Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Što obući ?

Molim vas ideju što obući kad smo pozvani na vjenčanje kod matičara... inače nisam fan štikli, balerinki ... isto ako imate neki povoljni outfit ponudite. Vel S, obuća 37.
2023 02 02
Ja sam jednom na vjencanje tako kod maticara bila obukla crne traperice i bijelu dolčevitu, isto nisam fan štikli niti haljina bas. Ja obucem u čemu se ja osjećam ugodno😊
2023 02 02
> Yo1994: > Ja sam jednom na vjencanje tako kod maticara bila obukla crne traperice i bijelu dolčevitu, isto nisam fan štikli niti haljina bas. Ja obucem u čemu se ja osjećam ugodno😊 A na noge? To mi je najveći problem
2023 02 02
Gležnjače na petu, posudila od sestre samo za taj dan.😊
2023 02 02
Predlazem elegantne hlace i neku kosulju,bluzu Ili neko odijelo u boji I neke cipele na petu,ne morate stikle,ni sama ih ne volim Neka srednja visina pete,da se da normalno hodati u njima
2023 02 02
Mozete mokasinke,sada se nose i one malo glomaznije ako niste za klasične 🤗
2023 02 02
Možda neke mokasinke ili nešto na foru espadrila?
2023 02 02
Ima sada svakakvih cipela i gležnjača na manju blok petu, to je isto ok za na neko odijelo ili hlače i košulju
2023 02 02
> kozmetika88: > Predlazem elegantne hlace i neku kosulju,bluzu > Ili neko odijelo u boji > I neke cipele na petu,ne morate stikle,ni sama ih ne volim > Neka srednja visina pete,da se da normalno hodati u njima Skroz ok!
2023 02 02
Ja sam bila doduše u 6.mjesecu sestri. Svi bili skroz ležerni, mlada bila u krem slip silky haljini. Mi se obukli kao da idemo na večernju šetnju po rivi ljetu. Samo muški pazili da imaju duge hlače. Za ovo doba godine, komete gležnjače neke niske, hlače poslovne i neku fora bluzu
2023 02 03
Pozz, pogledajte na mojoj stranici imam crvene zara hlace s remenom i prozirnu bluzu :)
2023 02 08