Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Putuje li tko uskoro na Kubu?

Pozdrav drage moje shoppingholicarke! Ako ima netko tko uskoro putuje na Kubu neka mi se javi. Imala bih jednan upit vezano za jednan proizvod iz njihove ljekarne koji je dostupan samo tamo. Unaprijed hvala i lijep pozdrav! 🫶🏽
2023 02 24
Mi smo neki dan naručili jednu kremu iz USA iz njihove ljekarne iHerb. Normalno je stigla, nije problem što je pod lijekovima..
2023 02 25
Znam, vrlo cesto i sama narucujem od tamo, ali nazalost jedan njihov proizvod za onkoloske bolesnike ima samo na Kubi (jer ga tamo i proizvode) te nije na prodaju u ostalim ljekarnama. > sanjaurban: > Mi smo neki dan naručili jednu kremu iz USA iz njihove ljekarne iHerb. Normalno je stigla, nije problem što je pod lijekovima..
2023 02 25
Možda da zamolite nekoga u turističkoj agenciji da Vam pomogne? Uvijek ima aranžmana za Kubu, vidim da ste iz Zg pa možete uživo objasniti o čemu se radi i zamoliti. Ipak je riječ o lijeku, nije da pitate za neku glupost.
2023 02 25
Da, odlična ideja, Felis. Ima jedna FB grupa "Savjetnik za putovanja!"- možda da tamo objavite post ili u nekoj takvoj grupi pa vam se netko javi..
2023 02 25
Baš mi je to palo na pamet kao idući pokušaj. Hvala Vama također na prijedlozima! 🤗
2023 02 25
Možete postaviti pitanje i carinskoj upravi, a i na njihovim stranicama pišu opcije vezane za lijekove. Navedite im o kojem se točno lijeku radi pa tako sigurno provjerite koje su procedure, možda je dopušten, ali se treba prijaviti.
2023 02 26
Ovo nisam znala. Puno Vam hvala na info! > Eisen77: > Možete postaviti pitanje i carinskoj upravi, a i na njihovim stranicama pišu opcije vezane za lijekove. > Navedite im o kojem se točno lijeku radi pa tako sigurno provjerite koje su procedure, možda je dopušten, ali se treba prijaviti.
2023 02 26
Nema na čemu. 🥰
2023 02 26
Preko ljekarne na Dolcu se isto možda može naručiti, piše iz cijelog svijeta da naručuju http://ljekarna-frebel. hr/o-nama/ (maknuti razmak)
2023 02 26
Hvala Vam od srca. Budem baš za taj lijek provjerila kad ću biti u prolazu tamo. 🤗 > sanjaurban: > Preko ljekarne na Dolcu se isto možda može naručiti, piše iz cijelog svijeta da naručuju > http://ljekarna-frebel. hr/o-nama/ > (maknuti razmak)
2023 02 26
Sretno!!
2023 02 26
Hvala puno! > sanjaurban: > Sretno!!
2023 02 26