Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PRAZNA PORUKA

Molim vas recite mi kako odgovoriti na praznu poruku? Samo kliknu želim i nema nikakvog upita. Šta to znači?
2023 03 17
Pa pitajte jel žele kupiti ili ih nešto zanima dodatno o artiklu? Neke nikad ni ne odgovore, njima je zabava klikat okolo po profilima a neke onda započnu komunikaciju. :")
2023 03 17
Prvo napišem dobro, onda kad nema poruke za dan-dva pitam je'l žele kupit, ali nema odgovora. Ali stvarno mi je glupo samo kliknut želim i to je to. Možda prazne poruke stvarno ne šalju potencijalni kupci nego netko kome je dosadno.
2023 03 17
Lako moguće. Tko želi kupit, propričat će nakon što mu odgovorite.
2023 03 17
Ma ja sam pocela ignorirat takve poruke. Uvijek sam na prazne odgovarala da sam na raspolaganju za sva pitanja koja imaju i doslovno nikad nisam dobila odgovor. Ako ih zanima napisali bi sto ih zanima a ne prazna poruka,valjda je nekima dosadno 😎
2023 03 17
Osobno uvijek odgovorim na prazne poruke. Jer nekad zbilja žele kupiti.
2023 03 17
Uvijek odgovorim na takve poruke i pitam jesu li zainteresirane za kupnju.Neke se jave i kupe,neke ne .
2023 03 18
Par puta sam dobila takve upite. I inače uvijek svima odgovorim, pa sam odgovorila i na te poruke. Npr. Izvolite, što vas zanima? Nisam dobila odgovor. Neko sam vrijeme mislila da curke slučajno stisnu taj gumbić, pa im "pobjegne" poruka. Onda sam jednom i ja slučajno stisnula pa sam skužila da treba još jednom kliknuti kako bi se potvrdilo slanje. Tako da mi je ta teorija o slučajnom klikanju pala u vodu.
2023 03 18
Uvijek odgovorim.
2023 03 19
Pitam žele li kupiti artikl ili imaju kakvo pitanje. U većini slučajeva odgovore da žele kupiti i kupe predmet. Tako da predlažem da upitate. Ako ne odgovore, nikome ništa, bar ste na miru da ste upitali.
2023 03 19
Ja uvijek pitam imaju li kakvih pitanja u vezi artikla ☺️ Vecinom su to nove krpicarke koje se jos nisu uhodale u sve ovo pa kad stisnu Zelim misle da im se sprema a ne da izravno salju poruku prodavacici ☺️
2023 03 19
Pa iskreno na te prazne poruke napišem samo može i dosta puta se ostvarila uspješna suradnja, valjda žene neznaju da treba postaviti neki upit., tako da bih savjetovala da napištete može slobodno i vjerojatno ćete ostvariti suradnju bar je moje iskustvo takovo, da i mene su u početku živcirale takove poruke ali poslije sam skužila da neznaju vjerojatno da trebaju tražiti pitati. Iskreno nekad i više volim takove poruke nego milion slika mjera i dogodi se kraj opširnog opisa i 5 slika još 20 i svakojake spike nekaže ni bi ni nebi jednostavno se više ne javi. :s
2023 03 19
> RUZOMOJARUZICE: > Prvo napišem dobro, onda kad nema poruke za dan-dva pitam je'l žele kupit, ali nema odgovora. > Ali stvarno mi je glupo samo kliknut želim i to je to. > Možda prazne poruke stvarno ne šalju potencijalni kupci nego netko kome je dosadno. Ma ja sam lijepo u opis dodala ako se ne znaš barem pozdravom javiti nemamo o čemu pričati. Minimalna kultura... Na takve upite nema odgovora i to je to. 😊 Sad me čak manje i peglaju 👍
2023 03 21
Slažem se sa svime što kažete ali tako je kako je nažalost izostatak kulture je kod nas postala svakodnevica općenito u životu i što prije to prihvatimo bolje je za nas i naše živce, jedno vrijeme sam puno živaca gubila na to i vidim da ne vrijedi da sebi štetim pa više neću. kako tu tako i u stvarnom životu, dosta truda moramo ulagati u odgoj djece sve kreće iz kuće. to svi znamo, ali nemojmo zaboraviti i divne ljude koji su pametni , kulturni , dobri, pošteni a ima ih puno pronađimo takove. koji nam dan uljepšaju i sa komunikacijom i ostalim. :D ;)
2023 03 23
Pa ja napišem : pozz , izvolite ? U većini slučajeva takvi ne ni ne odgovore više no meni nije teško odgovoriti .
2023 03 24
1 2