Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara/upozorenje na prodavačicu MISSYMISS

Javila se gospođa, poslala je paket danas preko poste i ispricava se, kada stigne majica konacno i ako stigne, pobrisat cu negativnu.
2023 02 08
> amparo: > Javila se gospođa, poslala je paket danas preko poste i ispricava se, kada stigne majica konacno i ako stigne, pobrisat cu negativnu. Da je imala poštene namjere poslala bi je davno. Tek nakon otvaranja teme i straha od iznošenja imena i prezimena i prijetnji na Facebooku javila se da će poslati. Negativnu nikako nebi brisala jer je zaslužena. Eventualno dodati da je poslano nakon otvaranja teme. Sigurna sam da nebi niti poslala jer je danima ignorirala poruke.
2023 02 08
> amparo: > Javila se gospođa, poslala je paket danas preko poste i ispricava se, kada stigne majica konacno i ako stigne, pobrisat cu negativnu. tako je ! je li bar valjni razlog
2023 02 08
Ne brisati negativnu.
2023 02 08
> Vicky1: > > amparo: > > Javila se gospođa, poslala je paket danas preko poste i ispricava se, kada stigne majica konacno i ako stigne, pobrisat cu negativnu. > tako je ! je li bar valjni razlog Ako nekog ignoriramo na waap i ovdje, nema dobrog razloga osim ako prođe, prođe. Ako je najava bila napravljena a ja spriječena u tih 10 dana bi se javila porukom ili dala nekome da pošalje. Za mene je to pokušaj prevare. Tek nakon otvaranja teme se javila da će poslati.
2023 02 08
Nekako mi se čini da je ovdje gospođa imala nekih problema...jer u svim pozitivnim ocjenama je naglašeno da inače brzo šalje pakete. Naravno da ne opravdavam, pogotovo što ništa nije odgovorila ni napisala šta je..ali tko zna kakvih problema netko ima. Možda joj je djete bolesno. Uglavnom nadam se pozitivnom riješenju!
2023 02 08
> zenskiormar: > Nekako mi se čini da je ovdje gospođa imala nekih problema...jer u svim pozitivnim ocjenama je naglašeno da inače brzo šalje pakete. Naravno da ne opravdavam, pogotovo što ništa nije odgovorila ni napisala šta je..ali tko zna kakvih problema netko ima. Možda joj je djete bolesno. Uglavnom nadam se pozitivnom riješenju! Što god d je bilo u 10 dana se može javiti i napisati kratko poruku. Za mene to nije opravdanje
2023 02 08
> Boston: > > zenskiormar: > > Nekako mi se čini da je ovdje gospođa imala nekih problema...jer u svim pozitivnim ocjenama je naglašeno da inače brzo šalje pakete. Naravno da ne opravdavam, pogotovo što ništa nije odgovorila ni napisala šta je..ali tko zna kakvih problema netko ima. Možda joj je djete bolesno. Uglavnom nadam se pozitivnom riješenju! > Što god d je bilo u 10 dana se može javiti i napisati kratko poruku. Za mene to nije opravdanje upravo to, nema opravdanja! napisala je ovako: omakla mi se greška i sto god da objasnjavam znam da nema nikakvu vjerodostojnost, mogu se samo ispričati 100x i pokušati ispraviti grešku...
2023 02 08
smatram da smo svi mi ljudi i svakome moze iskrsnuti, dogoditi se nesto itd.. no uvijek ali uvijek stojim iza toga da se 2 sekunde ima za se javiti i reci. da je bila iskrena od pocetka ne bi ni dolazilo do ovoga. nemojte brisati negativnu nikako. ja ne bih. :)
2023 02 08
Evo, javljam se ja s istim problemom kod iste prodavačice. Ja sam uplatila jaknu 18.01. Prije uplate dotična je jako ažurno odgovarala na poruke, a nakon uplate jako jako sporo ili nikako. Slala je preko pošte navodno, ja sam je stalno ispitivala za papirić i broj za praćenje, ali stalno bude poslala čim dođe do njega. Pogađate, nije nikad poslala. Onda sam joj slala poruke, stalno podsjećala dok nisam napisala da ću staviti negativnu recenziju ukoliko se ne pojavi jakna. Uglavnom, puno živaca sam izgubila. Ona je čak ponudila u jednom trenu da mi vrati novac, pa ja njoj kao vratim dok jakna dođe. Ja opet naivna reko pa ako je na putu, ne treba, sigurno će stići. Onda je jednom slikala poštu i rekla da je došla nazad po paket koji joj se vratio, nije slikala paket nego kako stoji u redu do šaltera. Na kraju se više nikako nije javljala, a kako sam imala njen broj, zvala sam je i nakon poziva, na koji se uopće nije javila, novac je vraćen danas. Isto tako vraćeno je 1,5 EUR manje nego li je trebalo. Uglavnom, živa komedija. Nikad nisam imala takvo iskustvo...
2023 02 08
Hvala na podijeljenom iskustvu, i meni je slala slike kako je zvala poštu 4 puta zasto paket danas nije preuzet, i onda je naknadno poslala da je paket zaprimljen i šifru mi je dala, po šifri vidim da još nije predala paket....ugl ko zna što i mene čeka
2023 02 08
Ja sam sa doticno isto imala problem sa torbicom.,isto me zavlacila tjednima ,obratila sam se adminki ,ona ju je isto upozorila,torbicu sam na kraju dobila jer sam.skuzila preko fb da imamo zajednicke prijatelje u Rijeci ,uzasno mi je bilo nekome prijetit ali drugacije nisam mogla .ocito ju muce slanja ,sretnooo i javite mi se u poruku ako Vam mogu ikako pomoci-Julija21
2023 02 09
Treba što više objavljivati takove da drugi ne nasjedaju koja neodgovornost, muljanje, varanje i što sve ne, takovi su me u životu uvijek jako nervirali iako me baš teško iznervirati jadan onaj tko živi s takvima, tu nema kraja muljanju laganju i svačem nečem lošem. Jadno i tužno te nerviraju sebe i sve oko sebe daj bože da su što dalje od normalnih ljudi. :s
2023 02 09
> Boston: > Predložila bi Vam da u naslovu teme stavite puno ime i prezime dotične tako da svi koji je googlaju vide s kim imaju posla. Slažem se.
2023 02 09
Meni je jednom žena poslala sliku kako stavlja novce u kovertu kao dokaz da je poslala novce poštom. Koja komedija. Dajte molim Vas napišite korisničko ime dotične. Ovo je njoj očito modus operandi.
2023 02 09