Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Istra, Kvarner i otoci - molim preporuke

Moze neka preporuka za grad/mjesto na navedenim podrucjima, a da vas je odusevilo? Planiramo ljetovanje u tom dijelu Hrvatske. Meni je bitno da se mogu pogledati neke znamenitosti i zanimljivosti, a muz vise voli kupanje i plaže. Voljela bi cuti vasa misljenja i preporuke gdje bi bilo lijepo otici.
2023 03 05
Otok Cres :)
2023 03 05
> Ivana5611: > Otok Cres :) Odlicno, ima li na otoku kakvih zanimljivosti, znamenitosti koje bi preporucili da odemo vidjeti? Kakve su plaze na otoku? :)
2023 03 05
> Blue_K: > > Ivana5611: > > Otok Cres :) > Odlicno, ima li na otoku kakvih zanimljivosti, znamenitosti koje bi preporucili da odemo vidjeti? Kakve su plaze na otoku? :) Stavljam Vam link u privitak da bolje upoznate otok. Ja tamo ljetujem svako ljeto već 25 godina i još nisam sve na otoku posjetila :) https:// www.wish.hr/cres-otok-skrivenih-uvala-i-gradica-i-impozantnih-bjeloglavih-supova/
2023 03 05
> Ivana5611: > > Blue_K: > > > Ivana5611: > > > Otok Cres :) > > Odlicno, ima li na otoku kakvih zanimljivosti, znamenitosti koje bi preporucili da odemo vidjeti? Kakve su plaze na otoku? :) > Stavljam Vam link u privitak da bolje upoznate otok. Ja tamo ljetujem svako ljeto već 25 godina i još nisam sve na otoku posjetila :) > https:// www.wish.hr/cres-otok-skrivenih-uvala-i-gradica-i-impozantnih-bjeloglavih-supova/ Hvala Vam :)
2023 03 05
Po meni u Istri ne možete fulati - Hum, Motovun, Grožnjan... od većih gradova meni najdraži Rovinj i Poreč. ako volite u šetanje i planinarenje, Staza 7 slapova je prekrasna, samo treba provjeriti da ima vode, a i s Učke je prekrasan pogled s jedne strane na otoke, a druge na unutrašnjost Istre. Plaže su meni najljepše oko Pule - Verudela, Štinjan itd...
2023 03 06
Pula, super plaze i znamenitosti. 1 dan na Kamenjak, 1 Brijuni, malo do Rovinja, Poreč… svuda imate i more i znamenitosti.
2023 03 10
Muž i ja smo prošlo ljeto išli turu po Istri i Kvarneru... vrhunski smo se proveli. Istra je preljepa, kako obala tako i unutrašnjost Istre, jako nas se dojmila. Moram pohvaliti i predivne otoke Krk, Rab, Lošinj... stvarno nam je Bog podario raj na zemlji, mislim da imamo čitav život šta obilaziti samo tu u našoj blizini... Ovo su par mjesta koje smo mi obišli www.premantura.net/premantura/ www.emajstor.hr/clanak/604/insp ... ek_u_malom www.journal.hr/lifestyle/putovanja/zlatn...-biskupici-otok-krk/
2023 06 16