Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moljakanje zaslužene povratne

Kakvi ste po tom pitanju? Situacija: Suradnja je prošla perfektno sa obje strane, kupac i prodavač zadovoljni. Nebitno u kojoj ste ulozi. Ostavite povratnu, očekujete da ce i druga strana ostaviti. Nema. Lijepo zamolite i opet ništa. Evo, sad sam u afektu obrisala 4 takve. Sad si mislim, ako im nije bitno ostaviti, onda im je valjda svejedno je li li njima ostavljena.
2023 03 21
Ne molim nista Ako hoce ostave,ako nece ne moraju Od 10 suradnji dobijem par povratnih,i tako je uvijek Vise me nerviraju one sto preuzmu paket,pa ni a ni b A lijepo napisem da mi jave kad preuzmu,da znam da je sve ok stiglo
2023 03 21
Nemojte se moliti nikome ni za što. Znam koliko znače povratne i razumijem Vašu ljutnju. Nemojte se živcirati zbog takvih prodavačica/kupilica jer nije vrijedno, jednostavno odradite svoj dio posla i to je to, a ostalo je na drugoj strani. Ako Vam ne uzvrate povratnu izbrišite svoju i to je to. Desilo mi se je par puta da mi nakon završene suradnje ne ostave povratnu i malo sam bila razočarana no sada mi je sve jedno hoće li ju ostaviti ili ne, što se kaže njima na dušu.
2023 03 21
U cca 10 godina koliko sam tu, nisam obrisala ni jednu, haha, ali dosta je bilo :')
2023 03 21
Vjerojatno nisu bili zadovoljni, ali im je neugodno reći.
2023 03 21
> Desinićka: > Vjerojatno nisu bili zadovoljni, ali im je neugodno reći. To bi mi bio jasno da se u porukama maltene nije izrazilo oduševljenje i potvrdan odgovor na upit "je li sve ok, jeste li zadovoljni" Govorim o odličnim suradnjama, a ne višednevnim natezanjima po inb. ,:) I ne znam kako bi prodavač mogao biti nezadovoljan sa uplatom odmah po jednostavnom dogovoru...
2023 03 21
Desinićka, mislim da su prije nezadovoljne kako artikl stoji na njima nego samim izgledom artikla i cjelokupnom suradnjom. Ne molim više nikoga za povratne, ali svoju brišem ako mi ne ostave. Imala sam nedavno brzu i ugodnu suradnju,vidim artikl podignut i javim se da pitam jel sve u redu s artiklom i ostavim povratnu. Žena ništa ne odgovara a prijavljuje se svako malo pa sam obrisala svoju povratnu. U pitanju je bio novi novcati parfem tako da sumnjam da nije mogla bit ne zadovoljna, jedino ako je očekivala bolji miris 🤣
2023 03 21
> NomadOrganic: > > Desinićka: > > Vjerojatno nisu bili zadovoljni, ali im je neugodno reći. > To bi mi bio jasno da se u porukama maltene nije izrazilo oduševljenje i potvrdan odgovor na upit "je li sve ok, jeste li zadovoljni" > Govorim o odličnim suradnjama, a ne višednevnim natezanjima po inb. ,:) > I ne znam kako bi prodavač mogao biti nezadovoljan sa uplatom odmah po jednostavnom dogovoru... Baš to. Isto mi se događa i nisam počela brisati ali mislim da hoću.
2023 03 22
> Desinićka: > Vjerojatno nisu bili zadovoljni, ali im je neugodno reći. Da nisu zadovoljne artiklom, tek bi onda bilo galame. :D
2023 03 22
I ja sam dosta dugo znala pisati kako molim da ostave povratnu jer bi se javile porukom da je sve stiglo i da je OK. Neke bi zatim upisale, druge ne bi. S vremenom sam prestala. Pratim gdje je paket. Kad vidim status "predano", tko se javi, javi se. Sve dobro pregledam prije slanja, dodatno mjerim i slikam sve što se traži. I zato sam duboko uvjerena da bi svakako bilo galame i reakcije da nešto nije u redu i da bi se odmah javile. Ovako, očito nekima nije stalo do tih povratnih. :")
2023 03 22
Prije bih pitala mogu li mi ostaviti povratnu sada vise nista ne pitam,ostavim svoju,ako ne uzvrate obrisem. Ovim sto samo skupe paket i ne jave se nista ne saljem nit ostavljam povratne 😂 Ne isplati se nervirati jer ne mozemo niciju (ne)kulturu promijeniti 🌞🌞🌞
2023 03 22
Ja ću isto početi brisati , posebno onima koje dobiju i popust I ne bi se složila da je netko nezadovoljan pa zato ne ostavi ako je sve prošlo ok...... Žene su neozbiljne i neodgovorne , a ima i onih koje razmišljaju ....a kaj će joj ima previše povratnih👍 Ja svim kupcima ostavim istog trena kad mi uplate jer oni su svoje izvršili🍀🤗 Bonton i kultura su u ovoj zemlji u teškom minusu🙋
2023 03 22
I kod mene ista priča 😔
2023 03 22
Također 🙄
2023 03 23
Krivo mi je kad ja uvijek prva ostavim povratnu i onda nema povratne s druge strane a kupac zadovoljan.
2023 03 23
1 2