Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara/upozorenje na prodavačicu MISSYMISS

Evo slike. Sačuvala. x-) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a64144cb4692e4e8fa2196bd233016e9.jpg)
2023 02 09
Zato se sve ovo ponavlja jer nitko nije ostavio neutralnu ili negativnu ocjenu do jučer. Sad se svako malo javljate da ste imali isti problem sa dotičnom, svaki dan sve više korisnica. Da se ocjene daju realno i negativne ne brišu bilo bi nam dosta bolje.
2023 02 09
> Boston: > Zato se sve ovo ponavlja jer nitko nije ostavio neutralnu ili negativnu ocjenu do jučer. Sad se svako malo javljate da ste imali isti problem sa dotičnom, svaki dan sve više korisnica. Da se ocjene daju realno i negativne ne brišu bilo bi nam dosta bolje. Upravo to Da se ne bojite ostaviti neutralnu ili negativnu,nebi dolazilo do ovakvih situacija Onaj tko ne moze u realnom vremenu poslati paket,nema sta traziti na ovoj stranici Dosta je vise muljatora i prevaranata
2023 02 09
Evo ja sam jučer ostavila neutralnu jer se jučer i to sve razriješilo, nisam htjela prije jer sam stvarno mislila da ju je nekaj spriječilo. Čak na početku kad sam je čekala da pošalje potvrdu o pošiljci, slala je nekakve narudžbe za pregled kod doktora za dijete, da ne može radi toga. Ma kaj ja znam, reko dobro, ali kad sam vidla da nikaj od moje jakne i da samo zavlači, onda sam je pritisnula.
2023 02 09
> Anamatek: > Evo ja sam jučer ostavila neutralnu jer se jučer i to sve razriješilo, nisam htjela prije jer sam stvarno mislila da ju je nekaj spriječilo. Čak na početku kad sam je čekala da pošalje potvrdu o pošiljci, slala je nekakve narudžbe za pregled kod doktora za dijete, da ne može radi toga. Ma kaj ja znam, reko dobro, ali kad sam vidla da nikaj od moje jakne i da samo zavlači, onda sam je pritisnula. Ja ne znam kakve sve to ima veze sa paketom. Oprostite molim Vas ali ako imam puno termina to sam znala i kada sam slala podatke za uplatu. Drugo, ako idem kod doktora.... To je 5 min posla usput svratiti do tiska jedan dan od navedenih 10-15 dana kako nije slala niti se javljala. Nema izlike to je čisti bezobrazluk. Nije joj prvi put kako čitamo i ne može svaki put biti s nečim spriječena. Takve treba zaobilaziti u širokom luku.
2023 02 09
ne brisati negativnu
2023 02 09
Hvala vam svima na kometarima, stavila sam u naziv teme njezino korisničko ime na krpicama. Danas sam dobila poruku od pošte da njezin paket dolazi, izgleda da je poslan, valjda.... Ne znam što bih rekla, znam da ima takvih ljudi, i koliko prevara ima na krpicama, ali toliko lagat i muljat..eto zbilja ne znam, ja susramlje osjećam umjesto njih, mene nelagoda uhvati i kako je korisnica gore napisala, moraš prijetiti, a inače nisi takav tip osobe....
2023 02 09
> Boston: > Zato se sve ovo ponavlja jer nitko nije ostavio neutralnu ili negativnu ocjenu do jučer. Sad se svako malo javljate da ste imali isti problem sa dotičnom, svaki dan sve više korisnica. Da se ocjene daju realno i negativne ne brišu bilo bi nam dosta bolje. Slažem se s Vama. I ovo nije jedini primjer gdje kod ocjena sve stoji ok i super, a kada se pojavi tema , onda se pojavi još puno žena sa istim problemom, a niti jedna nije ostavila ni neutralnu ni negativnu. I to se onda tako nastavlja i nasjedaju drugi. Onda te ocjene nemaju smisla.
2023 02 09
Prvo se boje ostaviti negativnu iz straha da ne dobiju novac natrag, a kada dobiju novac ili paket za tri tjedna, onda negativne brišu jer im je žao ili su sretne sto su dobro prošle. Uvjek je tak... Negativne ne škode nekim budućim suradnjama a dobre su za buduće kupce. Ja normalno kupujem od curki s negativnim ocjenama, ali postavim više pitanja.
2023 02 09
1 2 3