..pa se nadam da takvu koristite. > Preporuka je držati je nekoliko sati ako je moguće, ali može i kraće, tokom pranja same kose. > Ricinusovo ulje potiče rast kose, u bilo kojoj ljekarni se kupi. Stavljajte i to na kosu - grarantiram rast nove "mlade" kose. > Jedno sam vrijeme koristila Gloria šampon za raste kose (bijelo pakiranje sa zelenim). Kosa mi je rasla ko luda (mislim da sam samo jedno pakiranje potrošila šampona), toliko da me već i pomalo živcirale sve to nove vlasi koji bi stršale neukrotivo. :') Ja bi trenutno taj problem s zivciranjem rasta kose :') Kosa mi se full oporavila gore, kod tjemena, pocele su mi rast baby hair, imaju volumena, ali ovo dolje je koma, no narucila sam se u ponedjeljak na sisanje da sredim to. I onda da je njegujem i pazim. Opcenito sam slaba na kosu, dugi period sam je imala jako lijepu kosu i do guzice, no vrag mi nije dao mira, i otisla sam u plavo, i sad patim zbog tog :') :'(
2023 01 20
1 2